Zamawiam nasienie
powrót 23 stycznia 2023

Przygotowania oferty na sezon 2023 na ostatniej prostej!

W związku z Waszymi licznymi zapytaniami pragniemy poinformować, że już na dniach ukaże się pełna, aktualna oferta stacji Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle.

Napływają do nas liczne zapytania dotyczące oferty reproduktorów na sezon 2023, za które bardzo dziękujemy.

Zapewniamy, że przygotowywanie oferty jest już na ostatniej prostej - wpływ na nieco późniejszą publikację oferty stanówki ma fakt, iż w tym roku próby licencyjne dla młodych ogierów w Niemczech zostały przesunięte, w tym licencjonowanie w Vechcie aż na styczeń, co spowodowało, że do niedawna nie było jeszcze całkowitej pewności, jakimi ogierami będziemy dysponować.

Jeśli chodzi o kolekcję ogierów Cichoń Stallions, to stawka skokowa jest już opublikowana w ostatecznym kształcie, a tworzyć ją będą: Caroly, Challco PS, Conthalor Blue PS i Cascado. Ponadto do dyspozycji hodowców będzie mrożone nasienie ogiera Diakato PS, który po dwóch niezwykłych sezonach w Polsce powrócił do stacji Paula Schockemöhle.

Stawka ujeżdżeniowa może jeszcze podlegać drobnym modyfikacjom - liczymy na włączenie do niej nowego, młodego ogiera na początku roku, natomiast ogiery, które dziś znajdują się na stronie, na pewno w ofercie pozostaną: Don Deluxe, Goldfinger VDT, Radius, Ebano, Face Time PS i Brix Falcon. W sezonie 2023 nie będziemy oferować świeżego nasienia Heiline's Zanzier, który skoncentruje się na obowiązkach sportowych, a w razie dużego zainteresowania, powróci do hodowli w sezonie 2024.

Następny artykuł

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

czytaj
Poprzedniu artykuł

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

czytaj
Zobacz również
03 maja 2023

Cascado bezbłędny w debiucie, Brix Falcon z kolejnym zwycięstwem

Majówkowe Zawody Regionalne w Radzionkowie były doskonałą okazją do sprawdzenia formy naszych ogierów

czytaj
14 kwietnia 2023

Baszmir AA zwycięża w Kwalifikacjach do hodowli PZHK!

Młody małopolski ogier, który kilka dni temu zawitał do naszej stajni, wywalczył dziś licencję hodowlaną, zostając najlepszym przedstawicielem ogierów zaawansowanych w krew!

czytaj
21 marca 2023

Baszmir AA w stacji Cichoń Stallions

Z radością informujemy o pozyskaniu do naszej stacji wyjątkowego ogiera, który jak liczymy wkrótce zasili naszą skokową kolekcję reporduktorów

czytaj
20 marca 2023

Mateusz Cichoń Halowym Mistrzem Polski

Nasz zawodnik, dosiadający wałacha Herzregent, sięgnął po pierwszy tytuł mistrzowski w kategorii seniorów

czytaj
22 lutego 2023

Cascado z dożywotnią licencją hodowlaną!

Nasz młody ogier fantastycznie zaprezentował się podczas AES Stallion Grading 2023

czytaj
13 lutego 2023

Agenda wydarzeń już dostępna

Z ekscytacją prezentujemy program zaplanowanych na dni 24-25 lutego wydarzeń: Międzynarodowej Konferencji Hodowlanej i Cichoń Stallions Show 2023

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle