Zamawiam nasienie
powrót 29 grudnia 2022

Nowe ogiery skokowe w naszej ofercie na sezon 2023!

Wiceczempion Körungu Meklemburskiego - Challco PS, oraz licencjonowany syn og. Conthargos - Conthalor Blue PS, to nowe gwiazdy oferty skokowych ogierów Cichoń Stallions na sezon 2023!

Koniec roku to czas, gdy stacje ogierów uzupełniają swoje oferty o nowe reproduktory - również i my nie próżnujemy i właśnie powitaliśmy w progach stacji Cichoń Stallions dwa wspaniałe ogiery, które od lutego będą dostępne dla polskich Hodowców.

Pierwszym z nich jest uznany przez Związek Meklemburski syn niekwestionowanej gwiazdy stacji Paula Schockemöhle - ogiera Conthargos - Conthalor Blue PS. Jego matka, to córka międzynarodowej klasy sportowca Firth of Lorne, który z kolei łączy geny takich sław jak For Pleasure i Stakkato. Druga matka to znakomita Chaccenta, córka ogiera nr 1 WBFSH - Chacco-Blue, a zarazem matka 4 koni startujących na poziomie 140-150 cm.

Video z prezentacji tego ogiera podczas Körungu Meklemburskeigo znajdziecie tutaj: https://youtu.be/r592VZNjwFg

Druga z naszych młodych gwiazd to Challco PS, który zachwycił nie tylko nas, ale także komisję licencyjną podczas Körungu Meklemburskiego, która doceniając jego nowoczesny typ, świetny ruch, a przede wszystkim wspaniałą technikę skoku, mianowała do Wiceczempionem Licencjonowania!

Co warte podkreślenia, Challco PS reprezentuje linie najpopularniejszych ogierów Deckstation Schockemöhle - jego ojcem jest wspaniały Chacoon Blue, a matka, która sama startowała z powodzeniem w sporcie, jest córką ogiera Casallco, który w ostatnim czasie zasłynął jako ojciec sprzedanej za 4mln euro klaczy Chyazint. Druga matka naszej nowej gwiazdy - klacz Stakkabisa to córka chętnie używanego w Polsce og. Stakkatol - sama również z sukcesami prezentuje się na parkurach na poziomie 145 cm.

Video z występu Challco PS możecie zobaczyć tutaj: https://youtu.be/zrE7JGZemA0

Dzięki pozyskaniu dwóch wybitnych ogierów, a przy tym potomków najpopularniejszych reproduktorów stacji Schockemöhle będziemy mogli nie tylko wprowadzić kolejne jakościowe ogiery na polski rynek hodowlany, ale także zapewnić równowartościową alternatywę dla reproduktorów, które w szczycie sezonu są trudno dostępne z uwagi na bardzo duży popyt - a takimi niewątpliwie są właśnie Conthargos i Chacoon Blue.

Ponadto Hodowcy uzyskają dostęp do tych linii na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych, a także, z gwarancją żywego urodzenia, co pozwoli im podejmować decyzje hodowlane bez ponoszenia nadmiernego ryzyka finansowego.

Szczegółowe warunki stanówki już wkrótce!

Następny artykuł

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

czytaj
Poprzedniu artykuł

4 miliony euro za córkę ogiera Casallco!

czytaj
Dalej
Wróć
Zobacz również
18 kwietnia 2024

CONKANNO PS wygrywa w Mühlen

Zaimponował stylem i możliwościami.

czytaj
15 kwietnia 2024

Ogiery Cichoń Stallions na wrocławskich Partynicach

W miniony weekend trójka naszych reproduktorów - Dolce Amaro PS, Face Time PS i Baszmir uczestniczyła w Pokazie Ogierów Hodowlanych organizowanym przez Dolnośląski Związek Hodowców Koni.

czytaj
11 kwietnia 2024

Diablue PS wygrywa konkurs w Mühlen

Diablue PS doceniony za styl skoku

czytaj
10 kwietnia 2024

Cascado z kolejnymi udanymi startami!

Dzięki pięknej kwietniowej pogodzie wystartował sezon otwarty, a nasz ogier z powodzeniem prezentował się na radzionkowskim parkurze

czytaj
22 marca 2024

Dolce Amaro PS zwycięzcą Kwalifikacji do hodowli PZHK

Baszmir AA najlepszym ogierem małopolskim Polowej Próby Dzielności

czytaj
11 marca 2024

Baloutaire PS
w doskonałej formie

Baloutaire PS i Philip Rüping znowu wygrywają Grand Prix

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian