Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
800 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Elbalthago PS

Nieograniczone możliwości

rasa oldenburska (OS)
data urodzenia 2018
maść gniada
wzrost 171
licencja Holst. Meckl, OS, Rhein., Zw. Płd. Niem, Westf.
Stacja ogierów Deckstation Schockemöhle
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Eldorado van de Zeshoek TN
Clinton
Bijou Orai
Corrado I
Urte I
Toulon
Ramourai
Staklouette
Stakkatol
Candorima
Stakkato
Caroll
Baloubet du Rouet
Candorra Z

Dostojny Elbalthago PS śmiało podąża drogą swojego ojca - Eldorado van de Zeshoek, który odnosił sukcesy w konkursach Grand Prix i Pucharach Narodów. Prezentuje dojrzały styl skoków i nieograniczone możliwości, zapowiadające karierę na wysokim poziomie.

Eldorado van de Zeshoek znalazł się w 2009 roku w wieku 5 lat w finale Mistrzostw Świata Młodych koni skokowych, a następnie startował pod Hanno Ellermann (EST) na międzynarodowych parkurach. Od 2015 roku dosiadany przez Willema Greve (NED) plasował się na płatnych miejscach na międzynarodowych zawodach w Hickstead (GBR), La Baule (FRA), La Coruña (ESP), Hertogenbosch (NED), Amsterdam (NED) i Calgary (CAN). Sukcesy jego sportowego potomstwa przyniosły mu dwunaste miejsce w rankingu WBFSH najlepszych reproduktorów świata w skokach przez przeszkody. Wśród wyróżniających się znalazły się: zwycięzca z Akwizgranu Killer Queen VDM (Daniel Deußer) oraz Elektric Blue P - zwycięzca Hertogenbosch (Max Kühner (AUT). Matka ogiera Elbalthago PS , Staklouette OS dała skoczka na poziomie kl. M** (130 cm) – ogiera Conthatol PS (po Conthargos), który odniósł spore sukcesy zajmują wiele płatnych miejsc na zawodach międzynarodowych dla młodych koni.

2. matka prezentowanego ogiera, klacz Candorima OS (jej sportowa nazwa to Baloutaire) dosiadana przez Flore Riuz Picasso (FRA) z powodzeniem startowała w konkursach do 140 cm włącznie. Ma na swoim koncie zwycięstwo w Vidauba (FRA) i liczne miejsca w pierwszej piątce w Megeve i Lozannie.

Candorra Z - matka klaczy Candorima OS zasłużyła się dla hodowli dając takie konie jak Baldorra startująca na poziomie 145 cm, czy Stakkora, która urodziła ogiera Balstakko, uznanego dla SWB i startującego na poziomie 130 cm, a także kilka konie z powodzeniem pokazujące swoje duże możliwości na zawodach międzynarodowych. W tej grupie znajdujemy konie klasy Grand Prix: Salitaire, Cadakka, Sexy Beast i Domenco, który pod Anthonym Wellensem (BEL) wielokrotnie plasował się na płatnych miejscach w konkursach Grand Prix w tym na CSI2* w Bonheiden (BEL) i CSI3* Brukseli.

Elbalthago PS wywodzi się z rodziny klaczy GALUPKA (Hannover Stutenstamm 2192610, Schridde 35), z której to pochodzą również ogiery Lanscafe mekl, Nariston old, , Fundus, Sadenio, Landfürst i Lauriston (również skoczek klasy 160 cm). W gronie koni skokowych startujących na najwyższym poziomie klasy 160 cm znadujemy: Ravenna 322, Rasputin, Sanghata, Libera, Diamonds Daylight, Cinzano 41 i Fiorucci 6.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

Baloutaire PS

Ultra-nowoczesny syn
Balou du Rouet z rodziny
mistrza olimpijskiego
Nino des Buissonnets -
genetyczny rarytas

czytaj

Chaccothage Blue PS

Świetna podstawa genetyczna – najlepsza prognoza na przyszłość

czytaj

Diablue PS

Narodziła się nowa gwiazda,
czyli unikalna kombinacja
rodowodu

czytaj

Varihoka du Temple

Niezwykły francuski ogier
o oryginalnym rodowodzie

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle