Zamawiam nasienie
powrót 14 stycznia 2023

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

Podczas zakończonego dzisiaj licencjonowania w Vechcie, prezentowane przez naszych zagranicznych partnerów ogiery osiągnęły świetne wyniki, a dzięki aukcji stawka ogierów skokowych wzbogaciła się o kolejnego Czempiona

W ostatnich dniach wybitne młode ogiery, o rodowodach skokowych i ujeżdżeniowych, zjechały się do Vechty, by powalczyć o licencje Związku Oldenburskiego.

W stawce ogierów ujeżdżeniowych czwórkę kandydatów przedstawił nasz duński partner Helgstrand Dressage - a byli to:
- Global Player/Fürstenball, który oprócz przyznania licencji został nagrodzony premią; oraz
- 𝗦𝗮𝗻 𝗔𝗺𝗼𝘂𝗿 𝗜/𝗙𝘂̈𝗿𝘀𝘁 𝗛𝗲𝗶𝗻𝗿𝗶𝗰𝗵
- 𝗧𝗼𝘁𝗼 𝗝𝗿./𝗡𝗲𝗴𝗿𝗼
- Vivino/ Royal Classic, które uzyskały licencje i z dużym prawdopodobieństwem zasilą od nowego sezonu stawkę reproduktorów.

Wśród ogierów skokowych zabrakło wychowanków Gestut Lewitz, natomiast Paul Schockemöhle postanowił włączyć do swojej kolekcji nowego ogiera i to samego czempiona - karego, pięknie malowanego, syna ogiera Tobago Z, od matki po Converter x Argentinus. Ogier ten również powinien być dostępny dla Hodowców w sezonie 2023!

Warto podkreślić, że podczas Körungu przyznano także premie hodowlane, a najwyższe z wyróżnień uzyskał należący do stacji Schockemöhle ogier Chaccothage Blue PS, który został doceniony za wyniki próby dzielności, a także jakość pierwszego rocznika potomstwa.

Następny artykuł

Przygotowania oferty na sezon 2023 na ostatniej prostej!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Nowe ogiery skokowe w naszej ofercie na sezon 2023!

czytaj
Zobacz również
25 stycznia 2023

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana "How to train a success?"

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Międzynarodowa Konferencja Hodowlana, która tym razem odbędzie się pod hasłem "How to train a success?"

czytaj
24 stycznia 2023

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

Znany ze startów pod Maxem Kühnerem utytułowany ogier już wkrótce będzie dostępny dla Hodowców.

czytaj
23 stycznia 2023

Przygotowania oferty na sezon 2023 na ostatniej prostej!

W związku z Waszymi licznymi zapytaniami pragniemy poinformować, że już na dniach ukaże się pełna, aktualna oferta stacji Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle.

czytaj
29 grudnia 2022

Nowe ogiery skokowe w naszej ofercie na sezon 2023!

Wiceczempion Körungu Meklemburskiego - Challco PS, oraz licencjonowany syn og. Conthargos - Conthalor Blue PS, to nowe gwiazdy oferty skokowych ogierów Cichoń Stallions na sezon 2023!

czytaj
11 grudnia 2022

4 miliony euro za córkę ogiera Casallco!

Aukcja PSI, körung Związku Meklemburskiego, czempionat Intercarpathia - wszystkie te imprezy obfitowały w sukcesy potomstwa ogierów Paula Schockemöhle

czytaj
08 grudnia 2022

Syn ogiera Conthargos z tytułem Czempiona Westfalii

Potomek gwiazdy ofert Deckststion Schockemöhle został najmłodszym ogierem licencjonowania i znalazł nabywców za kwotę 196.000€!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle