Zamawiam nasienie
powrót 12 września 2022

Radius na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Ermelo

Po wielu miesiącach przygotowań i startów kwalifikacyjnych w końcu udało się spełnić sportowe marzenie sezonu i wyruszyć na MŚMK do holenderskiego Ermelo

W dniach 8-11 września nasza ekipa miała niezwykłą okazję po raz kolejny uczestniczyć w jednej z najważniejszych imprez hodowlano-sportowych sezonu - Mistrzostwach Świata Młodych koni w Ermelo. W kategorii koni 5-letnich Mateusz prezentował ogiera Radius (Revolution x OO Seven), który miał za sobą bardzo dobry sezon, w tym m.in. zwycięstwa na krajowych zawodach w Ochabach i Białym Lesie.

Do Ermelo wyruszyliśmy z założeniem jak najlepszej prezentacji naszego ogiera i założenie to udało się osiągnąć, a pozbawione większych błędów przejazdy zostały dobrze ocenione przez sędziów - w programie kwalifikacyjnym na notę 71%, natomiast w finale B na 74%, gdzie złożonej z najlepszych na świecie fachowców komisji sędziowskiej najbardziej podobał się galop (7,6 pkt), jak również dostrzeżone zostały dobre perspektywy Radiusa jako konia sportowego - 7,5 pkt.

Warto wspomnieć o bardzo dobrych występach ogiera Romeo von Furstenball pod Aleksandrą Szulc, która to para zajęła IV lokatę w finale B, imponując przeze wszystkim kłusem, który sędziowie ocenili na 9 pkt. Przypominamy, że w przyszłym roku spodziewamy się narodzin pełnego brata/siostry tego utalentowanego konia, a nienarodzone jeszcze źrebię zostało sprzedane podczas tegorocznej aukcji Cichoń Foals Auction 2022!

Miniony weekend był również serią sukcesów oferowanych przez nas ogierów ze stacji Helgstrand / Schockemohle - ich świetnym rezultatom poświęcimy kolejnego newsa!

Następny artykuł

Sukcesy na Mistrzostwach Polski Młodych Koni!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Mateusz Cichoń wybrany Prezesem ŚOZHK

czytaj
Dalej
Wróć
Zobacz również
03 grudnia 2022

𝐄𝐛𝐚𝐧𝐨 𝐢 𝐅𝐚𝐜𝐞 𝐓𝐢𝐦𝐞 𝐏𝐒 𝐧𝐚𝐣𝐥𝐞𝐩𝐬𝐳𝐲𝐦𝐢 𝐨𝐠𝐢𝐞𝐫𝐚𝐦𝐢 𝐏𝐫𝐨́𝐛𝐲 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝐏𝐙𝐇𝐊!

Nasze młode ogiery potwierdziły swoją wysoką jakość i predyspozycje wierzchowe podczas dwóch dni zmagań w ośrodku Becker Sport

czytaj
24 listopada 2022

Corsini i Elbathago PS z doskonałymi wynikami na teście 50-dniowym

Młode ogiery z oferty Paula Schockemöhle udowadniają swoją jakość i predyspozycje wierzchowe podczas próby dzielności

czytaj
07 listopada 2022

Potomstwo Heiline's Zanzier najlepsze na Partynicach!

Podczas rozegranego w miniony weekend Dolnośląskiego Czempionatu Użytkowego córki naszego ogiera zdominowały grupę koni ujeżdżeniowych

czytaj
06 listopada 2022

Nowe hanowerskie gwiazdy dla naszych duńskich partnerów

Zakończony wczoraj körung ogierów hanowerskich w Verden pobrać kolejny zaliczył się sukcesem stacji Helgstrand Dressage!

czytaj
25 września 2022

17.000 euro za córkę ogiera Zico podczas TC Online Auction 2022!

Zoye Savage BM została najdroższym źrebięciem tegorocznej aukcji internetowej organizowanej przez TC Equestrian!

czytaj
15 września 2022

Sukcesy potomstwa naszych ogierów na Premiowaniu w Sierakowie!

Po raz kolejny współpracujący z nami Hodowcy dowiedli wysokiej jakość swoich koni

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle