Zamawiam nasienie
powrót 24 listopada 2022

Corsini i Elbathago PS z doskonałymi wynikami na teście 50-dniowym

Młode ogiery z oferty Paula Schockemöhle udowadniają swoją jakość i predyspozycje wierzchowe podczas próby dzielności

Radosna wiadomość napłynęła z Adelheidsdorf, gdzie zakończył się właśnie 50-dniowy test dla ogierów. 2. Wice czempionem został premiowany na oldenburskich kwalifikacjach, siwy CORSINI OS 2019, własności stacji ogierów Paula Schockemöhle.

Matką ogiera jest holsztyńska Fidele (Stamm 13A) córka Cassini I. Jej babka, klacz Paola T niesie w sobie cenny dolew pełnej krwi poprzez swego ojca - ogiera Narew xx. Klacz ta urodziła 7 koni startujących w skokach do poziomu M*-M**, a sama jest półsiostrą skoczka klasy 160 cm – klaczy Taquila 2 holst.

Corsini zakończył swój 50-dniowy test z ogólną notą 8,6. Jego jezdność została oceniona przez komisję oceniającą i zagranicznego jeźdźca na 9,0. Ocenę 8,5 otrzymał za predyspozycje, charakter/temperament, zdolność do wyczynu, galop, zachowanie i ogólne wrażenie.

Udany występ na w.w. próbie zaliczył również gniady ELBALTHAGO PS OS 2018 (Eldoradovan de Zeshoek TN BWP x Stakkatol OS) z końcową notą 8,25. Za chęć do współpracy z jeźdźcem i możliwości w skokach otrzymał aż 9,0 pkt!

Następny artykuł

𝐄𝐛𝐚𝐧𝐨 𝐢 𝐅𝐚𝐜𝐞 𝐓𝐢𝐦𝐞 𝐏𝐒 𝐧𝐚𝐣𝐥𝐞𝐩𝐬𝐳𝐲𝐦𝐢 𝐨𝐠𝐢𝐞𝐫𝐚𝐦𝐢 𝐏𝐫𝐨́𝐛𝐲 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝐏𝐙𝐇𝐊!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Potomstwo Heiline's Zanzier najlepsze na Partynicach!

czytaj
Zobacz również
25 stycznia 2023

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana "How to train a success?"

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Międzynarodowa Konferencja Hodowlana, która tym razem odbędzie się pod hasłem "How to train a success?"

czytaj
24 stycznia 2023

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

Znany ze startów pod Maxem Kühnerem utytułowany ogier już wkrótce będzie dostępny dla Hodowców.

czytaj
23 stycznia 2023

Przygotowania oferty na sezon 2023 na ostatniej prostej!

W związku z Waszymi licznymi zapytaniami pragniemy poinformować, że już na dniach ukaże się pełna, aktualna oferta stacji Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle.

czytaj
14 stycznia 2023

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

Podczas zakończonego dzisiaj licencjonowania w Vechcie, prezentowane przez naszych zagranicznych partnerów ogiery osiągnęły świetne wyniki, a dzięki aukcji stawka ogierów skokowych wzbogaciła się o kolejnego Czempiona

czytaj
29 grudnia 2022

Nowe ogiery skokowe w naszej ofercie na sezon 2023!

Wiceczempion Körungu Meklemburskiego - Challco PS, oraz licencjonowany syn og. Conthargos - Conthalor Blue PS, to nowe gwiazdy oferty skokowych ogierów Cichoń Stallions na sezon 2023!

czytaj
11 grudnia 2022

4 miliony euro za córkę ogiera Casallco!

Aukcja PSI, körung Związku Meklemburskiego, czempionat Intercarpathia - wszystkie te imprezy obfitowały w sukcesy potomstwa ogierów Paula Schockemöhle

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle