Zamawiam nasienie
powrót 29 grudnia 2022

Nowe ogiery skokowe w naszej ofercie na sezon 2023!

Wiceczempion Körungu Meklemburskiego - Challco PS, oraz licencjonowany syn og. Conthargos - Conthalor Blue PS, to nowe gwiazdy oferty skokowych ogierów Cichoń Stallions na sezon 2023!

Koniec roku to czas, gdy stacje ogierów uzupełniają swoje oferty o nowe reproduktory - również i my nie próżnujemy i właśnie powitaliśmy w progach stacji Cichoń Stallions dwa wspaniałe ogiery, które od lutego będą dostępne dla polskich Hodowców.

Pierwszym z nich jest uznany przez Związek Meklemburski syn niekwestionowanej gwiazdy stacji Paula Schockemöhle - ogiera Conthargos - Conthalor Blue PS. Jego matka, to córka międzynarodowej klasy sportowca Firth of Lorne, który z kolei łączy geny takich sław jak For Pleasure i Stakkato. Druga matka to znakomita Chaccenta, córka ogiera nr 1 WBFSH - Chacco-Blue, a zarazem matka 4 koni startujących na poziomie 140-150 cm.

Video z prezentacji tego ogiera podczas Körungu Meklemburskeigo znajdziecie tutaj: https://youtu.be/r592VZNjwFg

Druga z naszych młodych gwiazd to Challco PS, który zachwycił nie tylko nas, ale także komisję licencyjną podczas Körungu Meklemburskiego, która doceniając jego nowoczesny typ, świetny ruch, a przede wszystkim wspaniałą technikę skoku, mianowała do Wiceczempionem Licencjonowania!

Co warte podkreślenia, Challco PS reprezentuje linie najpopularniejszych ogierów Deckstation Schockemöhle - jego ojcem jest wspaniały Chacoon Blue, a matka, która sama startowała z powodzeniem w sporcie, jest córką ogiera Casallco, który w ostatnim czasie zasłynął jako ojciec sprzedanej za 4mln euro klaczy Chyazint. Druga matka naszej nowej gwiazdy - klacz Stakkabisa to córka chętnie używanego w Polsce og. Stakkatol - sama również z sukcesami prezentuje się na parkurach na poziomie 145 cm.

Video z występu Challco PS możecie zobaczyć tutaj: https://youtu.be/zrE7JGZemA0

Dzięki pozyskaniu dwóch wybitnych ogierów, a przy tym potomków najpopularniejszych reproduktorów stacji Schockemöhle będziemy mogli nie tylko wprowadzić kolejne jakościowe ogiery na polski rynek hodowlany, ale także zapewnić równowartościową alternatywę dla reproduktorów, które w szczycie sezonu są trudno dostępne z uwagi na bardzo duży popyt - a takimi niewątpliwie są właśnie Conthargos i Chacoon Blue.

Ponadto Hodowcy uzyskają dostęp do tych linii na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych, a także, z gwarancją żywego urodzenia, co pozwoli im podejmować decyzje hodowlane bez ponoszenia nadmiernego ryzyka finansowego.

Szczegółowe warunki stanówki już wkrótce!

Następny artykuł

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

czytaj
Poprzedniu artykuł

4 miliony euro za córkę ogiera Casallco!

czytaj
Dalej
Wróć
Zobacz również
25 stycznia 2023

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana "How to train a success?"

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Międzynarodowa Konferencja Hodowlana, która tym razem odbędzie się pod hasłem "How to train a success?"

czytaj
24 stycznia 2023

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

Znany ze startów pod Maxem Kühnerem utytułowany ogier już wkrótce będzie dostępny dla Hodowców.

czytaj
23 stycznia 2023

Przygotowania oferty na sezon 2023 na ostatniej prostej!

W związku z Waszymi licznymi zapytaniami pragniemy poinformować, że już na dniach ukaże się pełna, aktualna oferta stacji Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle.

czytaj
14 stycznia 2023

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

Podczas zakończonego dzisiaj licencjonowania w Vechcie, prezentowane przez naszych zagranicznych partnerów ogiery osiągnęły świetne wyniki, a dzięki aukcji stawka ogierów skokowych wzbogaciła się o kolejnego Czempiona

czytaj
11 grudnia 2022

4 miliony euro za córkę ogiera Casallco!

Aukcja PSI, körung Związku Meklemburskiego, czempionat Intercarpathia - wszystkie te imprezy obfitowały w sukcesy potomstwa ogierów Paula Schockemöhle

czytaj
08 grudnia 2022

Syn ogiera Conthargos z tytułem Czempiona Westfalii

Potomek gwiazdy ofert Deckststion Schockemöhle został najmłodszym ogierem licencjonowania i znalazł nabywców za kwotę 196.000€!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle