Zamawiam nasienie
powrót 03 stycznia 2022

Uruchamiamy dział "Sprzedaż" na naszej stronie internetowej

Nieustannie wychodząc na przeciw potrzebom współpracujących z nami Hodowców stworzyliśmy sekcję zawierającą ogłoszenia sprzedażowe koni po ogierach z naszej oferty

Oddajemy w Wasze ręce nowy dział naszej strony, poświęcony sprzedaży i zawierający ogłoszenia dostępnych na rynku koni - począwszy od źrebiąt, do koni starszych, które pracują już pod siodłem, a nawet osiągają sukcesy na zawodach.

Jako podmiot działający na rynku hodowlanym, mamy doskonałe rozeznanie, co do dostępnych ofert "z pierwszej ręki", dzięki czemu możemy Wam zaoferować źrebięta i młode konie, pochodzące bezpośrednio od Hodowców, których pochodzenie i stan zdrowia jest przez nas weryfikowany przed zamieszczeniem ogłoszenia. Jeśli chodzi o konie starsze, są one przez nas sprawdzane również pod kątem użytkowym, dzięki czemu możemy być pewni wysokiej jakości przedstawionej Wam oferty.

Jako pierwsza w dziale ogłoszeń zagościła wspaniała 4-letnia oldenburska klacz Dalida, córka ogiera Sir Europe, który był jednym z pierwszych reproduktorów w naszej stacji i w naszych barwach sięgnął po złoty medal Mistrzostw Polski Młodych Koni. Jej matka to z kolei córka czempiona licencjonowania oldenburskiego - og. Ron William.

Zapraszamy współpracujących z nami Hodowców do zamieszczania na naszej stronie ogłoszeń sprzedażowych koni po ogierach z oferty Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle - jest to usługa bezpłatna, mająca wspomóc Was w sprzedaży koni po oferowanych przez nas ogierach. Ponadto oferujemy pomoc w stworzeniu opisów rodowodów oraz w przygotowaniu materiałów foto-video.

Następny artykuł

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana

czytaj
Poprzedniu artykuł

Doskonałe zakończenie roku dla naszej stacji!

czytaj
Zobacz również
13 stycznia 2022

Warunki stanówki Cichoń Stallions na sezon 2022

Od nowego sezonu, który rozpoczyna się 1 lutego, wprowadzamy do naszej oferty dodatkowe korzyści dla Hodowców - m.in. gwarancję żywego źrebięcia

czytaj
03 stycznia 2022

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana

W dniach 25-27.02 zapraszamy do Radzionkowa na 3. edycję konferencji, która tym razem odbędzie się pod hasłem "How to select a success?"

czytaj
22 grudnia 2021

Doskonałe zakończenie roku dla naszej stacji!

Podczas wczorajszej PS Online Auction nasza stacja nabyła dwa wspaniałe ogiery, które zasilą ujeżdżeniową ofertę Cichoń Stallions

czytaj
21 grudnia 2021

DIARON old wygrywa w Warsteiner Indoor

Dzięki tej szybkiej rundzie Patrick Stühlmeyer i jego Diaron OLD zapewnili sobie zwycięstwo w dwufazowym konkursie klasy S* (140 cm). Czas przejazdu w drugiej fazie wyniósł 26.16 sekund.

czytaj
16 grudnia 2021

Nowy rozdział w naszej działalności -dział weterynarii!

Plan na rok 2023 - uruchomienie CENTRUM ROZRODU CICHOŃ STALLIONS!

czytaj
16 grudnia 2021

Brix Falcon i Conteros Blue PS z licencjami PZHK!

Z Polowej Próby Ogierów w Łącku, a więc ostatecznej próby licencyjnej w następstwie której Polski Związek Hodowców Koni przyznaje dożywotnie licencje hodowlane, wróciliśmy z dwoma uznanymi reproduktorami!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle