Zamawiam nasienie
Eur
1200 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Fürsten-Look

rasa hanowerska
data urodzenia 2011
maść kara
wzrost 170
licencja Hann., Meckl.,, OLD., Rhein., Zw. Płd. Niem,, Holst., Westf., DWB, SWB
zobacz wideo ogiera
Fürstenball
Fürst Heinrich
Maradonna
Florestan I
Dawina
Donnerhall
Marella
Lady Diamond
Londonderry
Waluna
Lauries Crusador
Windsor Queen
Weltmeyer
Antara

Niezwykle urodziwy, o cudownym karym umaszczeniu reproduktor Fürsten-Look to wspaniały ojciec, sportowiec i czempion. Karierę rozpoczął z przytupem od zwycięstwa w Körungu Oldenburga, by następnie odmienić całkowicie oblicze sportu Młodych Koni osiągając podczas testu w Schlieckau rekordowy wynik 9.41. z oceną 10.00 za chęć do pracy, jezdność i stęp. Wygrał Mistrzostwa Niemiec i Hanoweru, w 2015 odznaczony przez Związek OLD za ponadprzeciętną jakość pierwszych źrebiąt. W 2018 roku został II Wicemistrzem Świata Młodych Koni. Olśniewające pasmo sukcesów uwieńczyło zdobyte w 2020 roku trzecie miejsce w finale Nuremberg Cup.

Imponujące, że wraz ze wspaniałymi osiągnięciami w dyscyplinie ujeżdżenia zdobywał podziw i uznanie wśród najlepszych hodowców za sprawą swojego potomstwa. Wielu z jego synów jest uznanymi ogierami wliczając w to Fine Lucasa, brązowego medalistę w Mistrzostwach Południowych Niemiec; Florestine, wicemistrza Badenii-Wirtembergii. Na uwagę zasługują również córki, z których aż 40 odniosło sukcesy sportowe. Między innymi Brillantring, posiadaczka najwyższej premii OLD oraz Curly OLD, która pod Hermannem Gerdesem zajęła wysokie czwarte miejsce w Mistrzostwach Niemiec.

Tak rewelacyjne osiągi są wynikiem pochodzenia od Fürstenballa i Londonderry, których uznane potomstwo możemy liczyć w setkach, biorące udział w konkursach, w tysiącach a łączną kwotę za którą na najbardziej prestiżowych aukcjach wylicytowano wywodzące się od nich źrebięta w milionach euro.

Niech podsumowaniem tego ogiera będzie komentarz wygłoszony przez Cristopha Hessa po występie Fürsten-Look w finale Nuremburg Burg Cup (75,683%)."Niesamowity styl przejazdu, bardzo piękny koń, z wyśmienitą pracą w kłusie połączoną z obszernym krzyżowaniem i dobrym balansem w chodach bocznych. Duże kroki idące z całego ciała w stępie. Bardzo dobra praca w galopie. Zmiany lotne idealnie proste. Fantastyczny pokaz".

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle