Cena świeżego
nasienia

/
+ 8% VAT
Pln
1 rata
+
płatne po
potwierdzeniu
źrebności
Eur
1000
zamawiam nasienie

Chacgrano

Chacgrano - godny
następca swego znakomitego
ojca - Chacco-Blue

Chacgrano był szczególnie predestynowany do kariery na wysokim poziomie sportowym. Czołowe pozycje w konkursach Grand Prix i występy w konkursach Pucharu Narodów pokazują jak waleczny jest to koń i jak zgraną parę tworzy ze swoim jeźdźcem, Patrickiem Stühlmeyerem. Po zwycięstwach w konkursach dla młodych koni rozpoczął w roku 2014 w wieku 7 lat rywalizację w międzynarodowych Rundach Młodych Koni. Pierwsze sukcesy osiągnął pod Brazylijczykiem Eduardo Menezesem na arenach Global Champion Tour w Cannes, Szanghaju i Paryżu. Wysoko plasował się na zawodach w Calgary, Hickstead, Wiesbaden, Munich, Paderborn, Herning i Groß Viegeln.

Imponujące są także jego cechy, jako ojca. Źrebięta urodzone w 2019 roku zrobiły ogromne wrażenie pod względem swojego nowoczesnego typu.

Jego ojciec to elitarny ogier Chacco-Blue, który jest synem holsztyńskiego ogiera Chambertin z matki po Contender - Godavari xx i niesie w rodowodzie inbred na założyciela potężnej linii skokowej ogiera Cor de la Bryere. W 2015 sukcesy potomstwa Chacco-Blue po raz pierwszy umieściły go w czołówce 10 najlepszych reproduktorów skokowych. Od 2017 prowadzi w rankingu reproduktorów prowadzonym przez WBFSH. Do jego najlepszego potomstwa zalicza się Explosion W, który pod Benem Maherem wygrał Global Tour, Chaqui Z - drużynowego mistrza Europy i dosiadaną przez Enrique Gonzaleza klacz Chacna - zwyciężczynię konkursów Grand Prix. Ponad 40 synów Chacco-Blue uzyskalo licencje hodowlane.

Jego matka Gastona jest pełną siostrą wałach Gaston M, który zdobył Mistrzostwo Niemiec w Mannheim w roku 1989. Dała wiele znakomitych koni sportowych klasy.

Ojcem klaczy Gastona jest Grannus, który wygrywał konkursy klasy S i okazał się nadzwyczajnym reproduktorem w hodowli międzynarodowej, dając całą gamę wielkiej klasy skoczków i podobnie, jak w przypadku ogiera Chacgrano, często występuje po żeńskiej stronie ich rodowodów.

Rodzina ogiera Chacgrano wywodzi się od klaczy Igra xx, pochodzącej z hodowanej przez kilka pokoleń w Rosji rodziny pełnej krwi nr 17, która dała także Da Felice - premiowanego ogiera podczas körungu Południowych Niemiec - czempiona tej samej licencji - Sir Nyphenburg I i jego pełnego brata, również licencjonowanego - Sir Nyphenburg II.

Podstawowe
informacje
rasa OS-International
data urodzenia 2007
maść gniada
wzrost 172
licencja os-international, hannowerska, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
Chacco-Blue
Chambertin
Contara
Cambridge
Desiree VII
Contender
Godahra II
Gastona (Wizvilina)
Grannus
Walaska
Graphit
Odessa
Wohlgemuth
Izvilina xx
poznaj naszego
kolejnego ogiera