Cena świeżego
nasienia

/
+ 8% VAT
Pln
1 rata
+
płatne po
potwierdzeniu
źrebności
Eur
800
zamawiam nasienie

Action Blue

jezdność i potencjał
skokowy - przyszłość
należy do niego

Action Blue to skokowy talent międzynarodowego kalibru. Swój ponadprzeciętny potencjał demonstrował już od pierwszych, wielokrotnie zwycięskich startów. Uwagę na siebie zwrócił podczas próby dzielności - zadziwił widownię i komisję, która przyznała mu bardzo wysokie noty: za możliwości skokowe 9,0 i 9,5 pkt i 10,0 za jezdność. Uzyskują ocenę ogólną 9,01 pkt za całą próbę został jednym z najlepszych ogierów w swoim roczniku.

Action Blue przekazuje na potomstwo swoją atletyczną budowę, wyniosły galop i wspaniały temperament.

Jego ojciec Action Breaker BWP (po Heartbreaker KWPN) odniósł sukces podczas Światowych Igrzysk Jeździeckich w 2010 w Lexington w USA i w 2014 w Caen we Francji startując pod Hiszpanem Sergio Alvaresem Moya.

Matka ogiera Action Blue, klacz La Cucaracha old jest córką fantastycznego Chacco-Blue, który zajął 3 miejsce w Grand Prix w Akwizgranie, wygrał Grand Prix w Neumuenster i zajmuje nieprzerwanie od 2017 roku pierwsze miejsce 2017 w rankingu WBFSH (World Breeding Federation for Sport Horses) reproduktorów - ojców koni skokowych . Jego syn Explosion W / Ben Maher / GBR zdobył srebrny medal i brązowy zespołowo na Mistrzostwach Europy 2019 w Rotterdamie. Ośmiu jego potomków startowało w Mistrzostwach Świata w skokach w 2018 roku w Tryon. W 2017 roku Chaqui Z pod Shane Sweetnam zdobył złoto dla zespołu Irlandii podczas Mistrzostw Europy w Göteborgu. Ponad 40 jego synów uzyskało licencje. Klacz Stakkariealla, z matki po Chacco-Blue uzyskała cenę 2,4 miliona euro w czasie Aukcji P.S.I. Aukcja.

Pełna siostra klaczy La Cucaracha, klacz La Martina VD Leuba startuje z powodzeniem w konkursach 135 cm pod Matthiasem Lucasem. Rodzina ta wywodzi się od hanowerskiej klaczy Jasminblatt. Pochodzi z niej również zwycięzca Bundeschampionatu - licencjonowany ogier Caroly , który także jest w naszej ofercie.

Podstawowe
informacje
rasa OS-International
data urodzenia 2012
maść gniada
wzrost 172
licencja DWB, os-international, hannowerska, oldenburska, meklenburska, rheinlandzka, westfalska, związek południowych niemiec
Action Breaker
Heartbreaker
Jarme v.T.Steentje
Nimmerdor
Bacarole
Lys de Darmen
Freja
La Cucaracha
Chacco-Blue
La Granada
Chambertin
Contara
Landor S
Grandy v. Grandeur
poznaj naszego
kolejnego ogiera