Zamawiam nasienie
ważne informacje
data
wydarzenia
25/02/2023
miejsce
wydarzenia
Radzionków

Cichoń Stallions Show 2023

Sezon hodowlany 2023 zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że pora zaprezentować Hodowcom stawkę ogierów, które oferować będziemy w nadchodzących miesiącach!

Uczynimy to, tradycyjnie już, organizując pokaz reproduktorów, gdzie w pięknej oprawie i niepowtarzalnej atmosferze, będziecie mieli możliwość przyjrzeć się naszym ogierom - a będzie na co popatrzeć, bo do swoich występów przygotowują się m.in. Zwycięzca Próby Dzielności - Ebano, uczestnik MŚMK - Radius, czy V-ce Czempion Körungu Meklemburskiego - Challco PS

Występom ogierów towarzyszyć będzie fachowy komentarz, o który zadba mistrz w swoim fachu - przedstawiciel stacji ogierów Paula Schockemöhle - Christoph F. Röwold, a także wyjątkowa oprawa rozrywkowo-artystyczna, w tym występ zespołu Ślad czy cieszące się zawsze dużym powodzeniem pokazy psich sportów!

Warto wspomnieć, że Cichoń Stallions Show 2023 będzie tylko jednym z wydarzeń wyjątkowego weekendu poświęconego hodowli koni, na który składać będzie się również Międzynarodowa Konferencja Hodowlana w dniach 24-25.02 oraz organizowane przez Śląsko-Opolski Związek Hodowców Koni: Czempionat Koni Ras Szlachetnych (25.02) i Pokaz ogierów hodowlanych (26.02)

Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle