Zamawiam nasienie
ważne informacje
miejsce
wydarzenia
ul. Anieli Krzywoń 1, Radzionków
bilety
/ opłaty
wstęp na trybuny wolny, miejsca VIP 100 zł/os

Cichoń Stallions Show 2022

Serdecznie zapraszamy na odbywający się tradycyjnie w ostatni weekend lutego pokaz ogierów, który zainauguruje szósty już sezon działalności naszej stacji ogierów na polskim rynku hodowlanym. Podczas wydarzenia podsumujemy najważniejsze momenty minionych 5 lat, które obfitowały w sukcesy naszych ogierów, ich potomstwa, oraz współpracujących z nami Hodowców. Następnie zaprezentujemy ogiery, które pojawią się w ofercie Cichoń Stallions na sezon 2022, wśród których znajdzie się m.in. dołączający do stawki ogierów ujeżdżeniowych og. Ebano (Escamillo x Fiorano) czy też nowość w grupie ogierów skokowych - og. Conteros Blue PS (Continental Blue x Contendros).

Głos zabiorą także nasi partnerzy - przedstawiciele stacji ogierów Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle, którzy przedstawią najciekawsze ogiery debiutujące w niezwykłej ofercie reproduktorów skokowych i ujeżdżeniowych, wśród których, wzorem poprzednich lat, znalazły się premiowane ogiery i zwycięzcy niemieckich körungów.

Prezentacji ogierów towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, w tym pokazy psich sportów (frisbee, agility) oraz występy artystyczne, wśród których niewątpliwą atrakcją będzie koncert zespołu Studio Accantus. W trakcie wieczoru odbędzie się także uroczyste wręczenie nagród "Ramzesa" dla zwycięzców plebiscytu grupy Ogiery i Hodowla.

Po roku przerwy spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi związanymi z epidemią COVID-19, do programu dnia wróci Międzynarodowa Konferencja Hodowlana, która ponownie zgromadzi światowej sławy ekspertów, którzy podzielą się ze zgromadzonymi uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Program i szczegóły rejestracji znajdziecie w osobnym wydarzeniu.

Rezerwacja miejsc w strefie VIP oraz rejestracja na Międzynarodową Konferencję Hodowlaną odbywa się mailowo poprzez adres: pokazogierow@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle