Zamawiam nasienie
powrót 03 stycznia 2022

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana

W dniach 25-27.02 zapraszamy do Radzionkowa na 3. edycję konferencji, która tym razem odbędzie się pod hasłem "How to select a success?"

Po roku przerwy spowodowanej epidemią covid-19, do kalendarza wraca organizowana w Radzionkowie w ostatni weekend lutego Międzynarodowa Konferencja Hodowlana. O ile w pierwszej edycji poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytanie, jak wyhodować, a rok później wraz z prelegentami rozmawialiśmy o tym, jak wychować odnoszące sukcesy konie sportowe, w tym roku skupimy się wokół zagadnień związanych z selekcją, która jest nierozłącznym elementem pracy hodowlanej i niedającym się pominąć etapem do odniesienia sukcesu w tej dziedzinie.

Oprócz możliwości wysłuchania wystąpień ekspertów i udziału w panelach dyskusyjnych, uczestnicy zostaną zaproszeni na koncert zespołu Studio Accantus, oraz Cichoń Stallions Show 2022, podczas którego zaprezentujemy naszą nową ofertę reproduktorów.

Szczegółowy program i lista prelegentów pojawi się już wkrótce w zakładce Konferencji na stronie www.cichonstallions.pl/wydarzenia

W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt mailowy pod adresem: pokaz.ogierow@gmail.com Rezerwacja miejsc wyłącznie po dokonaniu przedpłaty. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Następny artykuł

Warunki stanówki Cichoń Stallions na sezon 2022

czytaj
Poprzedniu artykuł

Uruchamiamy dział "Sprzedaż" na naszej stronie internetowej

czytaj
Zobacz również
13 stycznia 2022

Warunki stanówki Cichoń Stallions na sezon 2022

Od nowego sezonu, który rozpoczyna się 1 lutego, wprowadzamy do naszej oferty dodatkowe korzyści dla Hodowców - m.in. gwarancję żywego źrebięcia

czytaj
03 stycznia 2022

Uruchamiamy dział "Sprzedaż" na naszej stronie internetowej

Nieustannie wychodząc na przeciw potrzebom współpracujących z nami Hodowców stworzyliśmy sekcję zawierającą ogłoszenia sprzedażowe koni po ogierach z naszej oferty

czytaj
22 grudnia 2021

Doskonałe zakończenie roku dla naszej stacji!

Podczas wczorajszej PS Online Auction nasza stacja nabyła dwa wspaniałe ogiery, które zasilą ujeżdżeniową ofertę Cichoń Stallions

czytaj
21 grudnia 2021

DIARON old wygrywa w Warsteiner Indoor

Dzięki tej szybkiej rundzie Patrick Stühlmeyer i jego Diaron OLD zapewnili sobie zwycięstwo w dwufazowym konkursie klasy S* (140 cm). Czas przejazdu w drugiej fazie wyniósł 26.16 sekund.

czytaj
16 grudnia 2021

Nowy rozdział w naszej działalności -dział weterynarii!

Plan na rok 2023 - uruchomienie CENTRUM ROZRODU CICHOŃ STALLIONS!

czytaj
16 grudnia 2021

Brix Falcon i Conteros Blue PS z licencjami PZHK!

Z Polowej Próby Ogierów w Łącku, a więc ostatecznej próby licencyjnej w następstwie której Polski Związek Hodowców Koni przyznaje dożywotnie licencje hodowlane, wróciliśmy z dwoma uznanymi reproduktorami!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle