HEILINE'S ZANZIER
POZNAJ
DON LUXURY
POZNAJ
GOLDFINGER
POZNAJ
FÜRST SAV
POZNAJ
FÜRSTENTRAUM
POZNAJ
LORD DJANGO
POZNAJ
SIR EUROPE
POZNAJ
CHANTRE NOIR
POZNAJ
PINK PIRATE
POZNAJ
ACTION BLUE
POZNAJ
ALL STAR
POZNAJ
BALOU DU ROUET
POZNAJ
BALOUTAIRE
POZNAJ
BIG STAR
POZNAJ
CAROLY
POZNAJ
CASALLCO
POZNAJ
CASANOVA
POZNAJ
CHACFLY PS
POZNAJ
CHACGRANO
POZNAJ
CHACOON BLUE
POZNAJ
CLEAR HEART
POZNAJ
CONTHARGOS
POZNAJ
DIARADO
POZNAJ
DIARON
POZNAJ
FOR LAUBRY
POZNAJ
KANNAN
POZNAJ
KANNDARCO
POZNAJ
STAKKATO'S GOLDEN
POZNAJ
STAKKATOL
POZNAJ
TALAN
POZNAJ
VARIHOKA DU TEMPLE
POZNAJ

OGIER SKOKOWY
PAUL SCHOCKEMÖHLE

Z linii
Mistrzów Olimpijskich

BALOUTAIRE PS

Baloutaire PS, prezentujący wyśmienite możliwości i technikę, obecnie wznawiający karierę sportową po kontuzji, zadebiutował niedawno na poziomie klasy S bezbłędnym przejazdem w konkursie Grand Prix na zawodach międzynarodowych Kronenberg. W próbie dzielności ogierów w Adelheidsdorf, uzyskał 9.5 pkt za znakomitą chęć do skoków, 8.25 za jezdność i 8.0 za galop.

Tej wiosny z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze źrebięta po tej skokowej gwieździe.
Rodowód Baloutaire PS to kombinacja absolutnej elity najlepszych skokowych ogierów świata, poczynając od jego ojca – Balou du Rouet, który znajduje się się w czołowej dziesiątce reproduktorów w rankingu WBFSH od 2014 roku. Balou du Rouet będąc synem ogiera Baloubet du Rouet – mistrza olimpijskiego i trzykrotnego zwycięzcy Pucharu Świata sam jest ojcem między innymi takich koni jak Bianca, która pod Stevem Guerdatem/SUI zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy czy Saura de Fondcombe, która w 2017 pod Nadją Peter Steiner/SUI była w konkursach Pucharu Świata dziewiąta w El Jadida, pierwsza w Rabacie, tam też wraz zespołem wygrała Puchar Narodów i była zespołowo trzecia na Mistrzostwach Europy w Goeteborgu, a w roku 2018 wygrała pod Erickiem Lamaze konkurs 150 cm na CSIO5* w Calgary (Kanada).
Ojciec jego matki – doskonały technik, ogier Chacco-Blue był trzeci w Grand-Prix w Akwizgranie, wygrał Grand Prix w Neumünster i od 2017 roku prowadzi w rankingu reproduktorów WBFSH. Ośmioro z jego potomstwa startowało w 2018 na Mistrzostwach Świata w Tryon (USA). W 2017 Chaqui Z, którego dosiada Shane Sweetnam, zdobył w zespole złoty medal na Mistrzostwach Europy w Goeteborgu. Ponad 40 jego synów uzyskało licencje hodowlane.

Jego II matka, Nema dała Stakalite (po Stakkatol), który odnosi sukcesy na poziomie klasy S.
Występujący w III pokoleniu legendarny Voltaire, odnosił międzynarodowe sukcesy pod Josem Lansinkiem/BEL. W 1989 zakończył karierę skokową zwycięstwem w Grand Prix w Berlinie i drugim miejscem w Grand Prix w Leeuwarden/NED. Dzięki sukcesom swego potomstawa takiego jak Finesse, Play it Again, Altaire, Concorde, Dante, Especiale, Helios, Kahlua, Kannan, Limmetair i Lexicon, Voltaire został uznany jako „Chef de Race” w Holandii i zawsze plasował się w czołówce światowych ogierów.
Pojawiający się w czwartym pokoleniu Quidam de Revel, którego dosiadał wtedy Hervé Godignon/FRA, zdobył zespołowo brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992, a w klasyfikacji indywidualnej uplasował się na 4 miejscu. Od 1993 dosiadany przez Thomasa Velina/DEN wygrał Grand Prix w Hanowerze i był piąty w finale Pucharu Świata w Helsinkach. Jego potomstwo ustanowiło standard, a on sam, podobnie jak jego dziadek – Almé i ojciec – Jalisco B w swoim rodzinnym kraju – Francji, został uznany jako „Chef de Race Mondial”.
Żeńska linia ogiera Baloutaire PS wywodzi się z Francji. Rodzina nr 94 zasłynęła takimi ogierami jak Belphegor IV, Fair Play III, Lyndon, Veneur du Prêlet, a najsłynniejszym pochodzącym z niej koniem jest Nino des Buissonnets, który pod Stevem Guerdatem/SUI wywalczył złoty medal na Olimpiadzie w Londynie w 2012 roku.

Licencje dla związków:
Hanowerskiego, OS-International, Meklemburskiego, Nadreńskiego, Południowych Niemiec, Westfalskiego, Zangersheide

ROK URODZENIA2011 r.

WZROST172 cm

Balou du Rouet Baloubet du Rouet A Galoubet A
Mesange du Rouet
Georgia Continue
Georgette II
Chataire Chacco-Blue Chambertin
Contara
Nema Voltaire
Copalia L’Enchante
CENA ŚWIEŻEGO NASIENIA

€ 1 000

+8 % VAT