HEILINE'S ZANZIER
POZNAJ
DON LUXURY
POZNAJ
GOLDFINGER
POZNAJ
FÜRST SAV
POZNAJ
FÜRSTENTRAUM
POZNAJ
LORD DJANGO
POZNAJ
SIR EUROPE
POZNAJ
CHANTRE NOIR
POZNAJ
PINK PIRATE
POZNAJ
ACTION BLUE
POZNAJ
ALL STAR
POZNAJ
BALOU DU ROUET
POZNAJ
BALOUTAIRE
POZNAJ
BIG STAR
POZNAJ
CAROLY
POZNAJ
CASALLCO
POZNAJ
CASANOVA
POZNAJ
CHACFLY PS
POZNAJ
CHACGRANO
POZNAJ
CHACOON BLUE
POZNAJ
CLEAR HEART
POZNAJ
CONTHARGOS
POZNAJ
DIARADO
POZNAJ
DIARON
POZNAJ
FOR LAUBRY
POZNAJ
KANNAN
POZNAJ
KANNDARCO
POZNAJ
STAKKATO'S GOLDEN
POZNAJ
STAKKATOL
POZNAJ
TALAN
POZNAJ
VARIHOKA DU TEMPLE
POZNAJ

OGIER SKOKOWY
PAUL SCHOCKEMÖHLE

Idący w ślady swego
znakomitego ojca –
Chacco-Blue

CHACGRANO

Chacgrano był szczególnie predystynowany do kariery na wysokim poziomie sportowym. Po zwycięstwach w konkursach dla młodych skoczków rozpoczął w roku 2014 w wieku 7 lat rywalizację w międzynarodowych Rundach Młodych Koni. Pierwsze sukcesy osiągnął pod brazylijczykiem Eduardo Menezesem na arenach Global champion Tour w Cannes/FRA, Szanghaju/CHN i Paryżu/FRA. Dosiadany następnie przez Patricka Stühlmeyera og. Chacgrano wysoko plasował się na zawodach w Calgary/CAN, Hickstead/GBR, Wiesbaden/GER, Monachium/GER, Paderborn/GER, Herning/DEN i Groß Viegeln/GER.

Z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze źrebięta po tym wyjątkowym sportowcu, obdarzonym niezmierną mocą, wyśmienitą techniką i szybkim odbiciem. Jego ojciec to elitarny ogier Chacco-Blue, który jest synem holsztyńskiego ogiera Chambertin z matki po Contender-Godavari xx i niesie w rodowodzie inbred na założyciela potężnej linii skokowej ogiera Cor de la Bryere. Zajął trzecie miejsce w Grand Prix w Akwizgranie i wygrał Grand Prix w Neumünster. W 2015 sukcesy jego potomstwa po raz pierwszy umieściły go w czołówce 10 najlepszych reproduktorów skokowych. Od 2017 prowadzi w rankingu reproduktorów prowadzonym przez WBFSH. Do jego najlepszego potomstwa zalicza się Explosion W, który pod Benem Maherem/GBR wygrał Global Tour, Chaqui Z, drużynowego mistrza Europy pod Shane Sweetnam/IRL i dosiadaną przez Enrique Gonzaleza/MEX klacz Chacna – zwyciężczynię konkursów Grand Prix, która potem była jednym z ośmiorga potomstwa Chacco-Blue na Mistrzostwach Świata w Tryon/USA. W Polsce najbardziej znanym potomkiem ogiera Chacco-Blue jest, bez wątpienia, Mistrzyni Polski klacz Chacclana, hodowli Paula Schockemohle, która pod Jarosławem Skrzyczyńskim wygrała 23 konkursy na zawodach rangi CSI w tym pięć o wysokości przeszkód 160 cm. Ponad 40 synów Chacco-Blue uzyskalo licencje hodowlane.

Jego matka Gastona jest pełną siostrą wałach Gaston M, który zdobył mistrzostwo Niemiec w Mannheim w roku 1989. Dała wiele znakomitych koni sportowych klasy międzynarodowej – Polasko (po Polytraum), Colasko (po Colman), Caltona, Calasko Z i Calvogran (po Calvaro Z) i Casanova (po Carthago). Poprzez swą córkę Whizz Kid (po Carthago) jest również II matką takich koni jak Chaganus ( Rodrigo Pessoa/BRA), Chataga (Cassio Rivetti/ITA) i Chaccocartes/Marcel Wegfahrt, wszystkie one są po Chacco-Blue. Jej ojciec – Grannus, który wygrywał konkursy klasy S okazał się nadzwyczajnym reproduktorem w hodowli międzynarodowej klasy skoczków i podobnie, jak w przypadku ogiera Chacgrano, często występuje po żeńskiej stronie ich rodowodów. Rodzina ogiera Chacgrano wywodzi się od klaczy Igra xx, pochodzącej z hodowanej przez kilka pokoleń w Rosji rodziny pełnej krwi nr 17, która dala takie konie jak Champion licencjonowanych ogierów Południowych Niemiec – Sir Nyphenburg I, jego pełen brat, również licencjonowany Sir Nyphenburg II i premiowany ogier Południowych Niemiec, Da Felice.

Licencje dla związków:
Meklemburskiego, OS-International, Nadreńskiego, Południowych Niemiec, Westfalskiego, Hanowerskiego.

ROK URODZENIA2007 r.

WZROST172 cm

Chacco-Blue Chambertin Cambridge
Desiree VII
Contara Contender
Godahra II
Gastona (Wizvilina) Grannus Graphit
Odessa
Walaska Wohlgemuth
Izvilina xx
CENA ŚWIEŻEGO NASIENIA

€ 1 000

+8 % VAT