Zamawiam nasienie
Eur
1000 wg kursu EUR z dnia sprzedaży

Be Sure

rasa hanowerska
data urodzenia 2018
maść gniada
wzrost 168
licencja Hann., Holst., Meckl., Old, Rhein., Westf., Zw. Płd Niem.
zobacz wideo ogiera
Potomstwo
Benicio
Beliimo M
Valencia
Beltain
Roxa
Velten Third
Wanja
Susi Sorglos
Scuderia
Lady Laurie
Sir Donnerhall
Esmirald
Lauries Crusador xx
Donna Magritha

Perspektywiczny, młody, uznany ogier odznaczony premią w Verden podczas licencjonowania Związku Hanowerskiego 2020. To właśnie tam wypatrzył go Andreas Helgstrand. Be Sure osiągnął drugą najwyższą cenę co świadczy o tym jak bardzo zdeterminowany był duński magnat na rynku świeżego i mrożonego nasienia aby wprowadzić tego potencjalnie wspaniałego reproduktora do swej oferty.

Jest synem ogiera Benicio odnoszącego wraz ze swoją amazonką Jessicą Lynn zwycięstwa w konkursach, wraz z tymi w klasie Grand Prix. Posiada także uzdolnione potomstwo wśród, którego znajdziemy ponad 20 licencjonowanych ogierów w tym, Czempiona Oldenburga Bonds i premiowane ogiery jak np. Ben Benicio czy By Your Side.

Jego matka Susi Sorglos to Mistrzowska klacz pokazu w Großenwörden.Pochodzi od ogiera Scuderia, Wice-czempiona Oldenburga. Warto zwrócić uwagę na obecność w linii matki reproduktora pełnej krwi Lauries Crusador, którego córka Lady Laurie (babcia), dwukrotnie została uznana najlepszą klaczą półkrwu w Elmohle.

"Ogier z trzema wyjątkowymi chodami. Zawsze prezentuje się "pod górę" w zbalansowany sposób i z mnóstwem energii. Ma wiele cech, które czynią go pożądanym w sporcie jakim jest ujeżdżenie" - tak powiedziała o nim Mistrzyni Olimpijska Heike Kemmer w imieniu Hanowerskiej komisji licencyjnej. Te słowa oddają istotę tego jakim diamentem w koronie Helgstrand Dressage jest Be Sure.

"
Dalej
Wróć

Zobacz również

Szukasz wymarzonego ogiera?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki
Szukaj

Dalej
Wróć

So Perfect

czytaj

Total McLaren

czytaj

Fürstenball

niezawodny ojciec najlepszych
źrebiąt i zdobywców
licencji hodowlanych

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle