Zamawiam nasienie
powrót 06 listopada 2022

Nowe hanowerskie gwiazdy dla naszych duńskich partnerów

Zakończony wczoraj körung ogierów hanowerskich w Verden pobrać kolejny zaliczył się sukcesem stacji Helgstrand Dressage!

W tym roku, nieco później niż zazwyczaj, wystartowały próby licencyjne 2,5-letnich ogierów, a jako pierwszy swój körung zorganizował związek hanowerski, gdzie w dniach 3-5.10 o licencję hodowlaną walczyły ogiery ujeżdżeniowe.

Choć Związek Hanowerski nie przyznaje miejsc uznanym ogierom, ani nie wybiera czempiona, ograniczając się do przyznawania premii najlepszym kandydatom, to bez wątpienia na ustach wszystkich obserwujących był ogier z nr 31 For Romance z Franziskus, który zachwycił publiczność i komisję swoim typem i doskonałym ruchem. Koń ten, któremu przyznano premię, a wielu okrzyknęło najlepszym ogierem Körungu, należy do nikogo innego, jak stacji Helgstrand Dressage - naszego duńskiego partnera, co pozwala liczyć na to, że reproduktor ten zagości w przyszłorocznej ofercie.

Choć poza wspomnianym nr 31 Andreas Helgstrand zabrał do Verden jeszcze kilka ogierów, a wszystkie z nich zostały uznane, nie omieszkał wziąć udziału w aukcyjnej rywalizacji i zasilić swojej stawki o kolejne wybitne konie.

I tak do Helgstrand Dressage trafiły dwa premiowane ogiery: kolejny z faworytów publiczności, nr 47 - Rock Springs x San Remo, oraz zjawiskowy nr 48 - Secret x Don Darius, dzięki któremu w naszej ofercie w końcu zagości potomek popularnego w Polsce ogiera Secret. Jak widać stawka reproduktorów na kolejny sezon rysuje się obiecująco, a to dopiero początek!

Następny artykuł

Potomstwo Heiline's Zanzier najlepsze na Partynicach!

czytaj
Poprzedniu artykuł

17.000 euro za córkę ogiera Zico podczas TC Online Auction 2022!

czytaj
Zobacz również
23 maja 2024

Bezkonkurencyjny Ebano i Face Time PS meldują się w finałach MPMK

Podczas zawodów w podkrakowskim Fecimiechu nasze młode ogiery zdobyły kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodych Koni

czytaj
05 maja 2024

Cichoń Foals Online Auction 2024

Tegoroczną agendę aukcyjną poszerzamy o nowe wydarzenie, jakim będzie dedykowana urodzonym w pierwszej części sezonu źrebiętom aukcja online, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca

czytaj
05 maja 2024

Świetne występy dwóch ogierów z Deckstation Schockemöhle

30 kwietnia 2024

Świetna forma na zawodach w Jakubowicach!

Nasza skokowa ekipa w składzie Challco PS, Cascado i córka og. Caroly - Cartula PS, świetnie spisywała się w miniony weekwnd

czytaj
29 kwietnia 2024

Potomstwo Cichoń Stallions błyszczy w Jarużynie!

Dwa miejsca na podium klasyfikacji koni ujeżdżeniowych oraz zwycięstwo i drugie miejsce wśród koni o rodowodach skokowych to bilans występów potomstwa ogierów z naszej oferty podczas Dni Polskich Koni Sportowych w Jarużynie!

czytaj
27 kwietnia 2024

EXPECTATION PS wygrywa kwalifikację koni
5-letnich !

Jeden z najlepiej zapowiadających się synów Escamillo odnosi pierwszy sukces w tym roku .

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian