Zamawiam nasienie
powrót 30 listopada 2020

Sukcesy potomstwa og. Don Deluxe

Ostatnie tygodnie potwierdzają klasę naszego najlepszego reproduktora - jego potomstwo osiąga sukcesy zarówno na pokazach hodowlanych, jak i arenach sportowych.

Nie ma większego wyróżnienia dla reproduktora, niż zdobycie licencji hodowlanej przez jego syna. A nasz czołowy ujeżdżeniowy ogier Don Deluxe doczekał się dzisiaj już drugiego licencjonowanego potomka, tym razem przez niemiecki związek Deutsches Sportpferd DSP - Süddt. Pferdezuchtverbände, jakim jest wystawiony z nr 5 ogier podchodząc z połączenia z klaczą Faustinus x Royal Diamond.

Również na arenach sportowych pierwsze roczniki tego Oldenburskiego Czempiona z roku 2013 odnoszą pierwsze sukcesy, w tym stacjonujący w naszej stajni 4-letni Dubai (Don Deluxe x Future Cup), który podczas swojego sportowego debiutu pod Karoliną Markowską dwukrotnie zwyciężył na zawodach w Zakrzowie, osiągając świetne oceny m.in za stęp (2x 8 pkt)

Cieszymy się z tych sukcesów, jednocześnie nie mogąc doczekać się potomstwa Don Deluxe, jakie w przyszłym roku przyjdzie na świat u polskich Hodowców!

Korzystając z okazji z radością informujemy, że og. Don Deluxe pozostanie w Polsce na kolejny sezon, a jego świeże nasienie będzie na co dzień dostępne dla Hodowców.

Następny artykuł

Najlepsza oferta sezonu 2020!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Helgstrand Dressage rozbija bank podczas Korungu Westfalskiego!

czytaj
Zobacz również
21 lutego 2021

Cichoń Stallions Show 2021 już za tydzień!

W sobotę 27 lutego, w naszym obiekcie odbędą się dwa niezwykle ciekawe wydarzenia hodowlane, które z całą pewnością stanowią ważny punkt w kalendarzu hodowców, planujących stanówkę w rozpoczynającym się sezonie.

czytaj
04 lutego 2021

Ogiery Cichoń Stallions dominują Finał Polowej Próby Dzielności Ogierów!

W pierwszej piątce klasyfikacji generalnej znalazła się cała trójka naszych młodych ogierów, wszystkie ze średnią ocen powyżej 8 punktów!

czytaj
30 stycznia 2021

Brix Falcon dołącza do oferty Cichoń Stallions!

Zakupiony podczas elitarnej aukcji NSI 2018 r. za kwotę 80.000 euro potomek og. Franklin wkracza w dorosłe życie

czytaj
22 stycznia 2021

Nowa kolekcja ogierów Schockemöhle już dostępna

Równocześnie z ukazaniem się nowej listy Stacja Cichoń Stallions otrzymała wyłączność na sprzedaż nasienia ogierów Stacji Deckstation Schockemöhle na terenie Polski! Wielu hodowców, przez ostatnie 4 lata już się przekonało, że nasza Stacja znacznie ułatwia dostawę nasienia.

czytaj
21 stycznia 2021

Dwie siły we wspólnym projekcie!

Sezon stanówkowy rusza a tu niespodzianka - Andreas Helgstrand i jego kolejna końska inwestycja.

czytaj
15 stycznia 2021

Początek roku – kwalifikacje ogierów BWP

Tradycyjnie w styczniu Belgijska Księga Stadna organizuje 2-i etap selekcji ogierów. W tym roku przyjechało 80 ogierów, a do trzeciego etapu zakwalifikowało się 45 ogierów.

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle