Zamawiam nasienie
Eur
1000 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Iron

rasa oldenburska
data urodzenia 2017
maść kara
wzrost 167
licencja Hann., Meckl.,, Old., Rhein., Westf., Zw. Płd. Niem,, Holst., DWB
zobacz wideo ogiera
Asgard's Ibiza
Desperado
Bolympia W
Vivaldi
Sarita
Jazz
Olympia W
Havanna
Hohenstein
Welfin
Caprimond
Helena XIV
Walt Disney I
Ladine

Iron, urodzony już w pierwszym sezonie źrebiąt poczętych przez wspaniałego Asgard's Ibiza, zwróciła uwagę wszystkich niezwykle efektowną , karą maścią jak i 3 chodami.

Jego kariera zaczęła się niezwykle obiecująco. Najpierw zdobył licencję w Danii w 2020, a następnie zdał próbę dzielności – 35 -dniowy test, podczas którego został wiceczempionem uzyskując imponujący rezultat 894,5 punktów. Otrzymał 9,0 za kłus, galop i jezdność, także jeździec tester przyznał mu 9,0. Jego stęp oceniono na 8,0 pkt.

Rodowód jego ojca Asgard's Ibiza stanowi doskonałą kombinację krwi ogiera Vivaldi i Jazz, a pochodzi on z tej samej rodziny co ogiery Charmeur, Zhivago i Zuidenwind.

Klacz St.Pr.St. Havanna, matka ogiera Iron jest 9-tą z rzędu klaczą z premią państwową w jej rodzinie, jest półsiostrą uznanego ogiera His Highlight (po His Highness), który odnosił międzynarodowe sukcesy na poziomie Inter I. Havana jest także matką wał. Weltis (po Weltissimo), który z powodzeniem startuje na poziomie Inter I. Pokryta ogierem Don Schufro urodziła klacz Donna Eden, która otrzymała premię państwową ( St.Pr.St.) i odniosła sukces na Herwart von der Decken-Show, a także zajęła płatne miejsce podczas Hanoverian Riding Horse Championships.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle