Zamawiam nasienie
powrót 23 stycznia 2023

Przygotowania oferty na sezon 2023 na ostatniej prostej!

W związku z Waszymi licznymi zapytaniami pragniemy poinformować, że już na dniach ukaże się pełna, aktualna oferta stacji Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle.

Napływają do nas liczne zapytania dotyczące oferty reproduktorów na sezon 2023, za które bardzo dziękujemy.

Zapewniamy, że przygotowywanie oferty jest już na ostatniej prostej - wpływ na nieco późniejszą publikację oferty stanówki ma fakt, iż w tym roku próby licencyjne dla młodych ogierów w Niemczech zostały przesunięte, w tym licencjonowanie w Vechcie aż na styczeń, co spowodowało, że do niedawna nie było jeszcze całkowitej pewności, jakimi ogierami będziemy dysponować.

Jeśli chodzi o kolekcję ogierów Cichoń Stallions, to stawka skokowa jest już opublikowana w ostatecznym kształcie, a tworzyć ją będą: Caroly, Challco PS, Conthalor Blue PS i Cascado. Ponadto do dyspozycji hodowców będzie mrożone nasienie ogiera Diakato PS, który po dwóch niezwykłych sezonach w Polsce powrócił do stacji Paula Schockemöhle.

Stawka ujeżdżeniowa może jeszcze podlegać drobnym modyfikacjom - liczymy na włączenie do niej nowego, młodego ogiera na początku roku, natomiast ogiery, które dziś znajdują się na stronie, na pewno w ofercie pozostaną: Don Deluxe, Goldfinger VDT, Radius, Ebano, Face Time PS i Brix Falcon. W sezonie 2023 nie będziemy oferować świeżego nasienia Heiline's Zanzier, który skoncentruje się na obowiązkach sportowych, a w razie dużego zainteresowania, powróci do hodowli w sezonie 2024.

Następny artykuł

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

czytaj
Poprzedniu artykuł

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

czytaj
Zobacz również
18 kwietnia 2024

CONKANNO PS wygrywa w Mühlen

Zaimponował stylem i możliwościami.

czytaj
15 kwietnia 2024

Ogiery Cichoń Stallions na wrocławskich Partynicach

W miniony weekend trójka naszych reproduktorów - Dolce Amaro PS, Face Time PS i Baszmir uczestniczyła w Pokazie Ogierów Hodowlanych organizowanym przez Dolnośląski Związek Hodowców Koni.

czytaj
11 kwietnia 2024

Diablue PS wygrywa konkurs w Mühlen

Diablue PS doceniony za styl skoku

czytaj
10 kwietnia 2024

Cascado z kolejnymi udanymi startami!

Dzięki pięknej kwietniowej pogodzie wystartował sezon otwarty, a nasz ogier z powodzeniem prezentował się na radzionkowskim parkurze

czytaj
22 marca 2024

Dolce Amaro PS zwycięzcą Kwalifikacji do hodowli PZHK

Baszmir AA najlepszym ogierem małopolskim Polowej Próby Dzielności

czytaj
11 marca 2024

Baloutaire PS
w doskonałej formie

Baloutaire PS i Philip Rüping znowu wygrywają Grand Prix

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian