Zamawiam nasienie
powrót 03 grudnia 2022

𝐄𝐛𝐚𝐧𝐨 𝐢 𝐅𝐚𝐜𝐞 𝐓𝐢𝐦𝐞 𝐏𝐒 𝐧𝐚𝐣𝐥𝐞𝐩𝐬𝐳𝐲𝐦𝐢 𝐨𝐠𝐢𝐞𝐫𝐚𝐦𝐢 𝐏𝐫𝐨́𝐛𝐲 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝐏𝐙𝐇𝐊!

Nasze młode ogiery potwierdziły swoją wysoką jakość i predyspozycje wierzchowe podczas dwóch dni zmagań w ośrodku Becker Sport

radością informujemy, że podczas zakończonych wczoraj finałów Polowej Próby Dzielności Polski Związek Hodowców Koni, najlepszym ogierem ujeżdżeniowym został Ebano. Ogier ten, który na swoim koncie ma już zwycięstwo w wiosennych Kwalifikacjach, prezentowany był przez Mateusza i uzyskał fantastyczną notę końcową 8,8 pkt, w tym 8,9 za kłus, 8,7 za galop i 9,5 za przydatność do dyscypliny od jeźdźca testowego, którym tym razem była Teresa Tomaszewska.

Wideo z występu Ebano możecie zobaczyć tutaj: https://youtu.be/J74Ywha67Sw

Na drugim miejscu próbę ukończył kolega z boksu obok - Face Time PS, prezentowany przez Alę Mikołajczyk, który uzyskał łączny wynik 8,1 pkt, w tym 2x 9pkt od jeźdźca testowego!

Jesteśmy dumni z naszych młodych ogierów i szczęśliwi, że praca z nimi, od samego momentu zajeżdżenia, przynosi tak fantastyczne efekty. A Hodowców zachęcamy, by wzięli tą wyjątkową, a przy tym zróżnicowaną dwójkę pod uwagę w swoich planach hodowlanych na sezon 2023!

Następny artykuł

Czempion Westfalii dla Helgstrand Dressage!

czytaj
Poprzedniu artykuł

Corsini i Elbathago PS z doskonałymi wynikami na teście 50-dniowym

czytaj
Dalej
Wróć
Zobacz również
25 stycznia 2023

Międzynarodowa Konferencja Hodowlana "How to train a success?"

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Międzynarodowa Konferencja Hodowlana, która tym razem odbędzie się pod hasłem "How to train a success?"

czytaj
24 stycznia 2023

Chardonnay dołącza do stawki Paula Schockemöhle

Znany ze startów pod Maxem Kühnerem utytułowany ogier już wkrótce będzie dostępny dla Hodowców.

czytaj
23 stycznia 2023

Przygotowania oferty na sezon 2023 na ostatniej prostej!

W związku z Waszymi licznymi zapytaniami pragniemy poinformować, że już na dniach ukaże się pełna, aktualna oferta stacji Cichoń Stallions, Helgstrand Dressage i Deckstation Schockemöhle.

czytaj
14 stycznia 2023

Czempion Körungu Oldenburskiego dla Deckstation Schockemöhle

Podczas zakończonego dzisiaj licencjonowania w Vechcie, prezentowane przez naszych zagranicznych partnerów ogiery osiągnęły świetne wyniki, a dzięki aukcji stawka ogierów skokowych wzbogaciła się o kolejnego Czempiona

czytaj
29 grudnia 2022

Nowe ogiery skokowe w naszej ofercie na sezon 2023!

Wiceczempion Körungu Meklemburskiego - Challco PS, oraz licencjonowany syn og. Conthargos - Conthalor Blue PS, to nowe gwiazdy oferty skokowych ogierów Cichoń Stallions na sezon 2023!

czytaj
11 grudnia 2022

4 miliony euro za córkę ogiera Casallco!

Aukcja PSI, körung Związku Meklemburskiego, czempionat Intercarpathia - wszystkie te imprezy obfitowały w sukcesy potomstwa ogierów Paula Schockemöhle

czytaj
Warunki stanówki
Cichoń Stallions
Warunki stanówki
Helgstrand & Schockemöhle