Zamawiam nasienie
Eur
800 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Don Romance PS

rasa oldenburska
data urodzenia 2016
maść skarogniada
wzrost 167
licencja hanowerska, oldenburska, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
Dante Weltino
Danone I
Rihanna
De Niro
Well Done
Welt Hit II
Riconess
Gesina
Sir Donnerhall I
Gesine
Sandro Hit
Contenance D
Don Schufro
Gaby

Don Romance PS został wyróżniony podczas Mistrzostw Olednburga, gdzie rok wcześniej uplasował się na III miejscu. Podczas swojego testu 50 dniowego w Schlieckau otrzymał 9.0 pkt za galop, stęp, jezdność, ogólne wrażenie i charakter.

Pochodzi od Dante Weltino, wybitnego sportowca, który dwukrotnie sięgnął po III miejsce w klasyfikacji drużynowej w 2019 i 2017 roku. W 2018 zajął IV miejsce wraz z drużyną Szwecji, kończąc rywalizację indywidualną na X pozycji. Znany jest ze swych zwycięstw odnoszonych już w konkursach młodych koni, które dały mu kwalifikację do Mistrzostw Niemiec Młodych Koni. W 2014 rozpoczął zwycięską passę wygrywając aż 13 konkursów Małej Rundy. Jednak poza imponującą karierą w ujeżdżeniu dotychczas zdołał także mocno zaznaczyć swoją obecność jako reproduktor. Spośród jego ponad 20 uznanych synów znajdziemy takie gwiazdy jak Dante Quando-Mistrza Niemiec i zwycięzcę swojego testu czy Hanami, zdobywcę V miejsca w Lousidor Prize w konkursie Grand Prix pod Sandrą Nuxoll z Australii.

Matka ogiera Gesina jest jedną z najlepszych klaczy swoich czasów, rodząc m.in. For Romance-Czempiona Oldenburga, For Romance II-Premiowany ogier, plasowany w konkursach Grand Prix mimo tylko 7 lat, Fürst Donnerhall PS-licencjonowanego ogiera, klacz Fasine-Czempionkę klaczy Oldenburga, matkę wielu czempionów, wylicytowana podczas aukcji P.S.I. za rekordowo wysoką kwotę.

Charyzma, świetny charakter oraz wzorowe pochodzenie z uwzględnieniem elitarnej linii matki to wszystko mocne strony Don Romance i solidne fundamenty pod przyszłe sukcesy.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle