OGIER CICHOŃ STALLIONS

Niesamowity eksterier,
nieprzeciętny zakres ruchu,
silny charakter.

CENA
ŚWIEŻEGO
NASIENIA

2700 PLN

+8 % VAT ca. 640 €


SWEET BOY

Urodzony w 2011 r. hanowerski ogier Sweet Boy to koń w bardzo nowoczesnym typie, wyróżniający się niemal pod każdym względem, przejawiający wiele cech swoich przodków.

Ojciec San Amour to reproduktor należący do Paula Schockemöhle, który w 2006 r. zdobył premię podczas körungu oldenburskiego oraz osiągnął rekorodwą cenę na akucji w Vechcie. W 2008 roku San Amour po raz kolejny został wyróżniony premią hodowlaną m.in z uwagi na świetną współpracę z jeźdźcem, która została oceniona na 9,5 pkt. Do 2015 r. reproduktor ten doczekał się 37 uznanych synów, w tym ogiera Sandbring – championa körungu południowoniemieckiego w 2011 roku.

Matka Sweet Boya wywodzi się od ogiera Depardieu, który słynął przede wszystkim ze wzorowej budowy i wybitnego eksterieru. Sam Depardieu pochodzi natomiast od ujeżdżeniowego reproduktora nr 1 na świacie – De Niro, który jest ojcem 70 uznanych ogierów w tym dosiadanego przez Kristinę Sprehe Desperadosa.

Sweet Boy po swoich przodkach odziedziczył wyróżniającą się urodę, bardzo nowoczesną budowę i motorykę ruchu.

Szczególną uwagę zwraca nieprzeciętny zakres ruchu przednich kończyn oraz dynamika pracy zadu. Po dziadku – Sandro Hicie, Sweet Boy odziedziczył także silny i momentami niepokorny charakter, który jednak pokierowany we właściwy sposób czyni z niego ogiera pod każdym względem wyjątkowego.

Ogier dopuszczony do rozrodu w polskich księgach: sp. i wlkp.

  • Światowej klasy pochodzenie.
  • Nowoczesna budowa i motoryka ruchu
  • Wybitny eksterier

ROK URODZENIA2011 r.

WZROST174 cm

GENEALOGIA

San Amour Sandro Hit Sandro Song
Loretta
Puppenfee Plaisir d’Amour
Ariola
Romana Depardieu De Niro
Elfi
Royala Royal Diamond
Tootsie