Zamawiam nasienie
Stacja ogierów
Eur
1300

Be Sure

rasa hanowerska
data urodzenia 2018
maść gniada
wzrost 168
licencja DWB, Old, Hann., Holst., Meckl., Old, Rhein., Westf., Zw. Płd Niem.
Stacja ogierów Helstrand Dressage
Nasienie
świeże
nasienie
zobacz wideo
Horsetelex Warunki Stanówki
Benicio
Beliimo M
Valencia
Beltain
Roxa
Velten Third
Wanja
Susi Sorglos
Scuderia
Lady Laurie
Sir Donnerhall
Esmirald
Lauries Crusador xx
Donna Magritha

Perspektywiczny, młody, uznany ogier odznaczony premią w Verden podczas licencjonowania Związku Hanowerskiego 2020. To właśnie tam wypatrzył go Andreas Helgstrand. Be Sure osiągnął drugą najwyższą cenę co świadczy o tym jak bardzo zdeterminowany był duński magnat na rynku świeżego i mrożonego nasienia aby wprowadzić tego potencjalnie wspaniałego reproduktora do swej oferty.

Jest synem ogiera Benicio odnoszącego wraz ze swoją amazonką Jessicą Lynn zwycięstwa w konkursach, wraz z tymi w klasie Grand Prix. Posiada także uzdolnione potomstwo wśród, którego znajdziemy ponad 20 licencjonowanych ogierów w tym, Czempiona Oldenburga Bonds i premiowane ogiery jak np. Ben Benicio czy By Your Side.

Jego matka Susi Sorglos to Mistrzowska klacz pokazu w Großenwörden.Pochodzi od ogiera Scuderia, Wice-czempiona Oldenburga. Warto zwrócić uwagę na obecność w linii matki reproduktora pełnej krwi Lauries Crusador, którego córka Lady Laurie (babcia), dwukrotnie została uznana najlepszą klaczą półkrwu w Elmohle.

"Ogier z trzema wyjątkowymi chodami. Zawsze prezentuje się "pod górę" w zbalansowany sposób i z mnóstwem energii. Ma wiele cech, które czynią go pożądanym w sporcie jakim jest ujeżdżenie" - tak powiedziała o nim Mistrzyni Olimpijska Heike Kemmer w imieniu Hanowerskiej komisji licencyjnej. Te słowa oddają istotę tego jakim diamentem w koronie Helgstrand Dressage jest Be Sure.

Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle