Zamawiam nasienie
Stajnia ogierów

Fynch Hatton


rasa oldenburska
data 2016
maść gniada
wzrost 175
licencja PZHK, DWB, Hann., Mekl., OLD, Reń., Zw. Płd Niem., Westf., Holst.
nasienie mrożone nasienie
Zobacz wideo ogiera
Horsetelex Warunki Stanówki
1600 EUR
+8% VAT

Genealogia

Opis ogiera

"Mamy przed sobą obraz bardzo harmonijnego, długonogiego ogiera z nieskończonymi możliwościami, ocena 9,0. Jego kłus jest bardzo zrównoważony, z dużą swobodą w łopatkach, dużą siłą zadnich kończyn, co umożliwia dobre poszerzenie ram i obszerność ruchu, nota 9,5. Jego galop jest bardzo dynamiczny i nie mógłby być lepszy, ocena 10. Stęp jest bardzo pewny i obszerny, zawsze w wyraźnym rytmie, swobodny i rozluźniony: 9,0. Za jezdność, komfort jazdy i łatwość w prowadzeniu: 10. " – tak występ ogiera Fynch Hatton, Mistrza Niemiec ogierów czteroletnich, skomentował członek komisji - Wolfgang Egbers.

Końcowa nota ogiera wyniosła 9,5 pkt. Wcześniej został czempionem kwalifikacji ogierów Związku Oldenburskiego, Czempionem na regionalnym Czempionacie Oldenburskim z notami - 10,0 za kłus, 9,5 za galop i jezdność , 9,0 za pokrój, 8,5 za stęp. Otrzymał również bardzo wysokie noty podczas próby dzielności w Danii. Fynch Hatton otrzymał przydomek OLD, który przyznawane jest przez Związek Oldenburski najlepszym koniom wyhodowanym w Oldenburgu.

Fynch Hatton OLD przekazuje swoim źrebiętom swoją silną budowę, prezencję i wysoką jakość chodów, którymi nie sposób się nie zachwycić. Jedna z jego córek, klacz Fynchessa, została sprzedana za wysoką cenę na aukcji PS-Online międzynarodowemu piłkarzowi i hodowcy Luisowi Figo.

Fynch Hatton OLD pochodzi z pierwszego rocznika źrebiąt Wiceczempiona Westfalii, ogiera Formel Eins, który również zakwalifikował się do czempionatu Niemiec i jest synem og. Franziskus, członka niemieckiej kadry olimpijskiej, startującego pod samą Ingrid Klimke.

Jego matka St.Pr.St. Senorita Meyer dała również licencjonowanego ogiera Fürst Magic (po Fürstenball), który odnosi sukcesy w klasach Inter I pod Dorothee Schneider, a także premiowanego ogiera First Choice (po Fidertanz) i og. Four Roses (po Fürstenball), który uzyskał licencję w 2020 roku w Westfalii. Za jej sprawą przyszedł na świat również Gut Wettlkam’s Fürst Donnerhall (po Fürstenball), który odnosi sukcesy w Prix St. Georges pod Lisą Müller, oraz Fridę Gold (po Franziskus), która zajęła szóste miejsce na Czempionacie Niemiec Źrebiąt w Lienen.

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian