HEILINE'S ZANZIER
POZNAJ
DON LUXURY
POZNAJ
GOLDFINGER
POZNAJ
FÜRST SAV
POZNAJ
FÜRSTENTRAUM
POZNAJ
LORD DJANGO
POZNAJ
SIR EUROPE
POZNAJ
CHANTRE NOIR
POZNAJ
PINK PIRATE
POZNAJ
ACTION BLUE
POZNAJ
ALL STAR
POZNAJ
BALOU DU ROUET
POZNAJ
BALOUTAIRE
POZNAJ
BIG STAR
POZNAJ
CAROLY
POZNAJ
CASALLCO
POZNAJ
CASANOVA
POZNAJ
CHACFLY PS
POZNAJ
CHACGRANO
POZNAJ
CHACOON BLUE
POZNAJ
CLEAR HEART
POZNAJ
CONTHARGOS
POZNAJ
DIARADO
POZNAJ
DIARON
POZNAJ
FOR LAUBRY
POZNAJ
KANNAN
POZNAJ
KANNDARCO
POZNAJ
STAKKATO'S GOLDEN
POZNAJ
STAKKATOL
POZNAJ
TALAN
POZNAJ
VARIHOKA DU TEMPLE
POZNAJ

OGIER SKOKOWY
PAUL SCHOCKEMÖHLE

Godny dziedzic
swojego wielkiego dziadka –
For Pleasure pod względem
stylu i możliwości w skoku

FOR LAUBRY

For Laubry swoją karierę rozpoczął wspaniałym debiutem w rundach dla młodych koni – zwyciężał i plasował się na płatnych miejscach w swoich pierwszych zawodach w Oldenburgu, Opglabeek/BEL, Lipsku, Balve, Verden, Monachium, Neumünster i Paderborn. For Laubry uważany jest za kopię dziadka tak pod względem maści, wyglądu, a także stylu skoku. Jego jeźdzcem był w tym czasie Patrick Stühlmeyer/GER. For Laubry prezentował niezwykły talent w czasie pierwszych zawodów w 2016 i rok wcześniej podczas próby dzielności w Adelheidsdorf. Za chęci do pracy i jezdność otrzymał maksymalne noty – 10,0. Za siłę w skoku sędziowie przyznali mu 9,5, a za temperament i charakter nagrodzili go ocenami 9,75 i 9,5. Końcowa ocena próby wyniosła 8,99.

Jego rodowód niesie w sobie absolutną międzynarodową elitę skoczków. Jego ojciec, ogier For Passion d’Ive Z, wyhodowany i uznany w Belgii, wywodzi się prosto od doskonałego skoczka For Pleasure, ma w sobie również cenną krew og. Quidam de Revel i Landgraf. For Passion d’Ive Z reprezentuje holsztyńską linię 4847. Ogier ten zajmował płatne miejsca na wielu ważnych zawodach, zajął płatne miejsce na Global Champions Tour w Szanghaju/CHN i Hong Kongu, a także Pucharze Świata w Mechelen/BEL. Wielu jego potomków startuje z dużym powodzeniem na najwyższym poziomie. Matka ogiera For Laubry, klacz Altesse van de Honkhoeve dała kilka dobrych koni skokowych, w tym m.in. Phenix vd Donkhoeve Z/Gonzalo Eduardo Rempel Chavez/MEX.

Ojciec matki, ogier Quorum de Laubry, to połączenie krwi wartościowych koni o pochodzeniu francuskim, hanowerskim i wschodnio-pruskim (ze strony matki). Pradziadkiem For Laubry jest podwójny złoty medalista olimpijski z Atlanty ogier Jus de Pomme, który największe swe sukcesy odnosił pod Ulrichem Kirchhoffem. Z nim też zdobył tytuł Mistrza Niemiec. For Laubry: Czempion konkursów dla młodych koni.

Licencje dla związków:
Hanowerskiego, Meklemburdziego, Oldenburskiego, OS-International, Reńskiego, Południowych Związków Niemieckich, Westfalskiego.

ROK URODZENIA2011 r.

WZROST168 cm

For Passion D’Ive Z For Pleasure Furioso II
Gigantin
Bellissima D’Ive Quidam de Revel
Birke III
Altesse van de Donkhoeve Quorum de Laubry Skippy II
Jessica de Lauzelle
Quintena’s Girl Deux Jus de Pomme
Quintina van het Juxschot
CENA ŚWIEŻEGO NASIENIA

€ 1 000

+8 % VAT