Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1000

Expectation PS

Premiowany ogier z pierwszego rocznika Escamillo

rasa oldenburska
data urodzenia 2019
maść kara
wzrost 169
licencja Holst. Meckl, Old., Rhein., Zw. Płd. Niem, Westf.
Stacja ogierów Deckstation Schockemöhle
Nasienie
świeże
nasienie
Escamillo
Escolar
Cassila
Estobar NRW
Farah Dina L
Rohdiamant
Chantal
Simply Fine / Farosa PS
Fürst Romancier
Senaria
Fürst Heinrich
Ronja
Sarkozy
Sareenaria

Premiowany ogier z pierwszego rocznika wiceczempiona świata – ogiera Escamillo

Hebanowa czerń, elegancka i harmonijna sylwetka już na pierwszy rzut oka wyróżniają Expectation PS spośród wielu innych koni. Zachwyca dynamicznymi, regularnymi chodami, a przyszłość stoi dla niego otworem.

Jego ojciec Escamillo, wiceczempion świata koni 6-letnich w 2021 roku, zasłynął pierwszym rocznikiem swoich synów, z których aż dziesięciu otrzymało licencję. W gronie tym znalazł się również rezerwowy czempion Westfalii - Escaneno oraz hanowerski premiowany, cenowy rekordzista aukcji ogier Energy. Escamillo był ogierem premiowanym podczas kwalifikacji w Verden w 2017 roku, zdał 14-dniowy test w 2018 roku z wynikiem 9,08 i pod Helen Langehanenberg wygrał test sportowy w 2020 roku z oceną 9,36.

Matka - Simply Fine w wieku 3 lat (pod nazwą Farosa PS) zdobyła brązowy medal na Bundeschampionacie pod Anją Engelbart. Jej syn Valverdo PS (po Valverde) został sprzedany w grudniu 2020 r. na aukcji internetowej PS Young Dressage Talents. Jej pełen brat Fashion Prinz OLD wygrał w 2021 r. Mistrzostwa Oldenburga dla 4-letnich ogierów, zajął czwarte miejsce w Bundeschampionacie, a następne został sprzedany na elitarnej P.S.I. Auction.

Ojciec matki, Fürst Romancier, który zajął czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata Młodych Koni i na Bundeschampionacie, otrzymał Ia główną premię jako ogier i dał ponad 30 licencjonowanych synów. W gronie jego znakomitego potomstwa znajdujemy liczne, pełne rodzeństwo klaczy Furtherance - ogiera For Romance I OLD, czempiona Oldenburga, głównego zwycięzcy klasy premium, finalisty Burg Pokal, ogiera ujeżdżeniowego VTV i zwycięzcy Grand Prix, a także For Romance II, który w wieku siedmiu lat zajmował już czołowe miejsca na arenie międzynarodowej, For Romance III de la gesse, który otrzymał premię podczas kwalifikacji, oraz czempionkę federalną i rekordzistkę pod względem uzyskanej ceny podczas PSI Auction – klacz Fasine OLD, matkę licencjonowanego ogiera Fasino (po Foundation) i klaczy A la Fasine (po Apache).

Babka Senaria dała licencjonowanego ogiera ZINQ Founder FH (po Foundation), który w 2021 roku wraz ze swoją zawodniczką Laną-Pinou Baumgurt zajął 3 i 4 miejsce w CDJM w Aachen i wygrywał międzynarodowe konkursy pod juniorami. W wieku czterech lat zajął czwarte miejsce w finale Bundeschampionatu. Inny syn klaczy Senaria, Saint-Etienne OLD (po St. Schufro), w wieku pięciu lat zajął szóste miejsce w finale Bundeschampionatu.

W dalszych pokoleniach w rodowodzie Expectation PS znajdujemy cenione ogiery - Sarkozy i Rosario.

Poprzez 4. matkę klacz Sareen, Expectation PS jest spokrewniony z licencjonowanym ogierem Jay Destino (po Danciano) i jego półbratem po Fürstenball, licencjonowanym w Oldenburgu w 2021 roku. Inne licencjonowane ogiery z hanowerskiej rodziny klaczy Antipathie (Hannover Stutenstamm 1191306, Schridde 157) to Fürst Khevenhüller (po Florestan)/Helen Langehanenberg/GER, Don Corleone (po Donnerhall)/Marion Henkel/GER, Royal Blend (po Rotspon), Harlem D (po Vivaldi), Royal Angel (po Rohdiamant), Bohemian OLD (po Bon Coeur) oraz Don Bedo I i II (po Donnerhall).

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle