Zamawiam nasienie
Eur
1000 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Iron

rasa oldenburska
data urodzenia 2017
maść kara
wzrost 167
licencja Hann., Meckl.,, Old., Rhein., Westf., Zw. Płd. Niem,, Holst., DWB
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
Asgard's Ibiza
Desperado
Bolympia W
Vivaldi
Sarita
Jazz
Olympia W
Havanna
Hohenstein
Welfin
Caprimond
Helena XIV
Walt Disney I
Ladine

Iron, urodzony już w pierwszym sezonie źrebiąt poczętych przez wspaniałego Asgard's Ibiza, zwróciła uwagę wszystkich niezwykle efektowną , karą maścią jak i 3 chodami.

Jego kariera zaczęła się niezwykle obiecująco. Najpierw zdobył licencję w Danii w 2020, a następnie zdał próbę dzielności – 35 -dniowy test, podczas którego został wiceczempionem uzyskując imponujący rezultat 894,5 punktów. Otrzymał 9,0 za kłus, galop i jezdność, także jeździec tester przyznał mu 9,0. Jego stęp oceniono na 8,0 pkt.

Rodowód jego ojca Asgard's Ibiza stanowi doskonałą kombinację krwi ogiera Vivaldi i Jazz, a pochodzi on z tej samej rodziny co ogiery Charmeur, Zhivago i Zuidenwind.

Klacz St.Pr.St. Havanna, matka ogiera Iron jest 9-tą z rzędu klaczą z premią państwową w jej rodzinie, jest półsiostrą uznanego ogiera His Highlight (po His Highness), który odnosił międzynarodowe sukcesy na poziomie Inter I. Havana jest także matką wał. Weltis (po Weltissimo), który z powodzeniem startuje na poziomie Inter I. Pokryta ogierem Don Schufro urodziła klacz Donna Eden, która otrzymała premię państwową ( St.Pr.St.) i odniosła sukces na Herwart von der Decken-Show, a także zajęła płatne miejsce podczas Hanoverian Riding Horse Championships.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle