OGIER CICHOŃ STALLIONS

Nowość na rynku hodowli
kucy w Polsce

CENA
ŚWIEŻEGO
NASIENIA

500 +
1700
PLN

+8 % VAT ca. 525 €


CHANTRE NOIR

Chantré Noir to urodzony w 2010 r. kuc rasy
Deutsches Reitpony, który dzięki nawiązanej w 2019 r. współpracy pomiędzy Cichoń Stallions i BM Horse, ma szansę odegrać niebagatelną
rolę na rynku hodowli kucy i koni małych w Polsce.

Ojciec Chantré Noir to kuc walijski Calido G, ojciec 11 uznanych ogierów oraz licznych kucy sportowych, które do tej pory osiągnęły wygrane przekraczające 10.000 euro, co jest bardzo dobrym wynikiem w kategorii kuców.

Linia matczyna tego ogiera wywodzi się natomiast z wybitnych ogierów dresażowych, w tym legendarnego Sandro Hita – jednego z najlepszych reproduktorów na świecie, zdobywcy 2. miejsca w rankingu WBFSH, ojca
blisko 200 uznanych ogierów oraz tysięcy koni sportowych.

Chantré Noir został w 2012 r. v-ce championem kӧrungu Deutsches Reitpony, podczas którego otrzymał fantastyczną łączną notę 8,1 pkt, w tym 9 pkt za kłus i galop!

Ogier ma na koncie bardzo udane starty na krajowych czworobokach, w tym na CDN w Sopocie w 2018 r. gdzie przekroczył barierę 70%! Oprócz nieprzeciętnych możliwości ruchowych ogier ten imponuje wyjątkowym eksterierem, który przekazuje potomstwu – pierw sze roczniki przyszły już na świat w Niemczech, gdzie Chantré Noir rozpoczynał swoją karierę hodowlaną.

Uznany w niemieckiej księdze Deutsches Reitpony oraz w Polsce – księga kucy i koni małych.

ROK URODZENIA2010 r.

WZROST148 cm

GENEALOGIA

Calido – G Cedrik Constantin
Bonny
Silvana Escort
Santana
Sara Sandro Ace Sandro Hit
Traumziel II
Fara III Feinbrand
Fara