Zamawiam nasienie
powrót 02 maja 2021

Potomstwo ogierów Helgstrand & Schockemöhle z najlepszymi cenami podczas elitarnej aukcji źrebiąt

Najwyższe ceny w toku organizowanej przez związek oldenburski licytacji online osiągneli synowie ogierów San Amour i Dynamic Dream.

Sezon wyźrebień w pełni, a co za tym idzie ruszają też pierwsze aukcje źrebiąt, w tym elitarne licytacje organizowane przez czołowe niemieckie związki hodowlane. Wczoraj zakończyła się aukcja online związku oldenburskiego, a najwyższe ceny osiągnęło na niej potomstwo oferowanych przez nas reproduktorów ujeżdżeniowych Helgstrand & Schockemöhle.

Za kwotę 37.000 Euro do nowych właścicieli trafił syn og. San Amour, będący bratem dosiadane przez Lise Muller konia Grand Prix - Gut Wettlkam's Stand by me OLD.

Druga najwyższa cena, 31.000€ została zaoferowana za syna Czempiona Körungu Westfalskeigo - og. Dynamic Dream, od marki po Don Frederic.

Mamy nadzieję, że podczas zaplanowanej na 21 sierpnia piątej już edycji Cichoń Foals Auction również doczekamy się tak wysokich cen, bo jakoś źrebiąt z całą pewnością nie będzie ustępować tym za naszą zachodnią granicą.

Następny artykuł

II Otwarty Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych

czytaj
Poprzedniu artykuł

Bezbłędny weekend ogierów z Deckstation Schockemoehle, czyli przeszkody na drodze

czytaj
Zobacz również
11 maja 2021

SANDRO HIT nie odpuszcza !

Bez wątpienia jednym z najlepszych reproduktorów – ojców koni ujeżdżeniowych na świecie pozostaje SANDRO HIT old 1993 (Sandro Song x Ramino) z oferty Deckstation Schockemöhle / Cichoń Stallions.

czytaj
03 maja 2021

II Otwarty Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych

TC Equestrian, czyli połączone siły Tyszko Horses i Cichoń Stallions, po raz kolejny mają zaszczyt zaprosić na wydarzenie, którego pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

czytaj
28 kwietnia 2021

Bezbłędny weekend ogierów z Deckstation Schockemoehle, czyli przeszkody na drodze

O tym, że niełatwo pogodzić hodowlę ze sportem przekonali się hodowcy, których klacze były w szczytowej fazie rui w czasie tego weekendu. Przed wyjazdem pobiera się nasienie ogierów, by móc dostarczyć je potrzebującym klaczom, jednak zdarza się, że go zabraknie.

czytaj
26 kwietnia 2021

Rewelacyjne debiuty naszych ogierów podczas ZO1* w Leśnej Woli

Nareszcie, po przymusowej przerwie spowodowanej epidemią, ruszyły zawody jeździeckie, a na parkury ruszyły nasze młode ogiery, by udowodnić, że drzemie w nich nie tylko potencjał hodowlany, ale także sportowy.

czytaj
23 kwietnia 2021

CC, czyli Conthargos i Chacoon Blue

W ciągu ostatnich dni dwójka potomków obu wymienionych ogierów świetnie zaprezentowała swoje możliwości skokowe.

czytaj
22 kwietnia 2021

515.000 euro za syna og. San Amour!

W miniony poniedziałek odbył się oldenburski Sattelkörung, czyli próba licencyjna ogierów 3-letnich, w której bezkonkurencyjny okazał się przepiękny og. Splendid, będący synem og. San Amour z oferty naszego partnera Deckstation Schockemöhle

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle