Zamawiam nasienie
powrót 13 września 2022

Sukcesy na Mistrzostwach Polski Młodych Koni!

Potomstwo oferowanych przez nas ogierów wywalczyło aż trzy medale na MPMK w ujeżdżeniu, zwyciężając w dwóch kategoriach wiekowych!

W tym roku niestety zabrakło nas na Mistrzostwach Polski Młodych Koni, które dość niefortunnie zostały rozegrane w terminie Mistrzostw Świata… Nie mniej jednak nie zabrakło tam potomstwa oferowanych przez nas ogierów, które spisywało się fantastycznie!

Najlepszym 4-latkiem hodowli zagranicznej został ogier Raphael G, syn ogiera Revolution, wyhodowany przez Stadnina Koni Drochówka Paweł Gąsiński, który podczas Cichoń Foals Auction 2018 trafił w najlepsze ręce Aleksandra Ordon, a trenowany jest przez Karolinę Mazurek z SK Bagieniec. Koń ten dwukrotnie został oceniony na 8,9 pkt imponując w każdym z trzech chodów

Równie imponujące wyniki osiągała rok starsza klacz Valeur PR, będąca córką ogiera Vitalis. Klacz ta, dosiadana przez Weronikę Madej w każdym z przejazdów przekroczyła barierę 8 pkt, w tym uzyskała 8,7pkt w finale, ściągając po tytuł Mistrzyni Polski Koni 5-letnich Hodowli Zagranicznej.

Poszerzyła się także lista sukcesów potomstwa Don Deluxe, co zawdzięczamy bardzo dobrym występom jego syna - All Delxue, który zajął trzecią pozycję wśród koni 4-letnich hodowli polskiej. Koń ten również jako źrebię był uczestnikiem naszej aukcji, a następnie trafił w ręce Anny Skrzeszewskiej-Walter, która prezentowała swojego wierzchowca.

Warto wspomnieć też klacz Nirvana Jagodne, córkę ogiera Furst Sav, która zwyciężyła w pierwszym półfinale rywalizacji koni 4-letnich polskiej hodowli, praz wałacha King of Hearts, po Furstentraum, który w konkursie tym zajął drugą lokatę!

Podobnie jak w latach poprzednich, wsparliśmy MPMK cennymi nagrodami, przekazując bony na nasienie naszych ogierów o wartości 10.000 zł

Następny artykuł

Sukcesy potomstwa naszych ogierów na Premiowaniu w Sierakowie!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Radius na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Ermelo

czytaj
Dalej
Wróć
Zobacz również
03 grudnia 2022

𝐄𝐛𝐚𝐧𝐨 𝐢 𝐅𝐚𝐜𝐞 𝐓𝐢𝐦𝐞 𝐏𝐒 𝐧𝐚𝐣𝐥𝐞𝐩𝐬𝐳𝐲𝐦𝐢 𝐨𝐠𝐢𝐞𝐫𝐚𝐦𝐢 𝐏𝐫𝐨́𝐛𝐲 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝐏𝐙𝐇𝐊!

Nasze młode ogiery potwierdziły swoją wysoką jakość i predyspozycje wierzchowe podczas dwóch dni zmagań w ośrodku Becker Sport

czytaj
24 listopada 2022

Corsini i Elbathago PS z doskonałymi wynikami na teście 50-dniowym

Młode ogiery z oferty Paula Schockemöhle udowadniają swoją jakość i predyspozycje wierzchowe podczas próby dzielności

czytaj
07 listopada 2022

Potomstwo Heiline's Zanzier najlepsze na Partynicach!

Podczas rozegranego w miniony weekend Dolnośląskiego Czempionatu Użytkowego córki naszego ogiera zdominowały grupę koni ujeżdżeniowych

czytaj
06 listopada 2022

Nowe hanowerskie gwiazdy dla naszych duńskich partnerów

Zakończony wczoraj körung ogierów hanowerskich w Verden pobrać kolejny zaliczył się sukcesem stacji Helgstrand Dressage!

czytaj
25 września 2022

17.000 euro za córkę ogiera Zico podczas TC Online Auction 2022!

Zoye Savage BM została najdroższym źrebięciem tegorocznej aukcji internetowej organizowanej przez TC Equestrian!

czytaj
15 września 2022

Sukcesy potomstwa naszych ogierów na Premiowaniu w Sierakowie!

Po raz kolejny współpracujący z nami Hodowcy dowiedli wysokiej jakość swoich koni

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle