Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1000

Donier

rasa hanowerska
data urodzenia 2015
maść kara
wzrost 171
licencja Hann., Holst., Meckl., Old, Rhein., Westf., Zw. Płd Niem.
Stacja ogierów Deckstation Schockemӧhle
Nasienie
Świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
De Niro
Donnerhall
Alicante
Donnerwatter
Ninette
Akzent II
Wiesenelfe
Thery
Totilas
Lasira
Gribaldi
Lominka
Londonderry
Sunny-Girl

Donier zyskuje coraz większą aprobatę hodowców, a to za sprawą wspaniale ruszających, pięknych źrebiąt, które zdobywają niezliczone ilości nagród i premii na czempionatach i są bardzo poszukiwane przez łowców przyszłych talentów. Swoją próbę dzielności ukończył w Schlieckau plasując się w czołówce stawki, uzyskując bardzo wysokie noty za podstawowe chody, chęć do współpracy i ogólne wrażenie (po 9,0 pkt).

Jego ojciec De Niro, odnoszący sukcesy na poziomie Grand Prix w wieku ośmiu lat to zwycięzca zawodów ujeżdżeniowych w Hamburgu pod utytułowanym jeździecem Dolfem-Dietramem Kellerem. De Niro przez sześć lat prowadził na liście rankingowej WBFSH najlepszych reproduktorów ujeżdżeniowych na świecie i obecnie zajmuje dziesiąte miejsce. Nie ma mistrzostw, w których jego potomstwo nie walczyłoby o medale.

Zwycięzca głównej klasy Ib, ogier Fürst Toto (po Fürstenball), również pochodzi od klaczy Thery (matka og. Donier), która odnosiła sukcesy w konkursach młodych koni w ujeżdżeniu. Ojciec matki, sławny Totilas zdobył podwójne złoto na Mistrzostwach Europy w Windsor (GBR) w 2009 i potrójne złoto na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Lexington (USA) w 2010. W tym samym roku wygrał także finał Pucharu Świata w 's Hertogenbosch (NED). Kilkakrotnie ustanowił nowe rekordy w Grand Prix. Na świat przyszło blisko 30 jego synów, które zdobyły licencje, do nich należy m.in. Total Hope OLD, czempion kwalifikacji, Czempion Szwecji, finalista Mistrzostwach Świata Młodych Koni w ujeżdżeniu, zdobywca Burg Cup i zwycięzca Grand Prix w wieku ośmiu lat oraz ogier Top Gear OLD , który zajął czwarte miejsce w Burg Cup.

Prababka Sunny-Girl dała licencjonowanego ogiera Lord Schufro OLD (po L'Espoir), Wiceczempiona Regionu, który dwukrotnie uplasował się na płatnym miejscu na Mistrzostwach Niemiec Młodych Koni oraz premiowanego ogiera Fürsten Hit (po Fürstenball). Jej córka, klacz Funny-Girl (po Fürst Romancier) dała licencjonowanego ogiera San Bordeaux (po San Amour I). Czwarta matka, klacz Fantastica dała dwa licencjonowane ogiery: Sunny-Boy (po Sandro Hit; ujeżdżenie na poziomie zaawansowanym (S)) i Classico (po Classiker, sportowe imię Capuccino, zwycięstwa na poziomie Grand Prix pod Karin Rehbein i Julią Katharina v. Platen-Elmerhaus, wygrał ponad 120 000 euro).

Słynna rodzina klaczy Finnländerin dostarczyła około 50 licencjonowanych ogierów. W gronie tym znalazły się ogiery z powodzeniem startujące w ujeżdżeniu: Classico (po Classiker) i Sir Olivier 1- (po Sir Oldenburg) na poziomie konkursów Grand Prix, a Sunny Boy, Lord Leopold (po Lord Sinclair I), Salutation i Samprass (oba po Sandro Hit) w konkursach Pr. St. Georg/Inter I.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle