Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1000

Fifty-Fifty

rasa hanowerska
data urodzenia 2019
maść kasztanowata
wzrost 168
licencja Holst. Meckl, Old, Rhein., Zw. Płd. Niem,Westf.
Stacja ogierów Helgstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
Fürst Toto
Fürstenball
Thery
Fürst Heinrich
Maradonna
Totilas
Lasira
Royal Princess
Royal Classic
Fantastic
Royal Highness
First Lady
Fürst Piccolo
Welfin

I Wiceczempion kwalifikacji Związku Oldenburskiego

Fifty-Fifty zdobył tytuł pierwszego wiceczempiona w niezwykle silnie obsadzonej kwalifikacji ogierów Związku Oldeburskiego w 2021 roku w Vechcie. Otrzymał najwyższe uznanie od dyrektora hodowlanego Bernharda Thobena, który tak skomentował jego występ: „Ten ogier ma świetną prezencję, jest zawsze skupiony i porusza się z mocną akcją od zadu. Przez cały czas potrafi utrzymać sprężystość chodów, co widać szczególnie podczas ruchu luzem na „ósemce” i na lonży. Uosabia wiele cennych zalet konia ujeżdżeniowego. Jest obdarzony wspaniałym, poprawnym fundamentem.”

Fifty-Fifty pochodzi z pierwszego rocznika głównego zwycięzcy premium Ib, ogiera Fürst Toto. Po znakomitym wyniku w próbie dzielności z łatwością zakwalifikował się do Bundeschampionatu. Na pierwszych stronach branżowych magazynów opisywano wysoką jakość jego potomstwa. Jego syn For The Best uzyskał najwyższą cenę na 6. PS Online-Fohlenauktion.

Matka Pr.St. Royal Princess, startując pod nazwą Royal Gold jako czterolatka zajęła płatne miejsce na Mistrzostwach Hanoweru. Jest półsiostrą drugiego rezerwowego zwycięzcy licencji Oldenburg 2020, ogiera Bowmore (po Bordeaux) oraz odnoszącej międzynarodowe sukcesy na poziomie Grand Prix klaczy Sephora S (po Sir Donnerhall II)/Patrick van der Meer/NED.

Ojciec klaczy Pr.St. Royal Princess, Royal Classic, startując pod Ann-Christin Wienkamp awansował do poziomu Inter I. Dał licencjonowanych synów, a także utytułowane konie sportowe.

W rodowodzie Fifty-Fifty znajdujemy również zasłużone ogiery - Fürst Piccolo i Wolkenstein II.

Z rodziny hanowerskiej klaczy Sukkade (Hannover Stutenstamm 1196102, Schridde 1183) pochodzą także konie klasy Grand Prix: wał. Andretti H (po Aarking xx)/Laura Tomlinson/GBR, wał. Margaux 2 (po Maat I)/Bianca Kasselmann/GER, a także licencjonowany ogier Freestyle (po Frappant).

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle