Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1300

Global Player

rasa oldenburska
data urodzenia 2016
maść kara
wzrost 170
licencja Meckl.,, Old., Rhein., Westf., Zw. Płd. Niem, DWB, Hann
Stacja ogierów Helstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Grand Galaxy Win
Apache
Winnter T
UB 40
Tolanda
Jazz
Magnaat
Chatel's Schurana
Don Schufro
Chatel's Raqwina
Donnerhall
Fiesta
Rawange Quintus
Chatel's Dowina

Dwukrotny Czempion Ogierów, Wiceczempion Niemiec, czwarty na Mistrzostwach Świata Młodych Koni

Podczas jego niezwykle udanego występu na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w kategorii koni 5-letnich komentatorka- Susanne Baarup/DEN określiła Global Player OLD jako „bardzo niezwykłego konia”. Charyzmatyczny Czempion Ogierów oraz Wiceczempion Niemiec i Regionu uzyskał fantastyczne noty: 9,5 za kłus, 9,5 za stęp i 9,5 za perspektywę. Zdobył 9,2 za galop i 8,6 za współpracę z jeźdźcem. Średnio dało to końcową notę 9,26 i czwarte miejsce za innymi ogierami z naszej oferty Deckstation Schockemoehle/Cichoń Stallions, a są to: Hesselhøj Down Town i Danciero, które zdobyły odpowiednio złoto i srebro. W kwalifikacjach Global Player OLD był na dobrej drodze do medalu, dosiadała go sama Evą Möller. Global Player zaimponował już swoimi występami w Rastede i Warendorf, a sędziowie przyznali mu wymarzoną ocenę 10 za jego zrelaksowany i bardzo obszerny stęp. Po zwycięstwie podczas kwalifikacji ogierów w Oldenburgu Global Player opuścił duńską kwlifikację ogierów na pozycji czempiona ogierów w 2019 roku. Ukończył próbę dzielności ogierów w Danii jako drugi wiceczempion z imponującym wynikiem 904,5 punktu. Global Player zaimponował hodowcom źrebiętami najwyższej klasy. Jego potomstwo imponuje fantastycznym typem i obszernymi chodami. Jego źrebiętami zdominowały pokazy i aukcje.

Dzięki jego ojcu Kastel's Grand Galaxy Win T i matce, córce Don Schufro, Chatel's Schurana, a także Rawage Quintus (po Age xx) w trzecim pokoleniu i trakeńskim Donauwind w czwartym pokoleniu, jego rodowód łączy w sobie to, co najlepsze. Jego ojciec Kastel's Grand Galaxy Win T, syn Apache/Emmelie Scholtens/NED, który zajął ósme miejsce na Pucharze Świata, był czempionem Danii ogierów w 2014 roku, wiceczempionem Danii w 2015 roku i finalistą Mistrzostwa Świata Koni 5-letnich w 2016 roku. Obecnie startuje na poziomie zaawansowanym. Licencjonowano 13 jego synów, w tym premie otrzymały Hesselhøj Gnags i Giovanni Bell oraz drugi wiceczempion oldenburskiej kwlifikacko, Galaxy. Jego potomstwo zajmowało płatne miejsca w zawodach dla młodych koni ujeżdżeniowych i wierzchowych w swoich klasach wiekowych.

Z klaczami Got It, Grand Galiano, Logos Gaya i Highfive Fuglsang dał najlepsze młode konie w Danii w swoich grupach wiekowych w 2019 i 2020 roku.

Jego matka Chatel’s Schurana zdobyła za próbę dla klaczy srebrny medal i wzięła udział w Danii w Mistrzostwach Świata Młodych Koni ujeżdżeniowych w 2007 roku w Verden. Następnie rozpoczęła karierę hodowlaną.

Ojciec matki Don Schufro, Mistrz Danii i brązowy drużynowy medalista Igrzysk Olimpijskich 2008 w Hongkongu/HKG (pod Andreasem Helgstrand/DEN), dał wiele utytułowanych koni, z których najbardziej znanym był Weihegold OLD/Isabell Werth/GER, złoty medalista olimpijski, zdobywca Pucharu Świata i Mistrz Europy. W latach 2012-2017 i ponownie w 2019 roku znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych ogierów ujeżdżeniowych na świecie według rankingu WBFSH. Przez lata dominował także w rankingu ogierów pod względem wartości hodowlanej w FN.

Duński ogier Rawage Quintus (w wieku xx) pojawia się w trzecim pokoleniu rodowodu. Trakeński Donauwind w czwartym pokoleniu uważany jest przez ekspertów za jednego z najlepszych reproduktorów tej rasy okresu powojennego. Stał w stadninie w Danii, a następnie w USA. Jest ojcem mistrza olimpijskiego i Mistrza Świata w skokach przez przeszkody, Abdullaha, oraz klacz klasy Grand Prix, Fabiana. Wywodzi się z oryginalnej hanowerskiej rodziny klaczy Williswinda, z której pochodzą również odnoszące sukcesy na arenie międzynarodowej konie ujeżdżeniowe: Happiness/Isabella Tovek/SWE, Don Corleone/Kathleen Muhr/GER, Radcliffe/Agnete Berger/DEN, Macao/Elizabeth Bortuzzo/USA, Alion/Juan Manuel Vidal/ESP i Angelo/Markus Jungwirth oraz różne licencjonowane ogiery.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle