Zamawiam nasienie
powrót 13 września 2022

Sukcesy na Mistrzostwach Polski Młodych Koni!

Potomstwo oferowanych przez nas ogierów wywalczyło aż trzy medale na MPMK w ujeżdżeniu, zwyciężając w dwóch kategoriach wiekowych!

W tym roku niestety zabrakło nas na Mistrzostwach Polski Młodych Koni, które dość niefortunnie zostały rozegrane w terminie Mistrzostw Świata… Nie mniej jednak nie zabrakło tam potomstwa oferowanych przez nas ogierów, które spisywało się fantastycznie!

Najlepszym 4-latkiem hodowli zagranicznej został ogier Raphael G, syn ogiera Revolution, wyhodowany przez Stadnina Koni Drochówka Paweł Gąsiński, który podczas Cichoń Foals Auction 2018 trafił w najlepsze ręce Aleksandra Ordon, a trenowany jest przez Karolinę Mazurek z SK Bagieniec. Koń ten dwukrotnie został oceniony na 8,9 pkt imponując w każdym z trzech chodów

Równie imponujące wyniki osiągała rok starsza klacz Valeur PR, będąca córką ogiera Vitalis. Klacz ta, dosiadana przez Weronikę Madej w każdym z przejazdów przekroczyła barierę 8 pkt, w tym uzyskała 8,7pkt w finale, ściągając po tytuł Mistrzyni Polski Koni 5-letnich Hodowli Zagranicznej.

Poszerzyła się także lista sukcesów potomstwa Don Deluxe, co zawdzięczamy bardzo dobrym występom jego syna - All Delxue, który zajął trzecią pozycję wśród koni 4-letnich hodowli polskiej. Koń ten również jako źrebię był uczestnikiem naszej aukcji, a następnie trafił w ręce Anny Skrzeszewskiej-Walter, która prezentowała swojego wierzchowca.

Warto wspomnieć też klacz Nirvana Jagodne, córkę ogiera Furst Sav, która zwyciężyła w pierwszym półfinale rywalizacji koni 4-letnich polskiej hodowli, praz wałacha King of Hearts, po Furstentraum, który w konkursie tym zajął drugą lokatę!

Podobnie jak w latach poprzednich, wsparliśmy MPMK cennymi nagrodami, przekazując bony na nasienie naszych ogierów o wartości 10.000 zł

Następny artykuł

Sukcesy potomstwa naszych ogierów na Premiowaniu w Sierakowie!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Radius na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Ermelo

czytaj
Dalej
Wróć
Zobacz również
18 kwietnia 2024

CONKANNO PS wygrywa w Mühlen

Zaimponował stylem i możliwościami.

czytaj
15 kwietnia 2024

Ogiery Cichoń Stallions na wrocławskich Partynicach

W miniony weekend trójka naszych reproduktorów - Dolce Amaro PS, Face Time PS i Baszmir uczestniczyła w Pokazie Ogierów Hodowlanych organizowanym przez Dolnośląski Związek Hodowców Koni.

czytaj
11 kwietnia 2024

Diablue PS wygrywa konkurs w Mühlen

Diablue PS doceniony za styl skoku

czytaj
10 kwietnia 2024

Cascado z kolejnymi udanymi startami!

Dzięki pięknej kwietniowej pogodzie wystartował sezon otwarty, a nasz ogier z powodzeniem prezentował się na radzionkowskim parkurze

czytaj
22 marca 2024

Dolce Amaro PS zwycięzcą Kwalifikacji do hodowli PZHK

Baszmir AA najlepszym ogierem małopolskim Polowej Próby Dzielności

czytaj
11 marca 2024

Baloutaire PS
w doskonałej formie

Baloutaire PS i Philip Rüping znowu wygrywają Grand Prix

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian