Cena świeżego
nasienia

/
+ 8% VAT
Pln
1 rata
+
płatne po
potwierdzeniu
źrebności
Eur
1500
zamawiam nasienie

All Star

mistrz Europy z krwią światowych sław

Ogier o wspaniałym, rzadko już teraz spotykanym, a niezmiernie cennym rodowodzie – to genetyczna perełka, łącząca w sobie krew legendarnego hanowerskiego ogiera Argentinus, a z żeńskiej strony ogierów Alme Z, Ramiro Z oraz Winnetou han.

All Star brał udział w finałach 4 Pucharów Świata a debiutował podczas Światowych Igrzysk Jeździeckich w 2014 w Caen we Francji, gdzie wraz z ekipą zajął siódme miejsce, podobnie jak rok później w finale Mistrzostw Europy w Aachen. Mistrz Europy z Götheborga ’2017 w ekipie Irlandii, dziesiąty indywidualnie, zwycięzca finału Pucharu Świata z Goetheborga i piąty w Pucharze Narodów w Barcelonie.

Jego ojciec, Argentinus należy do grona czołowych reproduktorów - ojców koni sportowych, czego dowodem było wielokrotnie pierwsze miejsce w rankingu WBFSH na początku XXI w.

Matka og. All Star - St.Pr.St. April Love ZH zajmowała płatne miejsca w zawodach dla młodych koni, oprócz omawianego ogiera, dała również licencjonowanego Pilaro, oraz 5 klaczy, którym przyznano premie państwowe, w tym klacz Contessina (po Contender), matkę licencjonowanego ogiera Quel Homme. Babką og. All Star jest wyśmienita klacz Rinnetou Z, która święciła triumfy pod Pietem Raymarkersem w konkursach 160 cm. Strona żeńska wywodzi się od wspaniałej Fairness III Z, która pod Hartwigiem Steenkenem startowała na światowych parkurach w konkursach najwyższej rangi. Z rodziny tej pochodzą cieszące się międzynarodową sławą licencjonowane - Chardonnay Z, Rival Z, Amaretti I-IV, Acolito, Figaro de Calvarie, Magnus Orestes, Apricot D II, Dirty Sanchez, For Fairness, Lalique del Chirone, Don Darco de Bornival Z, Apricot, Absalom Z i Zalza, oraz wał. Cornelis Z (po Cor de la Bryère).

W tym roku urodzą się pierwsze jego źrebięta.

Podstawowe
informacje
rasa hanowerska
data urodzenia 2003
maść gniada
wzrost 172
licencja DWB, os-international, hannowerska, holsztyńska, oldenburska, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
Argentinus
Argentan I
Dorle
Absatz
Worms
Duden II
Winterrose
April Love ZH
Almé Z
Rinnetou Z
Ibrahim
Girondine
Ramiro Z
Wencke
poznaj naszego
kolejnego ogiera