Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1800

Dynamic Dream

Westfalski Czempion i rekordzista aukcji

rasa westfalska
data urodzenia 2017
maść skarogniada
wzrost 171
licencja Old., Westf, DWB
Stacja ogierów Deckstation Schockemöhle
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Glock's Dream Boy
Vivaldi
Resia
Krack C
Renate-Utopia
Ferro
Iresia
Safira
Sir Donnerhall I
Annabell
Sandro Hit
Contenance D
Arpeggio
World Cup

Dynamic Dream nadal pnie się po drabinie sukcesu. Po świetnym, zwycięskim występie na kwalifikacji ogierów Związku Westfalskiego, został sprzedany za rekordową cenę na aukcji. Sięgnął również po zwycięstwo w kwalifikacji ogierów w Danii. Na 14-dniowym teście w Danii uzyskał wymarzone wyniki: 9,0 pkt za kłus i galop, 10,0 pkt za chęć do współpracy, temperament i charakter. Z niecierpliwością czekamy na jego pierwsze źrebaki.

Jego ojciec, Glock's Dream Boy N.O.P., dosiadany przez Hansa Petera Minderhouda / NED, jest jednym z najbardziej utalentowanych koni ujeżdżeniowych dzisiejszych czasów.

Jego matka - Safira jest półsiotrą klaczy Lady Pezi (po Lord Pezi) odnoszącej pod Alexandrem Hufenstuhlem/GER sukcesy w skokach przez przeszkody na arenie międzynarodowej. Dzięki potomstwu plasującemu się wielokrotnie na płatnych miejscach w konkursach Grand Prix, ogier Sir Donnerhall I, ojciec klaczy Safira, znajduje się w pierwszej dwudziestce rankingu WBFSH najlepszych ogierów ujeżdżeniowych świata.

Babka ogiera Dynamic Dream, klacz Annabell jest półsiostrą klaczy Fürstin (po Fürst Grandios), która dała licencjonowanego ogiera Grandios (po Real Diamond), oraz klaczy Madonna (po Monsieur AA), matki ogiera Chico (po Cordobes I) dosiadanego przez Markusa Renzela, a także pięciu innych koni skokowych startujących na poziomie zaawansowanym (klasa S).

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle