Zamawiam nasienie
powrót 03 maja 2021

II Otwarty Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych

TC Equestrian, czyli połączone siły Tyszko Horses i Cichoń Stallions, po raz kolejny mają zaszczyt zaprosić na wydarzenie, którego pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Podobnie jak w roku ubiegłym Czempionat przeznaczony będzie dla źrebiąt z rocznika 2021 o rodowodach skokowych i ujezdżeniowych, opisanych w dowolnym związku hodowlanym, zrzeszonym w WBFSH.

To jednak nie wszystko! Formuła wydarzenia zostanie rozszerzona o Czempionat Klaczy Ras Szlachetnych, który w naszej ocenie stanowi kolejne, bardzo ważne narzędzie w procesie selekcji i nieustannym dążeniu do sukcesu hodowlanego.

Nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących, a będzie to m.in. selekcja źrebiąt do jesiennej aukcji TC Foals Auction czy premiowanie źrebiąt i klaczy przez związek AES.

Intensywny dzień zakończy 4. edycja hybrydowej aukcji źrebiąt Cichoń Foals Auction, która na pewno dostarczy wielu wrażeń i wspaniałych transakcji.

Po niej, jeśli tylko warunki epidemiologiczne dadzą na to szansę, zaprosimy Was na Breeders Party, by zrelaksować się po pełnym emocji dniu, a także wymienić doświadczeniami i nawiązać nowe relacje branżowe.

Tym razem z gościnnego KJ Salio przeniesiemy się do Radzionkowa - wiemy, że może nie ucieszyć to uczestników z północnej części kraju, jednak po długich analizach uznaliśmy, iż w niepewnych czasach nieustannie zmieniających się obostrzeń covidowych, przeprowadzenie tak dużego wydarzenia będzie wymagało o wiele dłuższych przygotowań, a te umożliwia tylko organizacja eventu na własnym obiekcie.

Obiecujemy jednak, że dogodne warunki dla Waszych koni, wspaniałe nagrody i mnogość atrakcji, zrekompensują wam trudy nieco dłuższej podróży!

Regulaminy Czempionatów i dalsze szczegóły już wkrótce, ale już dziś zaznaczcie datę 21 sierpnia w swoich kalendarzach!

Następny artykuł

SANDRO HIT nie odpuszcza !

czytaj
Poprzedniu artykuł

Potomstwo ogierów Helgstrand & Schockemöhle z najlepszymi cenami podczas elitarnej aukcji źrebiąt

czytaj
Zobacz również
11 maja 2021

SANDRO HIT nie odpuszcza !

Bez wątpienia jednym z najlepszych reproduktorów – ojców koni ujeżdżeniowych na świecie pozostaje SANDRO HIT old 1993 (Sandro Song x Ramino) z oferty Deckstation Schockemöhle / Cichoń Stallions.

czytaj
02 maja 2021

Potomstwo ogierów Helgstrand & Schockemöhle z najlepszymi cenami podczas elitarnej aukcji źrebiąt

Najwyższe ceny w toku organizowanej przez związek oldenburski licytacji online osiągneli synowie ogierów San Amour i Dynamic Dream.

czytaj
28 kwietnia 2021

Bezbłędny weekend ogierów z Deckstation Schockemoehle, czyli przeszkody na drodze

O tym, że niełatwo pogodzić hodowlę ze sportem przekonali się hodowcy, których klacze były w szczytowej fazie rui w czasie tego weekendu. Przed wyjazdem pobiera się nasienie ogierów, by móc dostarczyć je potrzebującym klaczom, jednak zdarza się, że go zabraknie.

czytaj
26 kwietnia 2021

Rewelacyjne debiuty naszych ogierów podczas ZO1* w Leśnej Woli

Nareszcie, po przymusowej przerwie spowodowanej epidemią, ruszyły zawody jeździeckie, a na parkury ruszyły nasze młode ogiery, by udowodnić, że drzemie w nich nie tylko potencjał hodowlany, ale także sportowy.

czytaj
23 kwietnia 2021

CC, czyli Conthargos i Chacoon Blue

W ciągu ostatnich dni dwójka potomków obu wymienionych ogierów świetnie zaprezentowała swoje możliwości skokowe.

czytaj
22 kwietnia 2021

515.000 euro za syna og. San Amour!

W miniony poniedziałek odbył się oldenburski Sattelkörung, czyli próba licencyjna ogierów 3-letnich, w której bezkonkurencyjny okazał się przepiękny og. Splendid, będący synem og. San Amour z oferty naszego partnera Deckstation Schockemöhle

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle