Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1600

Fynch Hatton

rasa oldenburska
data urodzenia 2016
maść gniada
wzrost 175
licencja DWB, Hann., Meckl., OLD, Rhein., Zw. Płd Niem., Westf., Holst.
Stacja ogierów Helstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Formel Eins
Franziskus
Romantica
Fidertanz
Antara
Cornet Fever
Dream Girl
Senorita Meyer
Sir Donnerhall I
West Virginia
Sandro Hit
Conteanance D
Weltmeyer
Bella Benedikta

"Mamy przed sobą obraz bardzo harmonijnego, długonogiego ogiera z nieskończonymi możliwościami, ocena 9,0. Jego kłus jest bardzo zrównoważony, z dużą swobodą w łopatkach, dużą siłą zadnich kończyn, co umożliwia dobre poszerzenie ram i obszerność ruchu, nota 9,5. Jego galop jest bardzo dynamiczny i nie mógłby być lepszy, ocena 10. Stęp jest bardzo pewny i obszerny, zawsze w wyraźnym rytmie, swobodny i rozluźniony: 9,0. Za jezdność, komfort jazdy i łatwość w prowadzeniu: 10. " – tak występ ogiera Fynch Hatton, Mistrza Niemiec ogierów czteroletnich, skomentował członek komisji - Wolfgang Egbers.

Końcowa nota ogiera wyniosła 9,5 pkt. Wcześniej został czempionem kwalifikacji ogierów Związku Oldenburskiego, Czempionem na regionalnym Czempionacie Oldenburskim z notami - 10,0 za kłus, 9,5 za galop i jezdność , 9,0 za pokrój, 8,5 za stęp. Otrzymał również bardzo wysokie noty podczas próby dzielności w Danii. Fynch Hatton otrzymał przydomek OLD, który przyznawane jest przez Związek Oldenburski najlepszym koniom wyhodowanym w Oldenburgu.

Fynch Hatton OLD przekazuje swoim źrebiętom swoją silną budowę, prezencję i wysoką jakość chodów, którymi nie sposób się nie zachwycić. Jedna z jego córek, klacz Fynchessa, została sprzedana za wysoką cenę na aukcji PS-Online międzynarodowemu piłkarzowi i hodowcy Luisowi Figo.

Fynch Hatton OLD pochodzi z pierwszego rocznika źrebiąt Wiceczempiona Westfalii, ogiera Formel Eins, który również zakwalifikował się do czempionatu Niemiec i jest synem og. Franziskus, członka niemieckiej kadry olimpijskiej, startującego pod samą Ingrid Klimke.

Jego matka St.Pr.St. Senorita Meyer dała również licencjonowanego ogiera Fürst Magic (po Fürstenball), który odnosi sukcesy w klasach Inter I pod Dorothee Schneider, a także premiowanego ogiera First Choice (po Fidertanz) i og. Four Roses (po Fürstenball), który uzyskał licencję w 2020 roku w Westfalii. Za jej sprawą przyszedł na świat również Gut Wettlkam’s Fürst Donnerhall (po Fürstenball), który odnosi sukcesy w Prix St. Georges pod Lisą Müller, oraz Fridę Gold (po Franziskus), która zajęła szóste miejsce na Czempionacie Niemiec Źrebiąt w Lienen.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle