Zamawiam nasienie
powrót 06 listopada 2022

Nowe hanowerskie gwiazdy dla naszych duńskich partnerów

Zakończony wczoraj körung ogierów hanowerskich w Verden pobrać kolejny zaliczył się sukcesem stacji Helgstrand Dressage!

W tym roku, nieco później niż zazwyczaj, wystartowały próby licencyjne 2,5-letnich ogierów, a jako pierwszy swój körung zorganizował związek hanowerski, gdzie w dniach 3-5.10 o licencję hodowlaną walczyły ogiery ujeżdżeniowe.

Choć Związek Hanowerski nie przyznaje miejsc uznanym ogierom, ani nie wybiera czempiona, ograniczając się do przyznawania premii najlepszym kandydatom, to bez wątpienia na ustach wszystkich obserwujących był ogier z nr 31 For Romance z Franziskus, który zachwycił publiczność i komisję swoim typem i doskonałym ruchem. Koń ten, któremu przyznano premię, a wielu okrzyknęło najlepszym ogierem Körungu, należy do nikogo innego, jak stacji Helgstrand Dressage - naszego duńskiego partnera, co pozwala liczyć na to, że reproduktor ten zagości w przyszłorocznej ofercie.

Choć poza wspomnianym nr 31 Andreas Helgstrand zabrał do Verden jeszcze kilka ogierów, a wszystkie z nich zostały uznane, nie omieszkał wziąć udziału w aukcyjnej rywalizacji i zasilić swojej stawki o kolejne wybitne konie.

I tak do Helgstrand Dressage trafiły dwa premiowane ogiery: kolejny z faworytów publiczności, nr 47 - Rock Springs x San Remo, oraz zjawiskowy nr 48 - Secret x Don Darius, dzięki któremu w naszej ofercie w końcu zagości potomek popularnego w Polsce ogiera Secret. Jak widać stawka reproduktorów na kolejny sezon rysuje się obiecująco, a to dopiero początek!

Następny artykuł

Potomstwo Heiline's Zanzier najlepsze na Partynicach!

czytaj
Poprzedniu artykuł

17.000 euro za córkę ogiera Zico podczas TC Online Auction 2022!

czytaj
Zobacz również
03 grudnia 2022

𝐄𝐛𝐚𝐧𝐨 𝐢 𝐅𝐚𝐜𝐞 𝐓𝐢𝐦𝐞 𝐏𝐒 𝐧𝐚𝐣𝐥𝐞𝐩𝐬𝐳𝐲𝐦𝐢 𝐨𝐠𝐢𝐞𝐫𝐚𝐦𝐢 𝐏𝐫𝐨́𝐛𝐲 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝐏𝐙𝐇𝐊!

Nasze młode ogiery potwierdziły swoją wysoką jakość i predyspozycje wierzchowe podczas dwóch dni zmagań w ośrodku Becker Sport

czytaj
24 listopada 2022

Corsini i Elbathago PS z doskonałymi wynikami na teście 50-dniowym

Młode ogiery z oferty Paula Schockemöhle udowadniają swoją jakość i predyspozycje wierzchowe podczas próby dzielności

czytaj
07 listopada 2022

Potomstwo Heiline's Zanzier najlepsze na Partynicach!

Podczas rozegranego w miniony weekend Dolnośląskiego Czempionatu Użytkowego córki naszego ogiera zdominowały grupę koni ujeżdżeniowych

czytaj
25 września 2022

17.000 euro za córkę ogiera Zico podczas TC Online Auction 2022!

Zoye Savage BM została najdroższym źrebięciem tegorocznej aukcji internetowej organizowanej przez TC Equestrian!

czytaj
15 września 2022

Sukcesy potomstwa naszych ogierów na Premiowaniu w Sierakowie!

Po raz kolejny współpracujący z nami Hodowcy dowiedli wysokiej jakość swoich koni

czytaj
13 września 2022

Sukcesy na Mistrzostwach Polski Młodych Koni!

Potomstwo oferowanych przez nas ogierów wywalczyło aż trzy medale na MPMK w ujeżdżeniu, zwyciężając w dwóch kategoriach wiekowych!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle