Zamawiam nasienie
powrót 11 maja 2021

SANDRO HIT nie odpuszcza !

Bez wątpienia jednym z najlepszych reproduktorów – ojców koni ujeżdżeniowych na świecie pozostaje SANDRO HIT old 1993 (Sandro Song x Ramino) z oferty Deckstation Schockemöhle / Cichoń Stallions.

Do grona jego utalentowanych potomków należy na pewno hanowerski ogier Salvino (m.po Donnerhall), który dosiadany przez Adrienne Lyle po raz piąty i szósty z rzędu wygrał konkursy Grand Prix i Grand Prix Special. Po cztery poprzednie zwycięstwa sięgnął na CDI4* Wellington (USA), natomiast po kolejne dwa na CDI4* Tryon NC (USA). Na tych samych zawodach w Tryon drugie miejsce w Grand Prix Freestyle (79,025%) zajął inny syn ogiera SANDRO HIT - wał. Sebastien (pod Lindsay Kellock). Para ta to kolejni tegoroczni multi-zwycięzcy konkursów Grand Prix – na CDI3* Wellington (USA), oraz na CDI3* Ocala (USA), gdzie wygrali również Grand Prix Special.

Spośród grona reproduktorów oferowanych przez Deckstation Schockemöhle, a tym samym Cichoń Stallions (Cichoń Dressage) wyróżnia się również 5-letni GLOBAL PLAYER old 2016 (Grand Galaxy Win x Don Schufro), który kilka dni temu pod Evą Möller, zdobywając ogólną ocenę 9,0 wygrał kwalifikacje do Bundeschampionatu, otrzymując 10 pkt za kłus.

Kwalifikację do Bundeschampionatu zdobył także DANCIERO han 2016 (Dancier x Floriscount), który mimo ulewnego deszczu i mokrego podłoża pokazał doskonale swoje możliwości.

Na tym nie koniec. W Redefin kwalifikację do tej najbardziej prestiżowej sportowej imprezy dla młodych koni, z oceną 9,1 wygrał 5-letni kary oldenburski Fürst Bayram syn ogiera FÜRSTENBALL old 2006 (Fürst Heinrich x Donnerhall). A dosiadał go Frederic Wandres.

Polscy hodowcy chcący spełnić swoje marzenia o wyhodowaniu świetnych koni ujeżdżeniowych mogą sięgnąć m.ni. po w.w. ogiery zgłaszając się do Cichoń Stallions / Cichoń Dressage. Świeże nasienie przybywa do hodowcy 7 dni w tygodniu, wystarczy wypełnić formularz na stronie
lub/i zadzwonić pod 515 606 189

Następny artykuł

Poradnik dla Hodowców

czytaj
Poprzedniu artykuł

II Otwarty Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych

czytaj
Zobacz również
24 czerwca 2021

Praktyki wakacyjne

Na czas wakacji (lipiec-sierpień) przyjmiemy na praktyki zmotywowanych miłośników hodowli i jeździectwa, chcących poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe doświadczenie

czytaj
17 czerwca 2021

Dobra wiadomość dla Hodowców koni skokowych!

Po miesięcznej nieobecności spowodowanej pobytem w Deckstation Schockemöhle do Polski wraca V-ce Czempion Próby Dzielności 2021 - Diakato PS (Diaron x Stakkato).

czytaj
14 czerwca 2021

Fantastyczny weekend
w SK Ochaby!

Podczas eliminacji Mistrzostw Polski Młodych Koni rewelacyjnie spisał się Radius.

czytaj
08 czerwca 2021

Poradnik dla Hodowców

Ruszyła nasza seria poradników dla hodowców! Zwiększamy aktywność w serwisie YouTube.

czytaj
03 maja 2021

II Otwarty Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych

TC Equestrian, czyli połączone siły Tyszko Horses i Cichoń Stallions, po raz kolejny mają zaszczyt zaprosić na wydarzenie, którego pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

czytaj
02 maja 2021

Potomstwo ogierów Helgstrand & Schockemöhle z najlepszymi cenami podczas elitarnej aukcji źrebiąt

Najwyższe ceny w toku organizowanej przez związek oldenburski licytacji online osiągneli synowie ogierów San Amour i Dynamic Dream.

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle