HEILINE'S ZANZIER
POZNAJ
DON LUXURY
POZNAJ
GOLDFINGER
POZNAJ
FÜRST SAV
POZNAJ
FÜRSTENTRAUM
POZNAJ
LORD DJANGO
POZNAJ
SIR EUROPE
POZNAJ
CHANTRE NOIR
POZNAJ
PINK PIRATE
POZNAJ
ACTION BLUE
POZNAJ
ALL STAR
POZNAJ
BALOU DU ROUET
POZNAJ
BALOUTAIRE
POZNAJ
BIG STAR
POZNAJ
CAROLY
POZNAJ
CASALLCO
POZNAJ
CASANOVA
POZNAJ
CHACFLY PS
POZNAJ
CHACGRANO
POZNAJ
CHACOON BLUE
POZNAJ
CLEAR HEART
POZNAJ
CONTHARGOS
POZNAJ
DIARADO
POZNAJ
DIARON
POZNAJ
FOR LAUBRY
POZNAJ
KANNAN
POZNAJ
KANNDARCO
POZNAJ
STAKKATO'S GOLDEN
POZNAJ
STAKKATOL
POZNAJ
TALAN
POZNAJ
VARIHOKA DU TEMPLE
POZNAJ

OGIER SKOKOWY
PAUL SCHOCKEMÖHLE

Jego potomstwo znajdziesz
w każdym zakątku Ziemi –
to kaliber czempiona

DIARADO

Krew Diarado jest obecna niemal w każdej księdze stadnej rejestrującej konie skokowe na całym świecie. Już z pierwszego rocznika wiele koni zadziwiło jakością. Do nich należy Don Diaradao, który wygrał U25 Jumping Trophy, był członkiem brązowo-medalowej ekipy niemieckiej na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Tryon/USA, gdzie dosiadał go Maurice Tebbel. Inny potomek Diarado, Dicas, wygrał SAP Prize podczas CHIO Akwizgran, jego jeźdźcem była Margie Goldstein-Engle/USA. Diablo Z pod Leon Thijssen zwyciężył w Grand-Prix w Eindhoven/NED, a Roelofsen Horse Truck Eldorado S zajął wysokie miejsce na Donaueschingen Championships, jego jeźdźcem był sam Jeroen Dubbeldam/NED. Kolejny potomek Diarado, Black Pearl, jeżdżony przez Pénélope Leprevost/FRA zwyciężył na CSI w Deauville/FRA, natomiast Michael Jung doprowadził do zwycięstwa ogiera Daniels Jack S w Youngster Tours w Wiesbaden/GER, Monachium/GER i Kronenberg/NED.

Sam Diarado, zwycięzca holsztyńskiego koerung i próby dzielności, gdzie otrzymał rekordowo wysokie noty, zdobył brązowy medal na Czempionacie Niemiec, gdzie otrzymał dwie imponujące noty 9,0. Następnie z dużym powodzeniem startował w serii zawodów na poziomie 3* i idąc w ślady swego ojca, legendarnego Diamant de Semilly, który wygrał drużynowo złoty medal podczas Mistrzostw Świata w 2002 roku i rok później srebrny zespołowo podczas Mistrzostw Europy i był, wg rankingu WBFSH, jednym z najlepszych koni skokowych na świecie. Po stronie żeńskiej rodowodu Diarado możemy znaleźć tak wspaniałe holsztyńskie ogiery jak Corrado I, Contender, Lord i Ramiro.

Ponad 40 licencjonowanych synów Diarado zostało uznanych tylko przez same związki niemieckie. W gronie tym znajduje się również prezentowany w tym katalogu podwójny Czempion Niemiec ogier Diaron, czempion związku OS – De Quidam, zwycięzca próby dzielności – ogier Diacontinus, czempion regionu holsztyńskiego – ogier Dinken i zdobywca głównej premii hodowlanej – Diarado’s Boy, mający na koncie kolekcję flos zdobytych na wielu międzynarodowych zawodach. W grupie tej znajduje się także ostatni zwycięzca German Sport Horse – ogier Dialido. Do grona najlepszych córek Diarado zaliczyć należy Czempionkę OS – klacz Jurwina, klacz Edwina, która dała Holsztyńskiego Czempiona Ogierów 2018 – og. Cadilo, jak również wiceczempionkę Związku Oldenburskiego – ogiera Dakkara PS.

Z doskonałej holsztyńskiej rodziny żeńskiej numer 318D2 pochodzą również ogiery Chello I, II i III, Castelan I i II, Coriano, Corofino I i II, Martell I – IV, a także znane konie skokowe takie jak: Cabrio (Felix Haßmann), Carlucci (Richard Robinson/GBR), Carthago’s Sun (Andreas Kreuzer/GER), Curtis (Daniel Deußer/GER) i Isny (Felix Haßmann/GER).

Licencje dla związków:
Finlandia, Francja, Włochy, Polska, Szwecja, Niemcy: Hanowerskiego, Meklemburskiego, Oldenburskiego, OS-International, Reńskiego, Południowych Związków Niemieckich, Wesfalskiego, (Holszyńskiego tylko poprzez Holstein Breeding Association).

ROK URODZENIA2005 r.

WZROST170 cm

Diamant de Semilly Le Tot de Semilly Grand Veneur
Venue Du Tot
Venise Des Cresles Elf III
Miss Des Cresles
Roxette I Corrado I Cor De La Bryere
Soleil
Kimberly III Contender
Option v. Lord
CENA ŚWIEŻEGO NASIENIA

€ 1 900

+8 % VAT