Zamawiam nasienie
Eur
1300 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

For Romance II

rasa oldenburska
data urodzenia 2013
maść skarogniada
wzrost 170
licencja Hann., Meckl.,, Old., Rhein., Westf., Zw. Płd. Niem,
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
Fürst Romancier
Fürst Heinrich
Ronja
Florestan I
Dawina
Romancier
Edwina
Gesina
Sir Donnerhall I
Gesine
Sandro Hit
Contenance D
Don Schufro
Gaby

For Romance II, to jeden z najlepszych synów ogiera Fürst Romancier, który w połączeniu z wybitną matką, jaką okazała się klacz Gesina, oprócz wspomnianego ogiera dał też jego pełnego brata - Czempiona Oldenburga i zdobywcę głównej premii For Romance I a także rekordzistkę aukcji PSI - klacz Fasine OLD.

Sam For Romance II już w pierwszym roczniku swojego potomstwa doczekał się 3 uznanych w związku oldenburskim i hanowerskim reproduktorów, spośród których Forton i Friedrich zdobyły premie, z czego ten ostatni został sprzedany następnie za sumę 240.000 euro. Warto odnotować również sukces ogierka po For Romance II, który został finalistą Mistrzostw Niemiec Żrebiąt w Lienen.

Opisywany ogier podczas swojej kariery portowej dosiadany był przez Fredrica Wandersa, pod którym zakwalifikował się do Mistrzostw Niemiec w kategorii koni 6-letnich. Ostatecznie został za sumę 700.000 euro sprzedany podczas aukcji PSI, jednakże jego nabywcy - Blue Mountain Farm zdecydowali się pozostawić tego fantastycznego ogiera w ofercie Paula Schockemӧhle, aby świeże nasienie było łatwo dostępne dla Hodowców w całej Europie.  

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle