OFERTA

Ogiery ze światowej elity
na wyciągnięcie ręki

OFERTA HELGSTRAND

Dzięki stałej współpracy zarówno w dziedzinie treningu jak i hodowli, jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem Helgstrand Dressage w Polsce, a w naszej ofercie znajduje się świeże i mrożone nasienie reproduktorów tej duńskiej stacji ogierów.

Wyjątkowe miejsce wśród ogierów Helgstrand Dressage zajmuje Revolution (Rocky Lee x Rouletto), zakupiony podczas aukcji kończącej körung hanowerski w 2015 r. za rekordową sumę 1,2 miliona euro. Ten niesamowity ogier, dysponujący trzema świetnymi chodami oraz wspaniałym charakterem, uznany jest przez niemieckie zwiazki: hanowerski i oldenburski, a także związek DWB.

Na sczególną uwagę zasługuje także charyzmatyczny Don Deluxe (De Niro x Rosario), zwycięzca körungu oldenurskiego w 2013 r., charakteryzujący się nieprzeciętnym eksterierem oraz ogromną elastycznością chodów. Ogier ten dopuszczony jest do hodowli przez związki: oldenburski, hanowerski i DWB.

Zamawiając nasienie ogierów Helgstrand Dressage za naszym pośrednictwem, mają Państwo gwarancję tego, że przede wszystkim pomożemy w dokonaniu najbardziej właściwego wyboru, mając na względzie predyspozycje i pochodzenie klaczy. Ponadto pozostaniemy z Państwem w stałym kontakcie oraz oferować będziemy udział we wszystkich wydarzeniach hodowlanych (aukcjach, pokazach, itd.) na identycznych zasadach jak klientom Cichoń Stallions.


Przejdź do strony Heigstrand Dressage