Zamawiam nasienie
powrót 14 lipca 2023

Cichoń Foals Auction 2023

Wielkimi krokami zbliża się 6. edycja aukcji, dedykowanej potomstwu ogierów z naszej oferty!

Już po raz szósty zapraszamy Państwa na Cichoń Foals Auction – elitarną aukcję źrebiąt, dedykowaną potomstwu ogierów z oferty Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Decksta- tion Schockemöhle. Aukcję wyjątkową, bo pierwszą tego rodza- ju na polskim rynku hodowlanym, a zarazem nieustannie rozwijającą się i cieszącą się zaintere- sowaniem zarówno wystawców, jak i nabywców.

Śmiało można powiedzieć, że przez ostatnie 5 lat Cichoń Foals Auction stała się synonimem jakości, a sukcesy zakupionych na niej koni tyl- ko potwierdzają prawidłowość procesu selekcji. Wystarczy wspomnieć sprzedanego w 2018 r. czekoladowego ogierka Raphael G – dziś Mistrza Polski Młodych Koni, czy wylicytowanego w roku 2020 ogierka By Balou MZ Z, który nosi tytuł zwycięzcy licencjonowania AES 2023.

Dokonując wyboru, spośród dziesiątek zgło- szonych źrebiąt wyłoniliśmy takie, które sami chcielibyśmy zakupić, a w przyszłości dosiadać. I choć każde z prezentowanych źrebiąt jest inne, to łączy je kilka wspólnych mianowników – jakość, wybitna genetyka i nieprzeciętne predyspozycje. Dlatego też jesteśmy przekonani, że uczestnicy tegorocznej edycji Cichoń Foals Auction podążą drogą swych poprzedników.

Pora byście poznali Państwo naszą tegorocz- ną kolekcję i znaleźli swoje wymarzone źrebięta, o które będzie można zawalczyć podczas finału licytacji w sobotę 22 lipca 2023 r. - zapraszamy do lektury niniejszego katalogu oraz zapoznania się ze szczegółowymi opisami i materiałami video, dostępnymi na www.cichonfoalsauction.pl W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Następny artykuł

Fantastyczne wyniki koni Helgstrand Dressage & Deckstation Schockemöhle na Mistrzostwach Świata Młodych Koni

czytaj
Poprzedniu artykuł

Fantastyczne wyniki naszych ogierów w eliminacjach MPMK

czytaj
Zobacz również
23 maja 2024

Bezkonkurencyjny Ebano i Face Time PS meldują się w finałach MPMK

Podczas zawodów w podkrakowskim Fecimiechu nasze młode ogiery zdobyły kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodych Koni

czytaj
05 maja 2024

Cichoń Foals Online Auction 2024

Tegoroczną agendę aukcyjną poszerzamy o nowe wydarzenie, jakim będzie dedykowana urodzonym w pierwszej części sezonu źrebiętom aukcja online, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca

czytaj
05 maja 2024

Świetne występy dwóch ogierów z Deckstation Schockemöhle

30 kwietnia 2024

Świetna forma na zawodach w Jakubowicach!

Nasza skokowa ekipa w składzie Challco PS, Cascado i córka og. Caroly - Cartula PS, świetnie spisywała się w miniony weekwnd

czytaj
29 kwietnia 2024

Potomstwo Cichoń Stallions błyszczy w Jarużynie!

Dwa miejsca na podium klasyfikacji koni ujeżdżeniowych oraz zwycięstwo i drugie miejsce wśród koni o rodowodach skokowych to bilans występów potomstwa ogierów z naszej oferty podczas Dni Polskich Koni Sportowych w Jarużynie!

czytaj
27 kwietnia 2024

EXPECTATION PS wygrywa kwalifikację koni
5-letnich !

Jeden z najlepiej zapowiadających się synów Escamillo odnosi pierwszy sukces w tym roku .

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle
Warunki stanówki partnerów
Adamus & Tyszko & Orea Equestrian