Zamawiam nasienie
ważne informacje
data
wydarzenia
21.08.2021
miejsce
wydarzenia
ul. Anieli Krzywoń 1, Radzionków

II Otwarty Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych

TC Equestrian, czyli połączone siły Tyszko Horses i Cichoń Stallions, po raz kolejny mają zaszczyt zaprosić na Otwarty Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych, którego pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Podobnie jak w roku ubiegłym Czempionat przeznaczony będzie dla źrebiąt z rocznika 2021 o rodowodach skokowych i ujezdżeniowych, opisanych w dowolnym związku hodowlanym, zrzeszonym w WBFSH.

To jednak nie wszystko! Formuła wydarzenia zostanie rozszerzona o Czempionat Klaczy Ras Szlachetnych, który w naszej ocenie stanowi kolejne, bardzo ważne narzędzie w procesie selekcji i nieustannym dążeniu do sukcesu hodowlanego.

Nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących, a będzie to m.in. selekcja źrebiąt do jesiennej aukcji TC Foals Auction czy premiowanie źrebiąt i klaczy przez związek AES.

Intensywny dzień zakończy 4. edycja hybrydowej aukcji źrebiąt Cichoń Foals Auction, która na pewno dostarczy wielu wrażeń i wspaniałych transakcji.

Po niej, jeśli tylko warunki epidemiologiczne dadzą na to szansę, zaprosimy Was na Breeders Party, by zrelaksować się po pełnym emocji dniu, a także wymienić doświadczeniami i nawiązać nowe relacje branżowe.

Tym razem z gościnnego KJ Salio przeniesiemy się do Radzionkowa - wiemy, że może nie ucieszyć to uczestników z północnej części kraju, jednak po długich analizach uznaliśmy, iż w niepewnych czasach nieustannie zmieniających się obostrzeń covidowych, przeprowadzenie tak dużego wydarzenia będzie wymagało o wiele dłuższych przygotowań, a te umożliwia tylko organizacja eventu na własnym obiekcie.

Obiecujemy jednak, że dogodne warunki dla Waszych koni, wspaniałe nagrody i mnogość atrakcji, zrekompensują wam trudy nieco dłuższej podróży!

' Regulaminy Czempionatów i dalsze szczegóły już wkrótce, ale już dziś zaznaczcie datę 21 sierpnia w swoich kalendarzach!

'

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle