Zamawiam nasienie
Eur
800 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Debutant PS

rasa oldenburska
data urodzenia 2018
maść skarogniada
wzrost 170
licencja Holst., Meckl., Old., Rhein., Westf., Zw. Płd Niem.
zobacz wideo ogiera
Deparon
Deveraux
Lanya
Depardieu
Donata K
Londonderry
Ramira
Zantana
Zonik
Sandra
Zack
Romantik
Sir Donnerhall
Contana

Debutant PS olśniewa świetnym rytmem w chodach, niezwykłą elastycznością i balansem. Poza ruchem imponuje rewelacyjną budową z solidną postawą, idealną konstrukcją łopatki, pleców i zadu.

Wywodzi się od ogiera Deparon U.S., jednego z najbardziej rozchwytywanych reproduktorów z linii Donnerhalla. Odnosił sukcesy w konkursach międzynarodowych pod takimi jeźdźcami jak Iasabel Freese czy Danielle Heijkoop.

Matka, klacz Zantana po ogierze Zonik i dziadku od strony matki Sir Donnerhallem w 2019 podczas aukcji P.S.I. została wylicytowana za 955 000 euro. Od niej pochodzi Fürst Zonik PS, którego świeże nasienie też znajduje się w naszej ofercie. Dziadek Glock’s Zonik N.O.P. jeden z najbardziej znaczących ogierów duńskiej hodowli. Zdobył pod Edwardem Galem drużynowe srebreo podczas Mistrzostw Europy w Rotterdamie.

Wiele doskonałych ogierów jakie urodziły obecne w rodowodzie tego młodego reproduktora klacze jak chociażby Glock's Total U.S. czy Fürst Zonik PS dają solidne podstawy by sądzić iż Debutant PS tak samo jak i jego krewni jest skazany na sukces.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle