HEILINE'S ZANZIER
POZNAJ
DON LUXURY
POZNAJ
GOLDFINGER
POZNAJ
FÜRST SAV
POZNAJ
FÜRSTENTRAUM
POZNAJ
LORD DJANGO
POZNAJ
SIR EUROPE
POZNAJ
CHANTRE NOIR
POZNAJ
PINK PIRATE
POZNAJ
ACTION BLUE
POZNAJ
ALL STAR
POZNAJ
BALOU DU ROUET
POZNAJ
BALOUTAIRE
POZNAJ
BIG STAR
POZNAJ
CAROLY
POZNAJ
CASALLCO
POZNAJ
CASANOVA
POZNAJ
CHACFLY PS
POZNAJ
CHACGRANO
POZNAJ
CHACOON BLUE
POZNAJ
CLEAR HEART
POZNAJ
CONTHARGOS
POZNAJ
DIARADO
POZNAJ
DIARON
POZNAJ
FOR LAUBRY
POZNAJ
KANNAN
POZNAJ
KANNDARCO
POZNAJ
STAKKATO'S GOLDEN
POZNAJ
STAKKATOL
POZNAJ
TALAN
POZNAJ
VARIHOKA DU TEMPLE
POZNAJ

OGIER SKOKOWY
PAUL SCHOCKEMÖHLE

Dwukrotny zwycięzca
próby dzielności ogierów

STAKKATO’S GOLDEN

Po zwycięstwie w próbie skokowej i drugim miejscu w klasyfikacji generalnej podczas 14-dniowego testu w Schlieckau, Stakkato’s Golden był również nie do pobicia na teście ogierów w Adelheidsdorf. Z wynikiem 9,33 pkt. jego potężna i dynamicznie wschodząca gwiazda wyraźnie zaćmiła konkurentów. Sędziowie przyznali mu maksymalne oceny 10,0 za chęć do pracy i ogólne wrażenie, a 9,5 za jego charakter i jezdność.

Jego ojciec – Stakkato Gold, odnoszący międzynarodowe sukcesy w skokach przez przeszkody, dał wiele znakomitych koni. Przykładami są – Sansibar, który pod Philippem Weishauptem zwyciężył w Pucharze Narodów w Calgary/CAN, Solero dosiadany przez Jörne Sprehe, wysoko sklasyfikowany na Mistrzostwach Niemiec czy Sam S pod Frederickiem Troschke, trzeci w Grand-Prix w Lier/BEL. W 2015 roku Stakkato’s Golden uzyskał tytuł “Hanowerskiego Ogiera Roku”.

Ojciec jego matki, Canturano I (startujący pod nazwą Eurocommerce Canturano), którego dosiadał Wout-Jan van der Schans/HOL z powodzeniem rywalizował w zawodach międzynarodowych. Do jego wybitnych potomków należą Daimler, który z Werner Muffem/SUI wywalczył czwarte miejsce zespołowo w 2018 na Mistrzostwach Świata w Tryon/USA, Chica B.Z. dosiadana przez Martina Fuchsa/SUI i Djam, którego jeźdźcem jest Daan Van Geel/HOL.

Jego dziadek ze strony żeńskiej – VDL Indorado pod Ulrichem Kirchhoffem znalazł się w finale Mistrzostw Niemiec w 1996 r., a następnie z powodzeniem rywalizował na poziomie międzynarodowym. Do jego najlepszych potomków zalicza się klacz May (Eurocommerce Lanapoule), która pod Gerco Schröderem/HOL wygrała konkursy Grand-Prix w Hamburgu i Hanowerze. Irlando, pełen brat klaczy Janet – trzeciej matki Stakkato’s Golden, odnosił międzynarodowe sukcesy w ujeżdżeniu w konkursach klasy Grand Prix. Stakkato’s Golden wywodzi się z holenderskiej rodziny nr 454 a jego rodowód niesie w dalszych pokoleniach krew tak znakomitych, elitarnych reproduktorów jak Wolfgang, Ulft i Souvenir.

Licencje dla związków:
Hanowerskiego, Meklemburskiego, OS – International, Reńskiego, w Księdze Stadnej Południowych Niemiec, Westfalskiego, Holsztyńskiego (tutaj tylko za pośrednictwem Holsztyńskiego Związku Hodowców).

ROK URODZENIA2015 r.

WZROST168 cm

Stakkato Gold Stakkato Spartan
Pia
Wertherroeschen Werther
A l’Esprit
Erica Canturano Canturo
Madonna IV
Sonett Indorado
Jannet
CENA ŚWIEŻEGO NASIENIA

€ 900

+8 % VAT