Zamawiam nasienie
powrót 14 lipca 2023

Cichoń Foals Auction 2023

Wielkimi krokami zbliża się 6. edycja aukcji, dedykowanej potomstwu ogierów z naszej oferty!

Już po raz szósty zapraszamy Państwa na Cichoń Foals Auction – elitarną aukcję źrebiąt, dedykowaną potomstwu ogierów z oferty Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Decksta- tion Schockemöhle. Aukcję wyjątkową, bo pierwszą tego rodza- ju na polskim rynku hodowlanym, a zarazem nieustannie rozwijającą się i cieszącą się zaintere- sowaniem zarówno wystawców, jak i nabywców.

Śmiało można powiedzieć, że przez ostatnie 5 lat Cichoń Foals Auction stała się synonimem jakości, a sukcesy zakupionych na niej koni tyl- ko potwierdzają prawidłowość procesu selekcji. Wystarczy wspomnieć sprzedanego w 2018 r. czekoladowego ogierka Raphael G – dziś Mistrza Polski Młodych Koni, czy wylicytowanego w roku 2020 ogierka By Balou MZ Z, który nosi tytuł zwycięzcy licencjonowania AES 2023.

Dokonując wyboru, spośród dziesiątek zgło- szonych źrebiąt wyłoniliśmy takie, które sami chcielibyśmy zakupić, a w przyszłości dosiadać. I choć każde z prezentowanych źrebiąt jest inne, to łączy je kilka wspólnych mianowników – jakość, wybitna genetyka i nieprzeciętne predyspozycje. Dlatego też jesteśmy przekonani, że uczestnicy tegorocznej edycji Cichoń Foals Auction podążą drogą swych poprzedników.

Pora byście poznali Państwo naszą tegorocz- ną kolekcję i znaleźli swoje wymarzone źrebięta, o które będzie można zawalczyć podczas finału licytacji w sobotę 22 lipca 2023 r. - zapraszamy do lektury niniejszego katalogu oraz zapoznania się ze szczegółowymi opisami i materiałami video, dostępnymi na www.cichonfoalsauction.pl W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Następny artykuł

Fantastyczne wyniki koni Helgstrand Dressage & Deckstation Schockemöhle na Mistrzostwach Świata Młodych Koni

czytaj
Poprzedniu artykuł

Fantastyczne wyniki naszych ogierów w eliminacjach MPMK

czytaj
Zobacz również
25 września 2023

Ebano Mistrzem Polski Młodych Koni i ojcem najdroższego źrebaka aukcji MPMK! Face Time PS i Radius z tytułami V-ce Mistrzów!

Wspaniała forma naszych ogierów na Mistrzostwach Polski Młodych Koni 2023 oraz pasmo sukcesów potomstwa Cichoń Stallions

czytaj
11 września 2023

Wspaniały weekend dla potomstwa naszych ogierów

Minione dni obfitowały w sukcesy wystawowe i sportowe potomstwa ogierów Cichoń Stallions i Deckstation Schockemöhle

czytaj
06 września 2023

Goldfinger VDT z tytułem Mistrza Śląska

Dosiadany przez Mateusza ogier zaprezentował świetną formę, zwyciężając wszystkie trzy konkursy

czytaj
06 września 2023

Escanto PS z tytułem Bundeschampiona, srebrny medal dla Chaloubino PS

Ogiery z oferty Paula Schockemöhle, spisały się zarówno jako uczestnicy, jak i ojcowie najlepszych koni w Niemczech

czytaj
10 sierpnia 2023

Fantastyczne wyniki koni Helgstrand Dressage & Deckstation Schockemöhle na Mistrzostwach Świata Młodych Koni

Nasi zachodni partnerzy zdominowali praktycznie wszystkie kategorie tegorocznego turnieju w Ermelo, a oferowane przez nas polskim hodowcom ogiery potwierdziły swoją nieprzeciętną jakość, zarówno poprzez własne wyniki, jak i swojego potomstwa

czytaj
10 lipca 2023

Fantastyczne wyniki naszych ogierów w eliminacjach MPMK

Ebano, Face Time PS i Radius z doskonałymi notami zakwalifikowały się do wrześniowych finałów Mistrzostw Polski Młodych Koni

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle