Zamawiam nasienie
Stajnia ogierów

Dynamic Dream

Westfalski Czempion i rekordzista aukcji


rasa westfalska
data 2017
maść skarogniada
wzrost 171
licencja PZHK, Old., Westf, DWB
nasienie świeże nasienie
Zobacz wideo ogiera
Horsetelex Warunki Stanówki
1800 EUR
+8% VAT

Genealogia

Opis ogiera

Sensacyjne potomstwo – rekordowe ceny na aukcjach

Już swoim pierwszym rocznikiem źrebiąt Dynamic Dream przyćmił inne ogiery. Nie było aukcji, na której jego źrebaki nie cieszyłyby się dużym zainteresowaniem. Oto tylko mały fragment jego niezwykłych osiągnięć cenowych:

na 22. aukcji Oldenburg Elite Auction ogier Der Hit został sprzedany za 80 000 euro,
na 138. hanowerskiej aukcji Elite Model - Dynamic in Black osiągnął cenę 74 500 euro,
na letniej aukcji westfalskiej klienci zapłacili za Danseur d'Amour 46 000 euro,
na aukcji DSP Elite Auction najwyższą była oferta za Dynamic Diamond i wyniosła 45 000 euro,
a na 64. Auction Foal w Riedlingen liderem rankingu cenowego była Die Tänzerin, która znalazła nabywców za 42 000 euro.

Dynamic Dream zdobył licencję w Westfalii i został sprzedany za rekordową cenę na Aukcji w Münster-Handorf. Ten niebywale urodziwy ogier opuścił duńską licencję z premią i ukończył 14-dniowy test w Danii z imponującymi wymarzonymi ocenami: 9,0 za kłus i galop, 10,0 za chęć do pracy, temperament i charakter .

Ojciec Glock's Dream Boy N.O.P. , dosiadany przez Hansa Petera Minderhouda/NED jest jednym z ogierów ujeżdżeniowych odnoszących największe sukcesy wszech czasów. W 2021 roku znalazł się na 5 miejscu z dużyną Holandii na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio/JPN, a w rankingu indywidualnym zajął dwunaste miejsce. Wraz z reprezentacją Holandii zajął także piąte miejsce na Mistrzostwach Europy w Hadze i 13-te indywidualnie, zdobył drużynowo srebrny medal na Mistrzostwach Europy w 2019 r. w Rotterdamie/NED i zajął 10-te miejsce w finale Pucharu Świata w Göteborgu/SWE. Jako sześciolatek Glock’s Dream Boy N.O.P. zdobył
Brązowy Medal Mistrzostw Świata Młodych Koni .
Wśród jego licencjonowanych synów jest Wiceczempion KWPN ogier Ierland. Dał wiele czołowych koni sportowych i hodowlanych, w tym te, które odnoszą już sukcesy na poziomie Grand Prix.

Jego matka Safira jest półsiostrą klaczy Lady Pezi i Larpego odnoszących międzynarodowe sukcesy w skokach przez przeszkody. Jest także matką uznanego, premiowanego ogiera Juwel (po Janeiro Platinum) .

Ojciec matki Sir Donnerhall I , dzięki swojemu potomstwu plasującemu się w konkursach Grand Prix, m.in. Samhitasowi/Kelly Layne/AUS, który brał udział w Igrzyskach Olimpijskich, Santiago Song/Thibault Vanderberghe/BEL, który odnosił sukcesy na Mistrzostwach Europy, a także Sheeran/Jacob Noerby Soerensen /SWE i Cavalia/Jessica Howington/USA, plasuje się w pierwszej czwórce listy rankingowej WBFSH najlepszych na świecie reproduktorów ujeżdżeniowych.
Sam Sir Donnerhall I zdobył tytuł drugiego wiceczempiona kwalifikacji, Czempiona Regionu, uzyskał rekordowo wysokie ceny na próbie dzielności ogierów, zdobył tytuł Wicemistrza Świata Młodych Koni Ujeżdżeniowych, Czempiona Niemiec i głównej premii za pierwszy rocznik źrebiąt. Do tej pory ponad 100 jego synów zdobyło licencje. Jako ojciec matki widnieje w rodowodzie ogiera Total US/Edward Gal/NED Glocka, który zajął piąte miejsce na igrzyskach olimpijskich, a także For Romance I OLD, Czempiona Ogierów Oldenburga, zdobywcy głównej premii, finalisty Burg Cup, oraz odnoszącego sukcesy w Grand Prix, premiowanego, zajmującego płatne miejsca w konkursach Grand Prix ogiera For Romance II, również dostępnego za sprawą naszej stacji. Czempionka Klaczy Oldenburga, Czempionka Niemiec i rekordzista cen na Aukcji P.S.I. klacz Fasine OLD jest również córką ogiera Sir Donnerhall I.

Druga matka ogiera Dynamic Dream, Annabell jest półsiostrą klaczy Fürstin (po Fürst Grandios), która dała licencjonowanego ogiera Grandios (po Real Diamond) i klaczy Madonny (po Monsieur AA), która dała konia Chico (po Cordobes I)/ Markus Renze/GERa, a także pięć innych koni skokowych na poziomie klasy S (140 cm).

Ogier NRW Arpeggio, który pojawia się w trzecim pokoleniu, był wicemistrzem kwalifikacji w 1997 roku w Münster i jest ojcem wieku koni plasujących się na czołowych miejscach w konkursach w skokach przez przeszkody, takich jak All Inclusive NRW/Dennis Lynch/IRL i Ludger Beerbaum/GER, Acomet /Theo Muff/SUI i Allerdings/Marco Kutscher/GER i Henrik von Eckermann/SWE. Dał 17 ogierów licencjonowanych i 101 klaczy z premią państwową. Arpeggio występuje po stronie ojca zwycięzcy Grand Prix Brooklynu/Mario Stevens/GER i Pikeur Bellevue/Klausa Brinkmanna/GER.

Z tej samej rodziny hanowerskiej klaczy AMRUM (Hannover Stutenstamm 1190311, Schridde 242) pochodzą również ogiery Cyrian, Real Grandios i Frühtrunk, a także liczne konie sportowe, takie jak Prosecco/Sebastian Holtgräve-Osthues/GER, og. Awanti/Bo Kragsig Möller/DEN, Amanda 306/Andreas Hassebürger/GER, ogier C'EST SEPPEL/Lance Whitehouse/GBR, Batida 97/Philip Rüping/GER i ogier CHICO 678/Markus Renzel/GER.

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian