HEILINE'S ZANZIER
POZNAJ
DON LUXURY
POZNAJ
GOLDFINGER
POZNAJ
FÜRST SAV
POZNAJ
FÜRSTENTRAUM
POZNAJ
LORD DJANGO
POZNAJ
SIR EUROPE
POZNAJ
CHANTRE NOIR
POZNAJ
PINK PIRATE
POZNAJ
ACTION BLUE
POZNAJ
ALL STAR
POZNAJ
BALOU DU ROUET
POZNAJ
BALOUTAIRE
POZNAJ
BIG STAR
POZNAJ
CAROLY
POZNAJ
CASALLCO
POZNAJ
CASANOVA
POZNAJ
CHACFLY PS
POZNAJ
CHACGRANO
POZNAJ
CHACOON BLUE
POZNAJ
CLEAR HEART
POZNAJ
CONTHARGOS
POZNAJ
DIARADO
POZNAJ
DIARON
POZNAJ
FOR LAUBRY
POZNAJ
KANNAN
POZNAJ
KANNDARCO
POZNAJ
STAKKATO'S GOLDEN
POZNAJ
STAKKATOL
POZNAJ
TALAN
POZNAJ
VARIHOKA DU TEMPLE
POZNAJ

OGIER SKOKOWY
PAUL SCHOCKEMÖHLE

Rekordowe wyniki próby
dzielności, wiceczempion
głównej nagrody hodowlanej

CHACFLY PS

Chacfly to absolutny rekordzista pod względem wysokich ocen jakie ogier może otrzymać podczas próby dzielności. W czasie testu w Adelheidsdorf w 2017 wzbudził sensację otrzymując końcową notę bliską ideału, wyniosła bowiem ona 9,49. Maksymalne noty, po 10,0 punktów przyznano mu aż za 6 elementów próby (!) – temperament, charakter, chęć do pracy, możliwości, styl skoku i ogólne wrażenie, a 9,5 za jezdność. Ten atletyczny kasztan otrzymał w Verden prestiżową Nagrodę Stakkato przyznawaną przez Związek Hanowerski. W Vechcie ponadprzeciętna jakość jego pierwszego potomstwa została nagrodzona przyznaniem mu tytułu Wiceczempiona głównej nagrody Związku Oldenburskiego.

W 2016 Chacfly PS rozpoczął swoją karierę sportową zdobywając w wieku 4 lat brązowy medal na Czempionacie Hanowerskim w Verden. Dosiadany przez Patricka Stühlmeyera/GER wygrał sporą liczbę konkursów dla młodych koni, włącznie z 12-oma zwycięstwami w 2018 roku. Wygrał również kwalifikacje do Niemieckiego Czempionatu dla Młodych Koni w Klein Roscharden, gdzie uzyskał wysoką notę 8,8.
Niezwykłe możliwości Chacfly PS jakie prezentuje na parkurach są zapisane w niezwykle cennym rodowodzie. Jego ojciec Chacco-Blue zajął trzecie miejsce w Grand Prix w Akwizgranie i wygrał Grand Prix w Neumünster. W 2015 roku sukcesy jego potomstwa wywindowały go do pierwszej 10-tki ogierów – ojców koni skokowych w rankingu WBFSH. Od 2017 roku zajmuje czołowe miejsce w tymże rankingu. Do grona najlepszych jego potomków należy: zwycięzca Global Tour – wał. Explosion W (Ben Maher/GBR), Czempion Europy (w zespole) ogier Chaqui Z (Shane Sweetnam/IRL) i zwyciężczyni Grand Prix na CSI4* Samorin klacz Chacna (Enrique Gonzalez/MEX), która potem była jedną z ośmiu potomków Chacco-Blue uczestniczących w 2018 roku w Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Tryon/USA. Ponad 40 synów tego wspaniałego ogiera uzyskało licencje hodowlane.

Matka ogiera Chacfly PS, klacz Shentara jest pół-siostrą m.in. licencjonowanego ogiera Quickcento (po Quicksilber), który odnosi sukcesy na międzynarodowych parkurach, oraz klaczy Nintara (po Nintender), która zajmuje płatne miejsca w konkursach Grand Prix pod Jorge Canedo Vincent/MEX.
Ojcem klaczy Shentara jest Sir Shutterfly, pełny brat multimilionera pod względem sumy wygranych w konkursach skokowych wał. Shutterfly, który największe swe sukcesy zawdzięcza dosiadającej go Meredith Michaels-Beerbaum/GER. Sir Shutterfly jest także pół-bratem skoczków międzynarodowej klasy: Let’s Fly/Rodrigo Pessoa/BRA, ogiera Salut Bonheur, wał. Spilo D, wał. Remedi D/Marco Kutscher/GER.

W trzecim pokoleniu pojawia się ceniony ogier Cento, złoty medalista zespołowo z I.O.Sydney/AUS, brązowy medalista w zespole na Olimpiadzie w Atenach/GRE i złoty medalista zespołowo na Mistrzostwach Europy w Donaueschingen. Ogier ten zdobył również zespołowo brązowy medal na Mistrzostwach Europy Arnhem/NED i wygrał Puchar Narodów w Lipsku pod Otto Beckerem/GER.
Chacfly PS reprezentuje linię 5819. Z linii tej pochodzą ogiery: Casino, Charriol, Landioso, Le Coeur, Tiépolo i Zünftiger, jak również konie sportowe: Comme Ci Comme Ca (Cora Ackermann-Ripke/GER), Gittina (Otto Becker) i Toi Toi Toi (Jürgen Kurz/GER).

Licencje dla związków:
Hanowerskiego, OS-International, Meklemburskiego, Reńskiego, Westfalskiego, Południowych Niemieckich Ksiąg Stadnych.

ROK URODZENIA2012 r.

WZROST169 cm

Chacco-Blue Chambertin Cambridge
Desiree VII
Contara Contender
Godahra II
Shentara Sir Shutterfly Silvio I
Famm
Centara Cento
Gettina
CENA ŚWIEŻEGO NASIENIA

€ 1 000

+8 % VAT