HEILINE'S ZANZIER
POZNAJ
DON LUXURY
POZNAJ
GOLDFINGER
POZNAJ
FÜRST SAV
POZNAJ
FÜRSTENTRAUM
POZNAJ
LORD DJANGO
POZNAJ
SIR EUROPE
POZNAJ
CHANTRE NOIR
POZNAJ
PINK PIRATE
POZNAJ
ACTION BLUE
POZNAJ
ALL STAR
POZNAJ
BALOU DU ROUET
POZNAJ
BALOUTAIRE
POZNAJ
BIG STAR
POZNAJ
CAROLY
POZNAJ
CASALLCO
POZNAJ
CASANOVA
POZNAJ
CHACFLY PS
POZNAJ
CHACGRANO
POZNAJ
CHACOON BLUE
POZNAJ
CLEAR HEART
POZNAJ
CONTHARGOS
POZNAJ
DIARADO
POZNAJ
DIARON
POZNAJ
FOR LAUBRY
POZNAJ
KANNAN
POZNAJ
KANNDARCO
POZNAJ
STAKKATO'S GOLDEN
POZNAJ
STAKKATOL
POZNAJ
TALAN
POZNAJ
VARIHOKA DU TEMPLE
POZNAJ

OGIER SKOKOWY
PAUL SCHOCKEMÖHLE

Niespokrewniony rodowód
z gwarancją dzielności –
połączenie krwi Kannan –
Darco – Grannus

KANNDARCO

Kanndarco już od początku swojej kariery zwracał na siebie uwagę. Po zaliczeniu testu 14-dniowego w Schlieckau w 2016 roku z oceną 8,28 (możliwości skokowe 9,5, chęć do pracy 9,0) znalazł się pośród najlepszych w roczniku w 2017 roku w ZT Münster-Handorf z oceną 8,67 (możliwości skokowe 9.0). Na drugim miejscu zdał próbę dla ogierów w Verden w 2018 roku. Jeszcze raz pokazał się z bardzo dobrej strony we wszystkich elementach i ponownie wykazał się wysokimi walorami skokowymi (ocena 8,77). Kanndarco wygrał szereg zawodów dla młodych koni skokowych. Jego pierwszy rocznik potomstwa robi wrażenie przez swój kaliber i prezencję, atletyczną budowę i elastyczny ruch.

Jego ojciec, Kannan, dosiadany przez Michela Hécarta, był członkiem francuskiej ekipy, która wygrała Super Ligę Samsunga w 2003 i 2004 roku. Para ta zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Francji w 2005 roku. Kannan dał wiele znanych koni skokowych, w tym złotego medalisty na Igrzyskach Olimpijskich i podwójnego srebrnego medalisty Pucharu Świata Nino des Buissonnets dosiadanego przez Steve’a Guerdat (SUI). Od 2010 do 2017 roku zajmował miejsce w pierwszej dziesiątce, a w 2018 12-te w rankingu WBFSH najlepszych reproduktorów – ojców koni skokowych. Kannan pozostawił wyraźny ślad na nowoczesnej hodowli koni skokowych jak mało który ze współczesnych reproduktorów.

Marka Kanndarco, Withney vd Kiekenhoefm sama odnosząca sukcesy sportowe, jest półsiostrą licencjonowanych ogierów – Cantari Stern (po Cornet Obolensky) i Bono vd Kiekenshoef (po Skippy II) oraz świetnego skoczka o międzynarodowej karierze – Chanel van de Kiekenhoef (po Skippy II).

Ojciec matki, ogier Darco to legendarny i chyba najbardziej zasłużony ogier dla hodowli koni Belgii. Dosiadany przez Ludo Philippaertsa (BEL) wielokrotnie zajmował płatne miejsca w konkursach Grand-Prix, Pucharach Narodów i Pucharach Świata. Dzięki wysokiej jakości potomstwa jakie pozostawił, do których zaliczyć należy Sapphire (McLain Ward/USA), Valentina van’t Heike (Jos Lansink/BEL), Winningmood (Luciana Diniz/POR) i Parco (Ludo Philippaerts), przez wiele lat znajdował się w czołówce rankingu WBFSH dla ogierów ojców koni skokowych. Darco uzyskał tytuł „Ambassador” nadany mu przez związek hodowlany BWP. W trzecim pokoleniu płynie krew ogiera Grannus, który wielokrotnie zwyciężał w konkursach klasy S i udowodnił, że jest wyjątkowym koniem skokowym i ogierem, występując również w wielu rodowodach koni sportowych jako ojciec ich matek. Kanndarco jest reprezentantem westfalskiej rodziny klaczy Gitta v. Ester (po Gruenspecht westf).

Licencje dla związków:
Hanowerskiego, Meklemburskiego, OS-International, Reńskiego, Południowych Związków Niemieckich, Westfalskiego.

ROK URODZENIA2013 r.

WZROST170 cm

Kannan Voltaire Furioso II
Gogo Moeve
Cemeta Nimmerdor
Wozieta
Withney van de Kiekenhoef Darco Lugano van La Roche
Ocoucha
Granita Grannus
Gessi
CENA ŚWIEŻEGO NASIENIA

€ 800

+8 % VAT