Zamawiam nasienie
Stajnia ogierów

Fürst Toto


rasa hanowerska
data 2015
maść skarogniada
wzrost 174
licencja Hann., Meckl.,, OLD., Rhein., Zw. Płd. Niem,, Holst., Westf.
nasienie świeże nasienie
HENGSTE Schockemoehle am 20.12.2017 in Mühlen
Zobacz wideo ogiera
Horsetelex Warunki Stanówki
1000 EUR
+8% VAT

Genealogia

Opis ogiera

Wysoko cenione źrebięta

Niezwykły ogier, wynik starannego doboru rodowodów rodziców. Fürst Toto pomimo stosunkowo młodego wieku już może poszczycić się utytułowanym potomstwem jak chociażby For The Best, który osiągnął najwyższą cenę 37 tysięcy euro podczas PS Online Foal Auction. Z pierwszego rocznika potomstwa tego ogiera pochodzi premiowany przez Związek Hanowerski ogier Fifty-Fifty, który po sukcesie na körungu został zakupiony przez stację Helgstrand Dressage.

Sam Fürst Toto zdobył główną premię Ib podczas uznawania swojego rocznika i z łatwością zakwalifikował się do Mistrzostw Niemiec Młodych Koni.

Rodowód obfituje w najwyższej jakości przodków. Jego ojciec FÜRSTENBALL już na początku swej drogi odniósł sukces będąc źrebakiem sprzedanym za rekordową kwotę podczas licencjonowania OLD, zdobywając przy tym główną premię. Jego szlak zwycięstw i wiktorii obejmował także międzynarodowe konkursy Świętego Jerzego.

Jednak nie tylko ojciec czyni tego ogiera doskonałym, lecz matka THERY, która tym przypadku, poza karierą sportową, jest w stanie poszczycić się także dzielnymi źrebiętami takimi jak Donier.

W rodowodzie Fürst Toto na szczególną uwagę zasługuje dziadek Totilas, kilkukrotny złoty medalista Mistrzostw Europy i Świata, rekordzista ustanawiający swego czasu najwyższe wyniki, które odmieniły losy światowego ujeżdżenia. Posiadający ponad 30 uznanych synów jak chociażby TOTAL HOPE, zwycięski uczestnik Borg Cup w konkursie Grand Prix.

Fürst Toto, to połączenie legendarnych linii w ciele olśniewającego blaskiem i ekspresją czempiona.

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian