Zamawiam nasienie
Stajnia ogierów

All Star

Mistrz Europy z krwią światowych sław


rasa hanowerska
data 2003
maść gniada
wzrost 172
licencja PZHK, DWB, os-international, hannowerska, holsztyńska, oldenburska, meklemburska, reńska, westfalska, związek południowych niemiec
nasienie świeże nasienie
Zobacz wideo ogiera
Horsetelex Warunki Stanówki
2100 EUR
+8% VAT

Genealogia

Opis ogiera

Atletyczny Mistrz Europy ze światowym rodowodem.

Mocny, obdarzony poprawnym fundamentem i silnym grzbietem ALL STAR, gdy pojawiał się na parkurze przyciągał uwagę, nie tylko atletycznymi skokami, ale i imponującym galopem. Wszystkie te cechy skutecznie przekazuje na swoje potomstwo.

All Star to Mistrz Europy z Götheborga ’2017 w ekipie Irlandii, dziesiąty indywidualnie, zwycięzca finału Pucharu Świata z Götheborga i piąty w Pucharze Narodów w Barcelonie.
All Star brał udział w finałach czterech Pucharów Świata, a debiutował podczas Światowych Igrzysk Jeździeckich w 2014 w Caen we Francji, gdzie wraz z ekipą zajął siódme miejsce, podobnie jak rok później w finale Mistrzostw Europy w Aachen.

All Star to genetyczna perełka łącząca w sobie krew legendarnego hanowerskiego ogiera Argentinus, a z żeńskiej strony ogierów Alme Z, Ramiro Z oraz Winnetou han. < Jego ojciec, Argentinus należy do grona czołowych reproduktorów - ojców koni sportowych, czego dowodem było wielokrotnie pierwsze miejsce w rankingu WBFSH na początku XXI w.

Matka og. All Star - St.Pr.St. April Love ZH zajmowała płatne miejsca w zawodach dla młodych koni, oprócz omawianego ogiera, dała również licencjonowanego ogiera Pilaro, oraz 5 klaczy, którym przyznano premie państwowe, w tym klacz Contessina (po Contender), matkę licencjonowanego ogiera Quel Homme.

Babką All Star jest wyśmienita klacz RINNETOU Z, która święciła triumfy pod Pietem Raymarkersem (NED) w konkursach 160 cm.

Strona żeńska wywodzi się od wspaniałej Fairness III Z, która pod Hartwigiem Steenkenem startowała na światowych parkurach w konkursach najwyższej rangi. Z rodziny tej pochodzą cieszące się międzynarodową sławą licencjonowane - Chardonnay Z, Rival Z, Amaretti I-IV, Acolito, Figaro de Calvarie, Magnus Orestes, Apricot D II, Dirty Sanchez, For Fairness, Lalique del Chirone, Don Darco de Bornival Z, Apricot / Hugo Simon / AUT, Absalom Z / Michael Whitaker / GBR i Zalza, oraz wał. Cornelis Z (po Cor de la Bryère).

All Star przekazuje swoim źrebiętom atletyczną budowę i fantastyczny galop. Trzy źrebięta z jego pierwszego rocznika uzyskały imponujące ceny podczas internetowych aukcji organizowanych przez Paula Schockemoehle w 2020 roku. Na aukcji źrebiąt w Zangersheide najwyższą cenę uzyskał jego potomek - Avatar VH Reukenis Z. Pierwsi synowie All Star otrzymali już licencje.

All Star:

https://www.rimondo.com/horse-pictures/19958/All-Star

https://www.youtube.com/watch?v=2XII-5c-jV8

https://www.youtube.com/watch?v=_hgotT61OMg

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian