Zamawiam nasienie
Nowość
2024
Stajnia ogierów

Golden Romance de Malleret PS


rasa oldenburska
data 2015
maść kasztanowata
wzrost 167
licencja Holst. Meckl, Old., Rhein., Zw. Płd. Niem, Westf.
nasienie świeże nasienie

Genealogia

Opis ogiera

Zdobywca 5 miejsca w Burg Pokal !

Zrównoważony, zrelaksowany i z całkowitym zaufaniem do jeźdźca. Obdarzony cudowną, wręcz motoryką: bardzo dobra dynamika, lotne zmiany były zawsze „pod górę”, a on sam był zawsze przed jeźdźcem. Po prostu uczta dla oczu”, tak występ ogiera Golden Romance Malleret PS na 73,975% w finale Nuremberg Burg Cup skomentował Christoph Hess - szef wyszkolenia w FN. Para zdobyła także nagrodę specjalną za element „najlepsze cofanie” we Frankfurcie.

Golden Romance Malleret PS rozpoczął karierę we Francji, gdzie jako czterolatek wygrał serię konkursów dla młodych koni – uzyskując noty pomiędzy 85,80 a 89,60 %. We French Elite Championships w 2020 zdobył brązowy medal wraz z Jessicą Michel-Bottom/FRA. Następnie na Czempionacie Niemiec w kat. koni 6-letnich zaprezentowała go Hannah Mileny Rother. Od 2022 roku jeździ na nim Helen Langehanenberg i od pierwszego startu odnosi sukcesy na wysokim poziomie. W 2023 roku para odniosła serię zwycięstw, a także zajęła płatne miejsca w International Small Tour w CHIO Aachen.

Jego ojcem jest, odnoszący międzynarodowe sukcesy, syn ogiera Totilas, GOVERNOR-STR, który wraz ze swoją amazonką Adelinde Cornelissen/NED, był srebrnym medalistą Mistrzostw Świata Młodych Koni w 2017 i 2018 roku. W samych Niemczech dał 9 licencjonowanych ogierów.

Jednakże najjaśniejszą gwiazdą w rodowodzie jest matka, wspaniała GESINA. Bez wahania można powiedzieć, że jest jedną z najlepszych matek koni ujeżdżeniowych ostatnich lat. To ona wydała na świat takie ogiery jak For Romance I ( starty na poziomie GP), For Romance II, For Romance III de la Gesse, Feinrich, Desino, Despacito, Don Romance, Viva Romance PS, Forever Romance PS, i Fürst Donnerhall PS. Wyróżniające się córki wspaniałej klaczy Gesina to Furtherance, która dała dwa ogiery z licencją i klacz Fasine, startującą na poziomie St. Georg, rekordzistkę aukcji PSI, która urodziła licencjonowanego ogiera Fasino (po Foundation). Gesina jest także matką ogiera FACE TIME PS, wicemistrza Polski koni 4-letnich 2023, który znajduje się w naszej ofercie.

Golden Romance Malleret PS wywodzi się z hanowerskiej rodziny klaczy OBANDINA (Hannover Stutenstamm 2191002, Schridde 713), z której pochodzi także cała stawka uznanych ogierów, nie licząc synów klaczy Gesina. Wśród nich znaleźć możemy: Vivaldi’s Schufro, Fasino, BH Diamond Dancer, VIVA VITALIS, Go For Romance PS, Vitaspint, Montrachet PS i Jovianson.

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian