Zamawiam nasienie
powrót 01 lipca 2021

Ala Mikołajczyk i Furstentraum zwycięzcami Akademickich Mistrzostw Polski!

W dniach 28-30.06 ośrodek Cichoń Dressage już po raz 5. gościł jedną z najważniejszych imprez jeździeckich sezonu - Akademickie Mistrzostwa Polski, organizowane przez AZS Uniwersytetu Śląskiego.

Zawody rozgrywane są zarówno w dyscyplinie skoków przez przeszkody, jak i ujeżdżenia, z podziałem na zawodników startujących amatorsko, oraz zawodowców. Na listach startowych kategorii „ujeżdżenie profi” znalazła się, należąca od początku roku do naszego zespołu, Ala Mikołajczyk, dla której był to debiut w zawodach stricte dresażowych, gdyż do tej pory startowała w konkurencji WKKW. Debiut, który wypadł niezwykle okazale, gdyż Ala, w parze z naszym utytułowanym i niezwykle doświadczonym ogierem Furstentraum, po dwóch bardzo dobrych przejazdach ocenionych na 68,8% i 67,5% przystępowała do finałów z pozycji lidera!

Fantastyczny program dowolny wykonany w finale, został oceniony przez sędziów na ponad 70% i pozwolił naszym reprezentantom sięgnąć po złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski! Niezwykle cieszymy się z wyniku Ali, a także formy Furstentrauma, który w wieku 18 lat w dalszym ciągu udawania potwierdza swoją klasę i imponuje charakterem, sięgając po mistrzowski tytuł z kolejnym już jeźdźcem.

Następny artykuł

C-Quattro PS (Chacoon Blue x Quttro B ) z kwalifikacją do Mistrzostw Polski Młodych Koni w dwóch dyscyplinach!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Kolejne sukcesy naszych ogierów

czytaj
Zobacz również
22 lipca 2021

Top Dressage Talents 2021 - fantastyczne wyniki naszych ogierów

Heiline’s Zanzier i Brix Falcon potwierdziły swoją jakość podczas Sportowego Czempionatu Ujeżdżeniowego w Poczerninie

czytaj
22 lipca 2021

Otwarty Czempionat Źrebiąt i Klaczy Ras Szlachetnych - międzynarodowe jury i 65.000 zł w puli nagród!

TC Equestrian, czyli działające wspólnie przy organizacji eventów hodowlanych firmy Cichoń Stallions i Tyszko Horses, zapraszają 21 sierpnia do Radzionkowa na 2. edycję Otwartego Czempionatu Źrebiąt Ras Szlachetnych, czyli wystawy hodowlanej dedykowanej źrebiętom wszystkich ras, opisanych księgach stadnych należących do WBFSH.

czytaj
19 lipca 2021

Casallcento PS bezbłędny w swoim międzynarodowym debiucie

Nasz 5-letni ogier przez 3 dni zaliczał czyste przejazdy podczas CSIYH w Biskupcu, a finał, rozgrywany na wysokości 120cm, zakończył na wysokim 6. miejscu.

czytaj
06 lipca 2021

Sukces potomstwa ogierów #Cichoń #Stallions!

W weekend otrzymaliśmy radosne wieści prosto z Józefina, gdzie odbywał się V Młodzieżowy Czempionat Hodowlany Koni Wszystkich Ras.

czytaj
04 lipca 2021

C-Quattro PS (Chacoon Blue x Quttro B ) z kwalifikacją do Mistrzostw Polski Młodych Koni w dwóch dyscyplinach!

Po niezwykle udanych zeszłotygodniowych eliminacjach MPMK-B w Michałowicach, gdzie C-Quattro PS zwyciężyły w swojej kategorii z notą 8,4 pkt, w tym tygodniu postanowiliśmy przetestować predyspozycje dresażowe naszego ogiera, który od pierwszych treningów imponował nam swoim ruchem i chęcią do współpracy z jeźdźcem.

czytaj
29 czerwca 2021

Kolejne sukcesy naszych ogierów

Nasze ogiery wygrały w klasyfikacjach łącznych eliminacji Mistrzostw Polski Młodych Koni w Michałowicach!

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle