Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
800

Don Romance PS

rasa oldenburska
data urodzenia 2016
maść skarogniada
wzrost 167
licencja hanowerska, oldenburska, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
Stacja ogierów Deckstation Schockemöhle
Nasienie
świeże
nasienie
Dante Weltino
Danone I
Rihanna
De Niro
Well Done
Welt Hit II
Riconess
Gesina
Sir Donnerhall I
Gesine
Sandro Hit
Contenance D
Don Schufro
Gaby

Don Romance PS został wyróżniony podczas Mistrzostw Olednburga, gdzie rok wcześniej uplasował się na III miejscu. Podczas swojego testu 50 dniowego w Schlieckau otrzymał 9.0 pkt za galop, stęp, jezdność, ogólne wrażenie i charakter.

Pochodzi od Dante Weltino, wybitnego sportowca, który dwukrotnie sięgnął po III miejsce w klasyfikacji drużynowej w 2019 i 2017 roku. W 2018 zajął IV miejsce wraz z drużyną Szwecji, kończąc rywalizację indywidualną na X pozycji. Znany jest ze swych zwycięstw odnoszonych już w konkursach młodych koni, które dały mu kwalifikację do Mistrzostw Niemiec Młodych Koni. W 2014 rozpoczął zwycięską passę wygrywając aż 13 konkursów Małej Rundy. Jednak poza imponującą karierą w ujeżdżeniu dotychczas zdołał także mocno zaznaczyć swoją obecność jako reproduktor. Spośród jego ponad 20 uznanych synów znajdziemy takie gwiazdy jak Dante Quando-Mistrza Niemiec i zwycięzcę swojego testu czy Hanami, zdobywcę V miejsca w Lousidor Prize w konkursie Grand Prix pod Sandrą Nuxoll z Australii.

Matka ogiera Gesina jest jedną z najlepszych klaczy swoich czasów, rodząc m.in. For Romance-Czempiona Oldenburga, For Romance II-Premiowany ogier, plasowany w konkursach Grand Prix mimo tylko 7 lat, Fürst Donnerhall PS-licencjonowanego ogiera, klacz Fasine-Czempionkę klaczy Oldenburga, matkę wielu czempionów, wylicytowana podczas aukcji P.S.I. za rekordowo wysoką kwotę.

Charyzma, świetny charakter oraz wzorowe pochodzenie z uwzględnieniem elitarnej linii matki to wszystko mocne strony Don Romance i solidne fundamenty pod przyszłe sukcesy.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle