Zamawiam nasienie
powrót 29 grudnia 2022

Nowe ogiery skokowe w naszej ofercie na sezon 2023!

Wiceczempion Körungu Meklemburskiego - Challco PS, oraz licencjonowany syn og. Conthargos - Conthalor Blue PS, to nowe gwiazdy oferty skokowych ogierów Cichoń Stallions na sezon 2023!

Koniec roku to czas, gdy stacje ogierów uzupełniają swoje oferty o nowe reproduktory - również i my nie próżnujemy i właśnie powitaliśmy w progach stacji Cichoń Stallions dwa wspaniałe ogiery, które od lutego będą dostępne dla polskich Hodowców.

Pierwszym z nich jest uznany przez Związek Meklemburski syn niekwestionowanej gwiazdy stacji Paula Schockemöhle - ogiera Conthargos - Conthalor Blue PS. Jego matka, to córka międzynarodowej klasy sportowca Firth of Lorne, który z kolei łączy geny takich sław jak For Pleasure i Stakkato. Druga matka to znakomita Chaccenta, córka ogiera nr 1 WBFSH - Chacco-Blue, a zarazem matka 4 koni startujących na poziomie 140-150 cm.

Video z prezentacji tego ogiera podczas Körungu Meklemburskeigo znajdziecie tutaj: https://youtu.be/r592VZNjwFg

Druga z naszych młodych gwiazd to Challco PS, który zachwycił nie tylko nas, ale także komisję licencyjną podczas Körungu Meklemburskiego, która doceniając jego nowoczesny typ, świetny ruch, a przede wszystkim wspaniałą technikę skoku, mianowała do Wiceczempionem Licencjonowania!

Co warte podkreślenia, Challco PS reprezentuje linie najpopularniejszych ogierów Deckstation Schockemöhle - jego ojcem jest wspaniały Chacoon Blue, a matka, która sama startowała z powodzeniem w sporcie, jest córką ogiera Casallco, który w ostatnim czasie zasłynął jako ojciec sprzedanej za 4mln euro klaczy Chyazint. Druga matka naszej nowej gwiazdy - klacz Stakkabisa to córka chętnie używanego w Polsce og. Stakkatol - sama również z sukcesami prezentuje się na parkurach na poziomie 145 cm.

Video z występu Challco PS możecie zobaczyć tutaj: https://youtu.be/zrE7JGZemA0

Dzięki pozyskaniu dwóch wybitnych ogierów, a przy tym potomków najpopularniejszych reproduktorów stacji Schockemöhle będziemy mogli nie tylko wprowadzić kolejne jakościowe ogiery na polski rynek hodowlany, ale także zapewnić równowartościową alternatywę dla reproduktorów, które w szczycie sezonu są trudno dostępne z uwagi na bardzo duży popyt - a takimi niewątpliwie są właśnie Conthargos i Chacoon Blue.

Ponadto Hodowcy uzyskają dostęp do tych linii na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych, a także, z gwarancją żywego urodzenia, co pozwoli im podejmować decyzje hodowlane bez ponoszenia nadmiernego ryzyka finansowego.

Szczegółowe warunki stanówki już wkrótce!

Następny artykuł

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

czytaj
Poprzedniu artykuł

4 miliony euro za córkę ogiera Casallco!

czytaj
Dalej
Wróć
Zobacz również
25 września 2023

Ebano Mistrzem Polski Młodych Koni i ojcem najdroższego źrebaka aukcji MPMK! Face Time PS i Radius z tytułami V-ce Mistrzów!

Wspaniała forma naszych ogierów na Mistrzostwach Polski Młodych Koni 2023 oraz pasmo sukcesów potomstwa Cichoń Stallions

czytaj
11 września 2023

Wspaniały weekend dla potomstwa naszych ogierów

Minione dni obfitowały w sukcesy wystawowe i sportowe potomstwa ogierów Cichoń Stallions i Deckstation Schockemöhle

czytaj
06 września 2023

Goldfinger VDT z tytułem Mistrza Śląska

Dosiadany przez Mateusza ogier zaprezentował świetną formę, zwyciężając wszystkie trzy konkursy

czytaj
06 września 2023

Escanto PS z tytułem Bundeschampiona, srebrny medal dla Chaloubino PS

Ogiery z oferty Paula Schockemöhle, spisały się zarówno jako uczestnicy, jak i ojcowie najlepszych koni w Niemczech

czytaj
10 sierpnia 2023

Fantastyczne wyniki koni Helgstrand Dressage & Deckstation Schockemöhle na Mistrzostwach Świata Młodych Koni

Nasi zachodni partnerzy zdominowali praktycznie wszystkie kategorie tegorocznego turnieju w Ermelo, a oferowane przez nas polskim hodowcom ogiery potwierdziły swoją nieprzeciętną jakość, zarówno poprzez własne wyniki, jak i swojego potomstwa

czytaj
14 lipca 2023

Cichoń Foals Auction 2023

Wielkimi krokami zbliża się 6. edycja aukcji, dedykowanej potomstwu ogierów z naszej oferty!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle