Zamawiam nasienie
powrót 23 stycznia 2023

Przygotowania oferty na sezon 2023 na ostatniej prostej!

W związku z Waszymi licznymi zapytaniami pragniemy poinformować, że już na dniach ukaże się pełna, aktualna oferta stacji Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle.

Napływają do nas liczne zapytania dotyczące oferty reproduktorów na sezon 2023, za które bardzo dziękujemy.

Zapewniamy, że przygotowywanie oferty jest już na ostatniej prostej - wpływ na nieco późniejszą publikację oferty stanówki ma fakt, iż w tym roku próby licencyjne dla młodych ogierów w Niemczech zostały przesunięte, w tym licencjonowanie w Vechcie aż na styczeń, co spowodowało, że do niedawna nie było jeszcze całkowitej pewności, jakimi ogierami będziemy dysponować.

Jeśli chodzi o kolekcję ogierów Cichoń Stallions, to stawka skokowa jest już opublikowana w ostatecznym kształcie, a tworzyć ją będą: Caroly, Challco PS, Conthalor Blue PS i Cascado. Ponadto do dyspozycji hodowców będzie mrożone nasienie ogiera Diakato PS, który po dwóch niezwykłych sezonach w Polsce powrócił do stacji Paula Schockemöhle.

Stawka ujeżdżeniowa może jeszcze podlegać drobnym modyfikacjom - liczymy na włączenie do niej nowego, młodego ogiera na początku roku, natomiast ogiery, które dziś znajdują się na stronie, na pewno w ofercie pozostaną: Don Deluxe, Goldfinger VDT, Radius, Ebano, Face Time PS i Brix Falcon. W sezonie 2023 nie będziemy oferować świeżego nasienia Heiline's Zanzier, który skoncentruje się na obowiązkach sportowych, a w razie dużego zainteresowania, powróci do hodowli w sezonie 2024.

Następny artykuł

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

czytaj
Poprzedniu artykuł

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

czytaj
Zobacz również
25 stycznia 2023

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana "How to train a success?"

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Międzynarodowa Konferencja Hodowlana, która tym razem odbędzie się pod hasłem "How to train a success?"

czytaj
24 stycznia 2023

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

Znany ze startów pod Maxem Kühnerem utytułowany ogier już wkrótce będzie dostępny dla Hodowców.

czytaj
14 stycznia 2023

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

Podczas zakończonego dzisiaj licencjonowania w Vechcie, prezentowane przez naszych zagranicznych partnerów ogiery osiągnęły świetne wyniki, a dzięki aukcji stawka ogierów skokowych wzbogaciła się o kolejnego Czempiona

czytaj
29 grudnia 2022

Nowe ogiery skokowe w naszej ofercie na sezon 2023!

Wiceczempion Körungu Meklemburskiego - Challco PS, oraz licencjonowany syn og. Conthargos - Conthalor Blue PS, to nowe gwiazdy oferty skokowych ogierów Cichoń Stallions na sezon 2023!

czytaj
11 grudnia 2022

4 miliony euro za córkę ogiera Casallco!

Aukcja PSI, körung Związku Meklemburskiego, czempionat Intercarpathia - wszystkie te imprezy obfitowały w sukcesy potomstwa ogierów Paula Schockemöhle

czytaj
08 grudnia 2022

Syn ogiera Conthargos z tytułem Czempiona Westfalii

Potomek gwiazdy ofert Deckststion Schockemöhle został najmłodszym ogierem licencjonowania i znalazł nabywców za kwotę 196.000€!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle