Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1600

Franklin

rasa holenderski gorącokrwisty
data urodzenia 2010
maść skarogniada
wzrost 170
licencja DWB, oldenburska, hanowerska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
Stacja ogierów Helstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Ampére
Rousseau
Larivola
Ferro
Zsuzsa
Flemmingh
Farivola
Warkle M
Ferro
Sparkle M
Ulft
Brenda
Flemmingh
Irma Peternella

Czempion ogierów KWPN w roku 2013, a następnie zwycięzca holenderskiej próby dzielności. Cechuje się niezwykle ekspresyjnymi chodami i zniewalającym eksterierem. Jako 5-latek był finalistą Mistrzostw Świata Młodych Koni, do których zakwalifikował się również w kolejnym roku. Obecnie startujący na poziomie małej rundy z wynikami przekraczającymi 70%.

Jego ojciec to słynny holenderski reproduktor Ampere, również mogący poszczycić się tytułem Czempiona KWPN z roku 2004 oraz zwycięstwem w próbie dzielności. Obecnie posiada ponad 60 uznanych synów, w tym m.in. ogiera First Ampere, brązowego medalistę Bundeschampionatu. Matka og. Franklin jest córką prekursora najważniejszych holenderskich linii hodowlanych – ogiera Ferro, zdobywcy srebrnego medalu na Mistrzostwach Świata w 1998 r. oraz Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w roku 2000 pod Coby van Ballen.

Imponujący rodowód og. Franklin, oparty na dwóch najważniejszych holenderskich liniach hodowlanych ogierów Ferro i Flemmingh, jest gwarantem dziedziczenia najlepszych cech, co potwierdziły pierwsze roczniki potomstwa tego reproduktora, które systematycznie dominują europejskie czempionaty , wyróżniając się charyzmą, ekspresją i możliwościami ruchowymi.

Wydaje się, że najlepszą rekomendacją z naszej strony jest fakt, iż sami nabyliśmy na aukcji Nordic Sales International w Danii syna ogiera Franklin – ogierka Brix Falcon (o.m. Fürstenball). Mieliśmy również przyjemność dosiadać starszych roczników potomstwa po og. Franklin, które oprócz wymienionych wyżej zalet, charakteryzowało się wzorowym charakterem i pożądaną w pracy z końmi sportowymi aktywnością.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle