OGIER CICHOŃ STALLIONS

Perfekcyjny rodowód,
niesamowity ruch,
idealny charakter.

CENA
ŚWIEŻEGO
NASIENIA

500 + 2900 PLN

+8 % VAT ca. 810 €


HELINE’S ZANZIER

Heiline’s Zanzier to ogier pod każdym względem wyjątkowy. Jego ojciec – Blue Hors Zack to jeden z najbardziej pożądanych obecnie ujeżdżeniowwych reproduktorów, który wykazuje się zarówno w sporcie, osiągając na poziomie Grand Prix wyniki przekraczające 80%, jak i w hodowli, gdzie dotychczas pozostawił 34 uznane ogiery, w tym potrójnego Mistrza Świata – Sezuana.

Matka – Danceline TS, to córka legendy hodowli ujeżdżeniowej, ogiera De Niro. Warto zaznaczyć, iż pochodząca od niej klacz Heiline’s Zanziera to dwukrotna finalistka Mistrzostw Świata Młodych Koni oraz Mistrzyni Danii w kat. 5 – latków.

Heiline’s Zanzier obdarzony jest niesamowitym ruchem, zachwycającym elastycznością i obszernością, oraz dużymi predyspozycjami do piaffu i pasażu. Posiada przy tym bardzo dobry charakter.

Wszystkie te cechy sprawiają, iż Heiline’s Zanzier od najmłodszych lat osiąga sukcesy – już w wieku kilku miesięcy został uznany najlepszym ujeżdżeniowym źrebakiem duńskiej elitefoalauktion. W 2015 roku podczas körungu związku DWB został, jako premiowany ogier, dopuszczony do hodowli. Natomiast w sezonie 2017 ukończył na II miejscu test 35-dniowy, który daje mu możliwość reprodukcji w ramach duńskiej księgi DWB.

Swojej klasy zdążył dowieźć także na polskich arenach, kilka tygodni od przyjazdu do Polski kwalifikując się do Mistrzostw Polski Młodych Koni, a następnie zdobywając III miejsce w finale. Heiline’s Zanzier zdobył także jedną z najwyższych w historii ocen bonitacyjnych – 84 pkt.

Ogier dopuszczony do rozrodu w polskich księgach stadnych: sp. i wlkp. oraz w duńskiej księdze DWB.

  • Perfekcyjny rodowód
  • Najlepszy ujeżdżeniowy źrebak duńskiej elitefoalauktion

ROK URODZENIA2013 r.

WZROST171 cm

GENEALOGIA

Blue Hors Zack Rousseau Olympic Ferro
Zsuzsa
Orona Jazz
Karona
Danceline TS De Niro Donnerhall
Alicante
Lacarna Lancier
Espina